Andrzeje polskiej polityki łączcie się!

avatar użytkownika michael

*

Program Woronicza 17 w pierwszą wolną niedzielę jedenastego marca. Wroga polskiej racji stanu osoba nazywa się Andrzej Halicki i reprezentuje stanowisko Platformy Obywatelskiej. Andrzej Halicki usiłował udowodnić, że Polska została z powodu byle notatki porzucona przez Stany Zjednoczone, sojusz polsko-amerykański został zerwany, a Polska obłożona sankcjami, co stanowi dowód rezygnacji z polskiego bezpieczeństwa narodowego. Artykuł 5 Paktu Północnoatlantyckiego stracony, bezpieczeństwo Litwy, Łotwy i Estonii poszło w szmaty, a PiS kłamie, że jest inaczej. Nie tylko kłamie ale i oszukuje. Towarzysz Andrzej Halicki szczególnie podkreślał użyte przez siebie słowo "oszukuje".

Andrzej Halicki stwierdził, że PiS oszukuje polską opinię publiczną, okłamuje całą politykę miedzynarodową twierdzeniem o tym, że sojusz polsko-amerykański nadal ma jeszcze możliwość przetrwania. W ten sposób stanowisko Andrzejów polskiej antypolityki: Andrzeja Gajcego, Andrzeja Stankiewicza, Andrzeja Halickiego, Andrzeja Oneta i wszystkich innych Andrzejów uczestniczących w nagonce na polską politykę zostało zdefiniowane.

Można by sądzić, że wszyscy Andrzeje polskiej polityki publicznie zapraszają Federację Rosyjską do zagarnięcia  korytarza pomiędzy Wilnem, Gdańskiem a Berlinem!
Andrzeje antypolskiej V kolumny gwarantują Władimirowi Putinowi pełne bezpieczeństwo - wkraczajcie towarzysze Moskale, Polska znowu jest bezbronna, a kraje bałtyckie są do wzięcia. Nie ma Amerykana ani w Polsce ani na Litwie...

Mamy nawet pierwsze potwierdzenie zmiany w polskiej polityce, mianowicie, jeśli wierzyć antypolskim Andrzejom, kolejny Andrzej przeprasza za polski antysemityzm w marcu 1968...

Andrzeje polskiej polityki łączcie się. 
A jak już się złączycie, to wynoście się z polskiej polityki.
 
 

* * *

 

następny - poprzedni

 

9 komentarzy

avatar użytkownika michael

1. Wczoraj Jarosław Kaczyński wczoraj powiedział wam wyraźnie

Prawda zwyciężyła. Andrzeje! Macie jeszcze jeden miesiąc czasu na to, by rozum przyszedł wam do głowy. Prawda już zwyciężyła i nie macie już nic innego do roboty, jak skończyć z rżnięm głupa. Przestańcie robić z siebie idiotów.
Przypomnę wam dwa hasła, których treść ma znaczenie symboliczne:

Wrona Orła nie pokona!
A na wiosnę zamiast liści będa wisieć komuniści!

I aby było zupełnie jasne, oba hasła mają wyłącznie znaczenie symboliczne.
Wyjaśnię wam to możliwie prosto. Jeszcze mamy do czynienia z nieustającą, systematycznie wznawianą waszą kampanią, przypominającą jedzenie kaszy szpilką. Pracowite rozdłubywanie, intensywne poszukiwanie, nanizywanie koralików, wciąż w trudnej służbie, w nieustannej walce z polskim patriotyzmem, który jest traktowany jako świadectwo polskiej podłości. Pracowite poszukiwanie, by z każdego kłopotliwego ziarenka zrobić możliwie największą awanturę. Nieustająca antypolska, wredna kontestacja wszystkiego.
Stajecie w obronie każdego łajdactwa, zaatakujecie każdą inicjatywę, waszym jedynym zajęciem politycznym jest dywersja.
Tylko i jedynie wasza komunistyczna dywersja.

A więc skończcie ze swoja dywersją, odwieście ją gdziekolwiek, niech wisi, zostawcie Polskę w spokoju i ...
I wypad z baru.
avatar użytkownika gość z drogi

2. ad towarzysza Halickiego

szanowny @Michaelu z wielką trudnoscią wytrzymałam jego chamskie zabuczanie to cham i ignorant a na dodatek chyba chory tylko tak inaczej
pozdrowienia wieczorne

gość z drogi

avatar użytkownika gość z drogi

3. re "andrzeje"

powiem za pewnym panem Wojtkiem ,won i to już

gość z drogi

avatar użytkownika michael

4. Trzeba koniecznie "wyjaśniać kulisy INNYCH prowokacji"

Najpierw słowo o nieustannie powtarzanych schematach prowokacji stosowanych przez komunistów. Jednym z tych schematów jest nałożenie konkretnej procedury na zdarzenie. Jest to taki mniej więcej ciąg:
Gdy zdarzy się coś, najpierw następuje szechterowanie, a później grossowanie.
Pojęcie "szechterowania" oznacza bezczelną polityczną szulerkę i wywodzi się od tytułu znanej bajki Jana Brzechwy "Pchła szechterka". No a "grossowanie" to zatruta narracja szulera. 

Przykład - Jedwabne: 
Jest to jedna z tych prowokacji, które są systematycznie używane do znieważania Polski i przypisywania Polakom wszelkich możliwych podłości. Do wytworzenia tej prowokacji zastosowano ten właśnie schemat. 

Najpierw zdarzyło się coś:
Mianowicie - "Ustalono, że przy pomocy oddziału SS-Einsatzgruppe Hauptsturmführer Herman Schaper prowadził systematyczne mordy według tej samej metody na bolszewikach, ich sympatykach, NKWD-zistach i Żydach, w miarę zdobywania terytoriów wcześniej zagarniętych przez Sowietów w miejscowościach położonych daleko za przesuwającym się frontem wschodnim.
Przeprowadził akcje likwidacji w takich miejscowościach jak: Wizna (koniec czerwca), Wąsosz (5 lipca), Radziłów (7 lipca), Jedwabne (10 lipca), Łomża (wczesny sierpień), Tykocin (22–25 sierpnia), Rutki (4 września), piątnica Zambrów i Borkowo oraz w wielu innych dobrze znanych. [link]
Podczas kolejnego śledztwa hrabia von der Groeben potwierdził, że to rzeczywiście Hermann Schaper przeprowadzał masowe egzekucje Żydów w na swoim terenie. Sprawa Schapera została ponownie otwarta w 1974 r. W 1976 r. Niemiecki sąd w Giessen (Hesja) uznał Schapera za winnego egzekucji Polaków i Żydów przez komando SS Zichenau-Schroettersburg. Schaper został skazany na 6 lat więzienia. Zmarł ze starości w latach dziewięćdziesiątych. Zgodnie z oświadczeniem otrzymanym od polskiego IPN od niemieckiego oskarżenia, dokumentacja jego procesu nie jest już dostępna i najprawdopodobniej została zniszczona po zakończeniu sprawy. [link].
Fakty są jasne, zdarzyło się coś konkretnego, żadna dalsza interpretacja nie jest potrzebna. Wiemy, że mamy do czynienia ze standardową niemiecką zbrodnią wojenną, zbrodnią ludobójstwa systematycznie popełnianą przez zbrodnicze, specjalnie do tego celu utworzone oddziały SS.

Drugi i trzeci krok - szechterowanie, a później grossowanie. Bezczelność tego politycznego szachrajstwa a później jeszcze większe kłamstwo narracji Jana Grossa ucharakteryzowane na rzekomo naukowa pracę jest tak bezczelone, że nikt nie może uwierzyć w to że to kłamstwo jest kłamstwem.
Gorzej to 100% kłamstwo uważane jest za dowód polskiej podłości i było wielokrotnie awalowane przez takich ludzi jak Bronisław Komorowski, który przepraszał za Jedwabne.
avatar użytkownika michael

5. @ Unicorn sformułował postulat w sprawie kulisów prowokacji

Zacytuję postulat Unicorna dosłownie: 
[link] Dlaczego o tym piszę?  
Zamiast bawić się w głupie dialogi trzeba doprowadzić sprawę do końca i wyjaśniać kulisy INNYCH prowokacji aby nie dawać pożywki dla działań antypolskich. Odebrać ordery, wywalić niektórych z Polski i skończyć z fikcją bajeczek dla dzieci. Ale to chyba plan dla kolejnej ekipy.
Unicorn, ndz., 11/03/2018 - 12:07

Podany wyżej postulat Unicorna doczekał się mojego pełnego aprobaty komentarza, który jest umieszczony wyżej. Najbardziej haniebne antypolskie bredne są najczęściej podłymi zmyśleniami realizowanymi przez najbardziej zajadłych wrogów Polski, którzy szechteruja, grossują,... 

Tymczasem prawda jest najczęściej w zasięgu ręki.
Prawda jest słaba tylko wtedy, kiedy nikt jej nie broni. 

avatar użytkownika michael

6. A propos Jedwabnego.

Ten sam schemat dotyczy smoleńskiej katastrofy.
Najpierw zdarzyło się coś. 10 kwietnia 2010 roku na pokładzie samolotu nastąpiła seria wybuchów. 
Ktoś rozwalił samolot. I natychmiast, dosłownie kilka minut mo zdarzeniu nastąpił totalny napad szechterowania a później grossowania.
Dokładnie tak samo jak w przykładzie Jedwabnego. 
Prawda zostaje zagłuszona z góry ułożoną narracją pseudo-naukowego i pseudo-urzędowego grossowania. 
Czas z tym skończyć.
avatar użytkownika michael

7. Podkładanie kart w antypolskich rozgrywkach

[link] nazywamy szechterowaniem czyli bezczelną polityczną szulerką. No a grossowanie to zatruta narracja szulera.
avatar użytkownika michael

8. Skąd się wziął antysemityzm marca 1968?

On się nie wziął. On został użyty przez najwyższe sowieckie przywództwo jako legenda w operacji wysłania dużej ilości komunistycznych elit, którym powierzono zadanie agentury działającej pod przykryciem.

Sowiecke dowództwo na klęskę militarną w wojnie sześciodniowej 1967 roku odpowiedziało wiosną 1968 roku kontratakiem w wojnie informacyjnej, zwanej wtedy wojną ideologiczną. Był to atak na systemy cywilizacyjne Zachodu, zrealizowany przez masową infiltrację środowisk akademickich, ośrodków opiniotwórczych, lobbingu politycznego oraz wniknięcie w organizacje młodzieży akademickiej. 

Masowe wprowadzenie w bardzo krótkim czasie setek nielegałów dedykowanych do najważniejszych grup wpływu, infiltrujacych elity intelektualne było bardzo mało prawdopodobne. Ale zalegalizowanie masowego exodusu najwybitniejszych funkcjonariuszy systemu komunistycznego pod przykryciem antysemickiego prześladowania opozycji genialnie uzasadniał ich sprawne umocowanie i wpływy w Europie i Ameryce.

W ten sposób można było wysłać ciupasem politruka z KBW na naukową posadę marksistowskiego socjologa w brytyjskim uniwersytecie. (Bauman na przykład). Wystarczyło powiedzieć, że jest prześladowanym przez komunistów uchodźcą.

[link]

avatar użytkownika michael

10. Plan Jurija Andropowa.

Tak rozpoczęła się pierwsza w nowożytnej historii globalna wojna informacyjna, przygotowana i zrealizowana pod kierownictwem ówczesnego szefa KGB Jurija Andropowa we współpracy z Michaiłem Gorbaczowem

A więc teraz przyszedł czas, by urwać łeb temu łajdactwu.
No to zrobimy to teraz.
Z r o b i m y  to powoli, krok po kroku, zgodnie z naszymi przewidywaniami.

[link] "PROGNOZA DLA POLSKI 1 i ¾"
[link] "ŚREDNIOTERMINOWA PROGNOZA DLA POLSKI - 1 i ½"
[link] "Paniczny strach przed Machiavellim",
[link] "Gdy się komuś pomiesza MONTESQUIEU z MACHIAVELLIM"
[link] "CENTRUM ANALIZ STRATEGICZNYCH - imperatyw kategoryczny"
[link] "PROSTYTUCJA POLITYCZNA - DOWÓD ZDRADY".

Jarosław Kaczyński zapowiedział, zwyciężymy, szydło wyjdzie z worka, a prawda pokaże się na wiosnę.

"Dwie Ojczyzny, dwa patriotyzmy - 50 rocznica wydarzeń marcowych"[link]
"Kto dolewa oliwy do ognia?" [link]

avatar użytkownika michael

9. Tymczasowy "Ciężki los Izraela"

[link] Wyjątkowość Izraela polegała na tym, że był państwem poważnym. [link] Izrael był państwem poważnym szmat czasu, od swego powstania, ale systematycznie i przez lata staje się państwem coraz mniej poważnym... 
Niestety. 
Główną przyczyną tego stanu rzeczy jest stopniowe oddalanie się od rzeczywistości, od faktów w stronę mitologizacji polityki, w stronę ideolologii a nawet utopii, kiedyś zauważonych przez Goldmanna. Dzisiaj, teraz najniebezpieczniejsze dla Izraela są te same lewackie utopie, które niszczą Europę, Amerykę i sam Izrael. 
Niech negatywnym przykładem będzie „Jest Przyszłość” Ja'ir Lapid, Ronen Bergman i inne podobne stwoy, które są zwierciadłem irracjonalnego nurtu ideologicznego wiążącego żydowską tożsamość narodową z ksenofobicznymi przemysłami politycznymi, rodzącymi się z utopijnej mieszanki George Sorosa z przemysłem Holocaust oraz globalnymi pomysłami demokracji liberalnej, społeczeństwa rzekomo otwartego i wszelkimi innymi mitologiami politycznymi.
Zatruty coctail intercywilizascyjny.
Uważam, że jedynym ratunkiem dla Izraela jest zaprzyjaźnienie się z Polską.
W końcu Polacy i Żydzi to dwa Narody Wybrane - do wspólnej Zagłady.
Czyli zapomnieć o Holocaust, pozostać przy Shoah.

Podejrzewam, że Izrael nie jest w stanie przyjąć takiego rozwiązania.
Chociażby, ze względu na te dwa NIE - w odpowiedzi Maryli [link].

Przypis:

Państwa dzielą się na dwie grupy: na państwa poważne i pozostałe. Państwa poważne, to takie, które potrafią zdefiniować swoje interesy i nie odstępować od ich realizacji bez względu na warunki zewnętrzne i wewnętrzne. Państwa pozostałe tego nie potrafią. [link] - Stanisław Michalkiewicz