170 MIESIĘCZNICA

avatar użytkownika michael

 

*

Tuskowa власть od pierwszych sekund po zamachu na życie prezydentów Lecha Kaczyńskiego i Ryszarda Kaczorowskiego wie wszystko i trzyma się rosyjskiej mistyfikacji z uporem maniaka i całą parą duje w propagandowy gwizdek, ostro zwalczając każdy, najsłabszy nawet przejaw działań zbliżających nas do prawdy. Na złodzieju czapka gore, a brutalne matactwa są widoczne gołym okiem. Już pierwszych chwilach po wrogim przejęciu władzy tuskowa власть zlikwidowała, usunęła i zadeptała wszystko, co o tej zbrodni wiemy.
Aż tak bezczelne zachowanie nie może być interpretowana inaczej jak przyznanie się do winy.

Nawet w przypadku ruskiego stupajki zachodzi podejrzenie, że próbuje zwalić winę na ofiary tej zbrodni. Czyli cała wina w rodzinie, a skazać trzeba będzie tego, kogo wskazała pani Anodina.

Nie rozumiem tylko jednego.
Przed wszystkimi kolejnymi wyborami parlamentarnymi, samorządowymi i wszelkimi innymi, przez wiele lat gadałem, wrzeszczałem i pisałem, by prawda o tej zbrodni ostatecznie skompromitowała tych drani, którzy pracowicie i niestety skutecznie wspierali rosyjskiego agresora w samej zbrodni, a później w zacieraniu jej śladów. Winni powinni ponieść karę, od tradycyjnie polskiej infamii poczynając. Nie rozumiem dlaczego to narzędzie nie zostało do tej pory wykorzystane do walki z polskimi wrogami Polski.

 

A mnie, w tym przypadku niezmiernie interesuje wymiar kary. Infamia - to na poczatek.  

 

* * *

Trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.

Nie akceptujemy żadnej totalitarnej siły politycznej,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści
.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!

 

* * *

następny - poprzedni

3 komentarze

avatar użytkownika michael

1. NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI

Musimy na tych łamach porozumiewać się skrótami nawet bardzo złożonych pojęć. I dlatego musi być dla nas oczywiste, że «optymizm bez zaplecza» jest głupotą. Nawet bez względu na to czym to zaplecze jest. Ale nawet ta oczywistość ma swoje przysłowie o tym, że nie wolno lekceważyć przeciwnika. Lekceważenie jest bardzo bliskie pogardzie, a często jest po prostu pogardą.

A w tej aksjologicznej wojnie cywilizacyjnej domeną naszego przeciwnika jest pogarda.
Pogarda do człowieczeństwa każdej ludzkiej osoby od jej poczęcia aż do jej śmierci. Nasz przeciwnik dostrzega całą ludzkość jako pogardzaną masę, którą wykorzystuje i urabia stosownie do swoich celów.

Taki jest bardzo ważny element totalitarnej czyli komunistycznej albo lewicowej wizji świata siłą uszczęśliwianych klas mas.

avatar użytkownika michael

2. W TYM SZALEŃSTWIE JEST METODA

"Państwa Europy powinny być potajemnie sterowane w kierunku superpaństwa" 

[link] Docent zza morza w 2017 roku pokazał wypowiedź pana Jean Monneta jako jedno z wielu ostrzeżeń. Taki jest szatański plan realizowany przez środowiska europejskiej władzy politycznej i finansowany wielkimi pieniędzmi. Jeśli mamy pozostać Polską w Chrystusie - musimy działać skutecznie, musimy działając myśleć strategicznie.

Przypis:
1.
„Competence creep”.

avatar użytkownika michael

3. Orientacyjne straty Rosji w wojnie na Ukrainie - 10.06.2024


Źródło: https://twitter.com/GeneralStaffUA
https://pbs.twimg.com/media/GOZeNplWoAAxQnv?format=jpg
https://pbs.twimg.com/media/GPr3RpVWQAAdELQ?format=jpg

Ponad 20 tysięcy żołnierzy straciła Rosja przez dwa tygodnie. No i 229 czołgów oraz 2 samoloty. Rosja skazuje na zgubę swoich obywateli, przy okazji morduje tysiące Ukraińców, popełniając wszystkie możliwe zbrodnie wojenne. Rosja w czasie 2 tygodni straciła prawie połowę ilości czołgów, które według rankingu Global Firepower aktualnie posiada Polska (569).
Poprzednia informacja z 25 maja 2024 [
link]