Exposé Sikorskiego

avatar użytkownika michael

 

*

Miało być o polskiej polityce zagranicznej a nastąpił antopisowski bełkot, wzorowany na podobnych exposé pani Marty Lempart albo babci Kasi.

Być może sprytniej sformułowane nadużycie prawdy.

Aby później było śmieszniej, po potężnej serii antypisowskich insynuacji, ten pan zajął się cytowaniem zasad strategii PiS wygłaszanych jako program «Koalicji 13 grudnia» Donalda Tuska.
Taka maskirowka - ani słowa prawdy w obu częściach tej gadki, w pierwszej kłamstwa i insynuacje w sprawie tego co PiS rzekomo robił, a w drugiej części informacja o tym czego «Koalicja 13 grudnia» na pewno nie zrobi. Na przykład na 100% nie zadba ani o bezpieczeństwo Polski ani Europy. 

Taki pejzaż.

 

* * *

Trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.

Nie akceptujemy żadnej totalitarnej siły politycznej,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści
.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!

 

* * *

następny - poprzedni

4 komentarze

avatar użytkownika Maryla

1. Michaelu

ZdRadek liczy, że jak inni linniowcy z AntyPisu czmychnie do Brukseli. Pułkownik Sienkiewicz zaraz po ogłoszeniu list rzucił posadę w rzadzie, RadSik się tez nie przywiązuje do teki, czekaw bloku startowym na odbiór nagrody

Kosiniak-Kamysz: R. Sikorski spełnia wszystkie kryteria, by objąć funkcję unijnego komisarza ds. obronności i bezpieczeństwa

Wicepremier, minister obrony Władysław Kosiniak-Kamysz ocenił, że
szef MSZ Radosław Sikorski spełnia wszystkie kryteria, by pełnić funkcję
unijnego komisarza ds. obronności i bezpieczeństwa.

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

 

avatar użytkownika michael

2. Radek

zdradek lizusek

avatar użytkownika michael

3. CPAC 2024 - Conservative Political Action Conference

Coroczna konferencja polityczna, w której udział biorą konserwatywni aktywiści i urzędnicy wybrani z różnych części Stanów Zjednoczonych. Zapoczątkowany w 1973 roku kongres prowadzony jest przez American Conservative Union (ACU). Ponad 100 organizacji bierze udział na różny sposób w CPAC. [wikipedia]

Uczestnicy z całego świata, w tym z Polski
W konferencji CPAC (Conservative Political Action Conference) w Budapeszcie biorą udział również politycy z Polski, w tym były premier Mateusz Morawiecki, szef gabinetu prezydenta RP Marcin Mastalerek, a także członkowie sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych Radosław Fogiel oraz Marek Kuchciński. "CPAC 2024 ruszył. W obronie praw podstawowych, w obronie najważniejszych wartości: wolności, suwerenności, chrześcijaństwa" - napisał w czwartek Marek Kuchciński na Facebooku. Wczoraj w węgierskim Zgromadzeniu Narodowym (Országgyűlés) odbyło się spotkanie Parlamentarnych Polsko-Węgierskich Grup Przyjaźni, któremu przewodniczyli szefowie obu grup: wiceprzewodniczący Zgromadzenia Narodowego Węgier János Latorcai oraz poseł Marek Kuchciński.

avatar użytkownika michael

4. CPAC 2024 - Radosław Fogiel, poseł PiS

"To jest zjazd konserwatywnej prawicy nie tylko z Europy. Są też przedstawiciele Ameryki Południowej, Stanów Zjednoczonych. Trudno, żeby nas tu zabrakło. W Stanach te konferencje odbywają się już od kilkudziesięciu lat. Tam po prostu warty bywać. CPAC przyjechał do Europy i naprawdę to jest miejsce, gdzie można wymienić opinie, można zawiązać jakieś znajomości. Warto tutaj być"
"CPAC jest swego rodzaju sygnałem, że amerykańska prawica wbrew temu, co niektórzy bardzo pesymistycznie wieszczą, nie zostawia Europy".
[
nezależna - Michał Rachoń - Jedziemy]