Ich KŁAMSTWO jest ZBYT BEZCZELNE, NIENAWIŚĆ ZBYT ANTYPOLSKA

avatar użytkownika michael

*

To jest ich największy błąd, to jest największy błąd totalitarnej opozycji w Polsce. To jest źródło ich klęski, co systematycznie zapowiadam od lat. Na świecie jest inaczej, już nie mówiąc o europejskim totalitaryźmie, który zaczął się 15 marca 44 roku przed naszą erą zamachem Brutusa na życie Cezara [link]. Umarł Cezar, po nim nastapił Marek Antoniusz. Umarł król, niech żyje król. Ponad dwa tysiące lat monarchii absolutnych, ponad dwa tysiace lat totalitarnej cywilizacji. Realna demokracja  nigdy nie istniała w żadnej demokratycznej praktyce społecznej - poza Polską...
I Ameryką.
Najważniejszą cechą totalitaryzmu jest gigantyczna pogarda do człowieka, wręcz uderzajace lekceważenie do wszystkich ludzi tego świata, absolutna obojętność na wszelki człowieczy interes, zupełne ignorowanie ludzkich aspiracji i marzeń. 

Wszystkie totalitaryzmy całego świata absolutystycznie gardzą ludźmi, traktując ich jako tłuszczę, która może być mordowana, bita i prześladowana, która nie ma żadnych praw. Według prawdziwych doktryn wszelkich totalitaryzmów motłoch jest głupi i naiwny, może być okłamywany, oszukiwany i okradany i może być zabijany przed poczęciem i po poczęciu.
Prawo do dożywotniej aborcji jest znakiem i symbolem totalitarnej pogardy do każdego człowieka. W Europie i prawie na całym świecie podmiotem jest Władca, a wszelkie państwowe elity służą władcy na jego dworze. W Europie podmiotem jest Władza, a obywatele są motłochem, który może być bezczelnie okłamywany [link]. W Europie powszechnym obowiązkiem jest służba i posłuszeństwo władzy. A piękne idee są tylko opium ludu. 

Polska totalitarna opozycja jest zdalnie sterowaną agenturą światowego reżimu cywilizacji starych absolutyzmów. To są absolutyzmy, które wyhodowały Adolfa Hitlera, Józefa Stalina, to są dyktatury, których KŁAMSTWO jest zawsze ZBYT BEZCZELNE, a NIENAWIŚĆ ZBYT ANTYPOLSKA.

W Polsce jest inaczej. W Polsce podmiotem jest Obywatel, a władza ma służyć Obywatelom. Służba Polsce jest powszechnym obowiązkiem i władzy, i obywateli.

I o to się teraz bijemy. 

 

* * *

 

następny - poprzedni

3 komentarze

avatar użytkownika michael

1. PILNUJMY POLSKI odc. 9

https://www.youtube.com/watch?v=4cpljXff2HA
Poprzednie odcinki 6, 7 i 8 - [link]

Veto prezydenta przeciwko ustawie degradacyjnej
"Wciąż odnoszę wrażenie, że reakcje osób publicznych były bardzo pobieżne. W żadnym stopniu nie oddają powagi sytuacji, w której prezydent nas postawił. Pewne osoby, pewna formacja polityczna, będą do śmierci chronione. Obecnie decyzję podejmą PSL oraz Platforma Obywatelska, choć na język ciśnie się Unia Wolności. Prezydent powołał się na praworządność, sprawiedliwość po czym oddał tę kwestię w ręce polityków opozycji. Dziś nie wiemy, kto miał rację:
Ci, którzy walczyli o niepodległość czy ci, którzy niepodległości Polski chcieli zapobiec? Być może wszyscy byli bohaterami?" – sarkastycznie pytał były minister obrony narodowej.
[telewizjarepublika.pl - link]

avatar użytkownika michael

2. Trzy lojalności, trzy patriotyzmy.

"Solidarne Liberum Veto pani Małgorzaty Gersdorf i Andrzeja Dudy." Czy jest to lepszy tytuł dla dzisiejszego felietonu - z pewnością nie, chciażby z tego powodu, że to co łączy panią pierwszą Prezes Małgorzatę Gersdorf z panem Prezydentem Andrzejem Dudą nie jest ani solidarnością ani tradycją Solidarności, ale łączy ich partykularny interes polityczny ANCIEN RÉGIME. Interes starego rezimu wyrażany jest przez różne środowiska, w których tkwią oboje vetujący.

Pan Andrzej Duda poszukuje kompromisu ze środowiskiem starego reżimu zasiedlajacego aktualne BBN, natomiast pani Małgorzata Gersdorf kontynuuje do dzisiaj intrygi starej prawniczej tradycji Duraczówki, która absolutnie nie jest polska.

Solidarne Liberum Veto pani Małgorzaty Gersdorf i Andrzeja Dudy. Różne środowiska, różne interesy, choć manifestują się podobnie. Dlatego ani pytanie: Czy Beata Szydło zamiast Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich? ani odpowiedź na to pytanie nie jest nonsensem. W przeciwieństwie do wniosków felietonu wPolityce.

Piszę o tym od ładnych kilka miesięcy. Polityka jest działalnością zespołową i zależy najpierw od jakości zespołu, a dopiero później od przywódcy. 
Jarosław Kaczyński tworzy zespół, poszukując najlepszego zespołu przywódców dla Polski.
Andrzej Duda chce być przywódcą u władzy, której chce dla siebie.
Małgorzata Gersdorf służy dawnej władzy starego sowieckiegoi reżimu.

Trzy lojalności, trzy patriotyzmy.
avatar użytkownika michael

3. A więc przyszedł czas, by urwać łeb temu łajdactwu

No to zrobimy to teraz. Z r o b i m y  to powoli, krok po kroku, zgodnie z naszymi przewidywaniami, ale teraz! 96 miesięcznica jest ostatnią chwilą na opamiętanie, jest uchem igielnym dla wszelkich Budków, Schetyn, jest ostatnim egzaminem i nieprzekraczalną granicą dla Dudawina i wszelkich ludzi małej albo złej wiary.

[link] "PROGNOZA DLA POLSKI 1 i ¾"
[link] "ŚREDNIOTERMINOWA PROGNOZA DLA POLSKI - 1 i ½"
[link] "Paniczny strach przed Machiavellim",
[link] "Gdy się komuś pomiesza MONTESQUIEU z MACHIAVELLIM"
[link] "CENTRUM ANALIZ STRATEGICZNYCH - imperatyw kategoryczny"
[link] "PROSTYTUCJA POLITYCZNA - DOWÓD ZDRADY".
[link] "50 rocznica wydarzeń marcowych"

Jarosław Kaczyński zapowiedział, zwyciężymy, szydło wyjdzie z worka, a prawda pokaże się na wiosnę. A Pani Beata Szydło jest najbardziej prawdopodobnym kandydatem na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Nie mówmy o żadnej III RP.