@PNisztor

avatar użytkownika michael

 

*

Piotr Nisztor @PNisztor

Rząd Donalda Tuska planuje zmniejszenie w latach 2025-2028 wydatków na armię o ponad 57 mld zł, czyli o 25 proc! @SztabGenWP w piśmie do @MON_GOV_PL alarmuje, że oznacza to wstrzymanie kluczowych programów rozwoju naszego wojska @RepublikaTV @michalrachon #Jedziemy #ScisleJawne

A mnie, w tym przypadku niezmiernie interesuje wymiar kary. Infamia - to na początek.  

 

* * *

Trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.

Nie akceptujemy żadnej totalitarnej siły politycznej,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści
.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!

 

* * *

następny - poprzedni

4 komentarze

avatar użytkownika michael

1. TOTALITARYZM

avatar użytkownika michael

2. ONET informuje

Ambasador Tomasz Szatkowski odwołany w atmosferze skandalu. Był na liście kandydatów na stanowisko zastępcy sekretarza generalnego NATO. Onet dysponuje wewnętrzną korespondencją pochodzącą z Kwatery Głównej NATO, z której wynika, że Tomasz Szatkowski, zanim został odwołany z funkcji ambasadora RP przy NATO, był na krótkiej liście kandydatów na stanowisko zastępcy sekretarza generalnego sojuszu. Polak miał szanse, ale stracił je, gdy został odwołany przez MSZ w atmosferze skandalu.
[onet]

avatar użytkownika michael

3. Mój komentarz

Teraz, po tej publikacji okupacyjny rząd Donalda Tuska będzie robił wszystko, by zminimalizować medialne i propagandowe skutki tego co robi, tak aby wyglądało, że wszystko jest w porządku. To jest w prostym politycznym interesie okupanta.

Ale równocześnie ten sam rząd robi wszystko aby zlikwidować wszystkie możliwe poza podatkowe źródła dochodów budżetu państwa. W tym celu likwidowane są np. dochody z zysku spółek skarbu państwa. Kastrowany jest Orlen, KGHM. PKP Cargo i wszystko co się da. Już teraz uszczuplenie dochodów budżetu można szacować na 20 miliardów złotych. Spadają także dochody podatkowe z kilku ważnych powodów, od rynkowych poczynając. Nie dzieje się to tylko z nieudolności albo braku kompetencji rządzących. Jest to także skutek świadomych decyzji okupanta, takich jak na przykład rozwiązanie problemu zaopatrzenia rafinerii Schwedt w rosyjską ropę. Jest to w praktyce zainstalowanie wewnętrznej konkurencji Orlenu, której celem jest obniżenie zysku naszego polskiego koncernu.

avatar użytkownika Maryla

4. Szef BBN: wydatki na

Szef BBN: wydatki na obronność nie ulegną obniżeniu

Wydatki na obronność nie ulegną obniżeniu, ale ujawnione w czwartek
dokumenty są prawdziwe - powiedział w czwartek szef BBN Jacek Siewiera.
Wyjaśnił, że jest to dokumentacja robocza, w której szef Sztabu
Generalnego ocenił sensowność opłacania VATu ze środków Funduszu
Centralnych Planów Rzeczowych.

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl