156 MIESIĘCZNICA i 13 ROCZNICA SMOLEŃSKIEJ ZBRODNI - PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

avatar użytkownika michael

*

JEZUS CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ - PRAWDZIWIE POWSTAŁ. DZISIAJ JEST DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY. PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 10 KWIETNIA 2023 ROKU TO TAKŻE DZIEŃ 13 OKRĄGŁEJ ROCZNICY SMOLEŃSKIEJ ZBRODNI PRZYGOTOWANEJ I DOKONANEJ PRZEZ TOTALITARNĄ ROSJĘ I JEJ WIELU WSPÓLNIKÓW WSPIERAJĄCYCH JEJ ÓWCZESNY TOTALITARYZM. PISZĄC W WIELU MIEJSCACH O TOTALITARYZMIE ALBO O KOMUNIZMIE PODAJĘ tzw. WSPÓŁCZESNĄ DEFINICJĘ TOTALITARYZMU LUB KOMUNIZMU, W KTÓREJ JEDNĄ Z ISTOTNYCH PRZESŁANEK DEFINIUJĄCYCH MORDERCZE ZJAWISKO KOMUNIZMU JEST 

«...dążenie do wrogiego przejęcia władzy politycznej, w stopniu umożliwiającym trwałą degenerację prawa państwowego, w sposób zapewniający tej grupie przejęcie kontroli nad gospodarką, w celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji jej zasobów materialnych i ludzkich, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego...»

CZYLI TO JEST ZASADA NEUMANNA DZIAŁAJĄCA W DWIE STRONY, CHRONIĄCA TOTALNĄ GRABIEŻ i RABUNKOWĄ GOSPODARKĘ 
- PO PIERWSZE ZAPEWNIAJĄC BEZKARNOŚĆ KOMUNISTYCZNEMU ŁAJDACTWU DZIAŁAJĄCEMU PRZECIWKO INTERESOWI POLSKIEGO PAŃSTWA POWAŻNEGO, PRZECIWKO POLSKIEJ RACJI STANU ORAZ NIESTETY PRZECIWKO POLSKIM OBYWATELOM
- PO DRUGIE BEZWZGLĘDNIE NISZCZĄC I SUROWO KARZĄC PRACĘ W INTERESIE MOCY I TRWAŁOŚCI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

ISTNIEJE TYSIĄCE PRZYKŁADÓW TAKICH AKCJI, OD SMOLEŃSKIEJ ZBRODNI 10 KWIETNIA 2010 ROKU POCZYNAJĄC. 

Dzieje się to w sposób bezwzględny, a aktywność totalitarnej mafii skoncentrowana jest aż w kilkudziesięciu konkretnych kierunkach niszczenia powagi państwa polskiego oraz paraliżowania mocy i trwałości Rzeczypospolitej Polskiej. Są to na przykład działania niszczące w praworządność w szkołach - jest to dzieło pana Broniarza, w środowisku samorządu terytorialnego - dzieło pana Trzaskowskiego, w środowisku wymiaru sprawiedliwości - to jest oczywiste i wprost wynikające z definicji komunizmu oraz w wielu innych wybranych sferach, ważnych z punktu widzenia interesu totalitarnej mafii antypolskiego totalitaryzmu...

Międzynarodowa komunistyczna mafia nie musi w tej dzedzinie posługiwać się agenturą, korupcją i podobnymi metodami - w tej sferze decyduje wspólnota totalitarnego interesu polegającego na bezwzględnej grabieży i totalnym złodziejstwie. Agentura, mafijna omerta. Korupcja, jurgielt, kompradorskie kadry urzędnicze są zjawiskami wtórnymi w zwykłym działaniu każdej mafii.

Cui prodest scelus, is fecit

 

* * *

Dlatego trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.

Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!

 

* * *

następny - poprzedni
poprzednia 155 miesięcznica

7 komentarzy

avatar użytkownika michael

1. IV Departament i Jan Paweł II:

Spadkobiercy pani pułkownik Julii Brystiger i kapitana Grzegorza Piotrowskiego, dumni dziedzice IV Departamentu MSW rozwijają dorobek swoich antenatów. To nic dziwnego. Współczesny Departament IV – jego telewizje, portale, gazety, celebryci – pracuje ile sił. Ma ich wiele. Bolszewiccy radykałowie chcą porzucić rozróżnienie na kłamstwo i fałsz. (...)

Papież pisał: „Widmo całkowitej utraty suwerenności państwa niosło ze sobą groźbę zniewolenia polskiego ducha. Wielu utraciło wówczas nadzieję, porzucając wiarę ojców i poddając się panowaniu wroga, który jako jeden z celów stawiał sobie wykorzenienie katolicyzmu. (…)  Jasna Góra zadziwiła cały naród. Ona jedna potrafiła się obronić przed "potopem", ostatnia wyspa niepodległego bytu i niepodległego ducha. (…) Niech ten fakt mówi również do naszego pokolenia. Niech się stanie wezwaniem do jedności w budowaniu dobra, dla pomyślnej przyszłości Polski i wszystkich Polaków. Niech przywołuje do strzeżenia skarbca ponadczasowych wartości, aby korzystanie z wolności było ku zbudowaniu, a nie ku upadkowi”.
I tego się trzymajmy.

O tym nam przypomina Jan Paweł II. Także dzisiaj – a może właśnie dzisiaj – musimy sobie przypomnieć te słowa, tę naukę nadziei i siły z niej płynącej.

Autor:
prof. Andrzej Nowak [link]

avatar użytkownika michael

2. POLSKA MUSI BYĆ SUWERENNA WE WSPÓLNOCIE A NIE WSPÓLNOTOWA

SUWERENNA A NIE WSPÓLNOTOWA. Wspólnotowość nie może wykluczać suwerenności. A suwerenność nie tylko nie wyklucza wspólnotowości ale ją wzmacnia. To w rzeczywistości jest kwestia równowagi, podobnie jak w problemie trójpodziału władzy, abo jak w sytuacji wolności słowa. Właśnie - wolność słowa nie może zamieniać się w wolność chamstwa. Podobnie trójpodział władzy nie może polegać na jej przejęciu przez wszechwładzę, czyli samowolę sędziów. 

Tak jest, ponieważ lewaccy piewcy siły wspólnoty zapominają o takich wymiarach przestrzeni społecznej jak szacunek i wartości duchowe. Lewica tkwiąc w innej przestrzeni cywilizacyjnej nie ma pojęcia czym jest szacunek do suwerenności ludzkiej tożsamości oraz nie rozumie czym jest szacunek do jej kultury, tradycji i właśnie do wartości duchowych.

Tego nie potrafi zrozumieć ani światowe, ani europejskie, ani tym bardziej polskie lewactwo. Dla nich nasze polskie społeczeństwo, to folwark zwierzęcy, to masa około 2,2 miliona ton Polaków. Wychodzi około 57,9 kilograma masy na jednego Polaka. A jak dodamy do tego 4,8 miliona ton Niemców i około 4 milionów ton Francuzów to jest już 11 milionów ton Europejczyków czyli całkiem niezła potęga europejskiego imperium. Unia Europy o łącznej wadze mas pracujących rzędu 20 milionów ton - to już prawdziwa potęga.
Model polaryzacyjno-dyfuzyjny w przemianach polityki hodowli europejskiego mięsa armatniego.

avatar użytkownika michael

3. Prowokacja przed pomnikiem smoleńskim!


Na miejscu była "Babcia Kasia". 

Interweniowała policja! 

[link]

avatar użytkownika michael

4. Pamięć o ofiarach sowieckiej zbrodni w Katyniu i Smoleńsku

W poniedziałek o godzinie 11.00 czasu ukraińskiego na Cmentarzu Ofiar Totalitaryzmu w Charkowie (tzw. Cmentarz na Piatichatkach) przedstawiciele ukraińskich instytucji oddali hołd i złożyli kwiaty dla upamiętnienia pomordowanych przez Związek Sowiecki polskich wojskowych oraz ofiar Tragedii Smoleńska z 10 kwietnia 2010 roku.

Wśród delegacji na uroczystości byli żołnierze Gwardii Narodowej, lokalnej Obrony Terytorialnej, Straż Pożarna Garnizonu Charków, ratownicy medycyny taktycznej oraz urzędnicy administracji miasta Charkowa. Na czele delegacji stali dwaj hierarchowie kościelni: rzymskokatolicki biskup charkowsko-zaporoski Pavlo Honczaruk oraz biskup charkowski i bohoduchowski Mitrofan (należący do Kościoła Prawosławnego Ukrainy, niezależnego od Moskwy). Ze strony polskiej organizatorem przedsięwzięcia był Jerzy Jurczyński, strażak-ochotnik charkowskiego garnizonu z polskiej fundacji Siepomaga (akcja Poland Helps).
[link]

avatar użytkownika michael

5. Pieter Claesz, Stilleven met kalkoenpastei -1627

avatar użytkownika michael

6. Czy w Polsce nadchodzi epoka durniów?

"Nie chrzczę swoich dzieci, bo sakramenty zamykają czakry"

Napisałem w felietonie «OSTRZEŻENIE» o tym, że prognoza mówiąca, że Donald Tusk notorycznie kłamiąc i opowiadając bzdury kompromituje się tak bardzo, że grzebie swoje szanse wyborcze, prowadząc do klęski totalnej opozycji nie jest prawdziwa. [link]

Ostrzegałem wtedy przed taką kalkulacją. Robert Tekieli w #14 Sieci w felietonie "Cicha apostazja celebrytówzdecydowanie potwierdza moją diagnozę. Cytowana wyżej bezdennie głupia wypowiedź skandalicznie durnej celebrytki jest jedynie symbolicznym sygnałem ostrzegającym o śmiertelnym zagrożem polskiej tożsamości. Wbrew pozorom nie twierdzę, że w Polsce nadchodzi albo broń Boże nadeszła epoka durniów. Wręcz przeciwnie. 

Ostrzegam przed paskudym starannie zaplanowanym i bogato finansowanym. działaniem. Na ten cel idą wielkie pieniądze. Donald Tusk i cała totalna opozycja, jak koguciki na druciku, jest z zimną i wyrachowaną precyzją prowadzona za rączkę w paraliżującej polski instynkt samozachowawczy kampanii politycznej. To nie jest kretynizm, ani żadna głupota. Kretynką jest co najwyżej Agnieszka K, której zamykają się czakry. Usłużna idiotka prowadzi Polskę do piekła, ponieważ tak jest wykorzystywana. Już Lenin, Stalin i Hitler dokładnie wiedzieli jak to się robi. Teraz Donald Tusk jest prowadzony jak kogucik na druciku w znacznie udoskonalonej akcji. Jedna lista, to tylko maskirowka. 

Pisałem o tym w felietonie z 21 lutego 2008 "Oszukana demokracja. Dlaczego PiS przegrał wybory w 2007 roku?" [link]. Kopię tego felietonu powtórnie publikowałem 31 stycznia 2021 roku. Jest tam mowa o bardzo specyficznym oszustwie wyborczym, w którym zupełnie nie jest potrzebna żadna większość, ani wola wyborców. Nie są potrzebne żadne manipulacje przy urnach wyborczych. Wystarczy bezczelne wprowadzenie opinii publicznej w błąd, wykorzystujące specyficzne reguly ordynacji wyborczej, tak by wyborcy wybierając wolą lokalnych, nawet idiotycznych mniejszości, umożliwili zrealizowanie wrogiego przejęcia władzy politycznej, budując w polskim parlamencie legion miernych, ale wiernych lokalnych postaci. Legion takich, co nic nie umie, nic nie rozumie, ale posłusznie zrobi, co im się każe. Armia Nitrasów, Jachir, Leszczyn, Kropiwnickich, kolorowych kukiełek, skretyniałych ale mocno rozpoznawałych celebrytek, aktorek gminnych teatrzyków i laleczek z Cepelii...

Tak jest realizowane udoskonalenie starej metody Josepha Geebbelsa wykonane w roku 2007 przez Piotra Tymochowicza i Natalię de Barbaro.  

avatar użytkownika Maryla

7. 13 lat po zamachu domagamy

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl