96 MIESIĘCZNICA - NASZE ZWYCIĘSTWO - ICH STRACH PRZED SMOLEŃSKIEM

avatar użytkownika michael

*

Smoleńska prawda musi być pokazana w sposób niewątpliwy i tego boją się wrogowie polskiej Niepodległości najbardziej. Wiedzą, że Zjednoczona Prawica nie obiecuje, ale podejmuje zobowiazania i się z nich wywiązuje. Ich paniczny STRACH PRZED SMOLEŃSKIEM jest uzasadniony, ponieważ jest świadectwem ich złej woli, jest dowodem ich sprawczego udziału w smoleńskiej zbrodni. Oni wiedzą, że my naprawdę chcemy prawdy, jakakolwiek by Ona nie była, przyjmiemy każdą prawdę, byle tylko była bardzo rzetelnie sprawdzona, byle tylko była niepodważalna jak twardy grunt, na którym Polska może budować swoją przyszłość. Prawda zawsze potrzebuje czasu, cierpliwości i rzetelnej pracy.

Oni wiedzą, że dla sprawców i wspólników tej zbrodni miejsca w Polsce nie ma. Zbrodnię popełnił nie tylko ten, który bezpośrednio w niej uczestniczył, nie tylko ten, który ten samolot strącił, ale mordercami są wszyscy, którzy kłamali, wszyscy którzy czynnie uczestniczyli w zbrodniczej kombinacji operacyjnej organizowanej tylko po to by prawdę ukryć, by prawdę porzucić i zniesławić.

Wszyscy oni są mordercami, którzy uczestniczyli w zamordowaniu 96 ludzi wylatujących 10 kwietnia 2010 roku samolotem, by w naszym imieniu oddać hołd naszej polskiej pamięci narodowej. 

Najważniejszym, a nawet głównym udziałem w tym zbiorowym morderstwie były wszelkie starania o to by prawdę ukryć, by prawdę porzucić i zniesławić. 

I za to czeka Was kara. 

Im bardziej pętla zaciska się, im prawda bliższa, tym bardziej agresywna i nienawistna jest propaganda smoleńskiego kłamstwa.

W gruncie rzeczy kłamstwo smoleńskie jest skutkiem, wynikiem i przyczyną rozmyślnej i wyrachowanej polityki pogardy i nienawiści dominującej w domenie publicznej III RP.
Pisałem kiedyś dlaczego nie używam w żadnej ze swoich wypowiedzi innego określenia niż "III RP", jak to przed chwilą użyte. Dlaczego tak robię?

Aby uniknąć skojarzenia Polski z III Rzeszą. Bo przecież Polska nie ma nic wspólnego z tak rozumianą "III RP". Powiem dobitnie - niemiecki nazizm mógł ogarnąć niemieckie społeczeństwo w wyniku konsekwentnej propagandy, totalnie ogarniającej wszystkie relacje społeczne przemocą irracjonalnej pogardy i nienawiści.

Istotą problemu jest rasistowska przemoc irracjonalnej pogardy i nienawiści - bez względu na to, czego ta przemoc dotyczy.

Agresywna presja poprawnej politycznie propagandy ignoruje, musi ignorować wszystko co logiczne, co rozumowe i sensowne - musi swoją narrację budować na negatywnej emocji, na cynicznym nakręcaniu spirali pogardy i nienawiści. Widać to jasno gdy w diagnozie niemieckiego nazizmu zastąpimy słowo antysemityzm słowem antypisizm. Mechanizm obu zjawisk, okazuje się identyczny.
I jedno i drugie jest rasizmem. Rasizm, nazizm, antysemityzm czy antypisizm to ta sama kategria, objawiajaca się dokładnie tak samo. Pogarda i nienawiść to czyste zło, które nie może być ani logiczne ani rozumne, musi być irracjonalne.

Dlatego ich publiczna narracja polityczna, dlatego ich działanie musi być irracjonalne i wyprane z wszelkich rozumnych treści. Niech ilustracją będzie wczorajsze wystąpienie Witolda Zembaczyńskiego w programie "Minęła dwudziesta" odzywającego się tylko po to, by między innymi inwektywami użyć jako epitetu pojęcia "chciwości".

Pan poseł .N Witold Zembaczyński formułując swoją opinię używał wyłącznie inwektyw, wypowiadając je z wyraźnym naciskiem, podkreślającym ich pejoratywną wymowę emocjonalną. Żadnego, logicznego argumentu, zero logicznych zarzutów. Jak zawsze PiS niszczy, dewastuje, a jego ministrowie otrzymali nagrody ponieważ są "chciwi".

Popełniamy katastrofalny błąd nazywając tego typu retorykę krytyką. To nie jest krytyka. To jest po prostu czyste zło.

  • I dlatego dzisiaj, w okrągłą ósmą rocznicę smoleńskiej tragedii, już wiemy, że to nie była katastrofa, nie był to żaden przypadek, ani w najmniejszej mierze nie był to wypadek, ale na zimno przygotowany i przeprowadzony zamach - wiemy że mamy w Polsce przeciwników, którzy stoją po stronie zamachowców, broniąc ich zażarcie, stosując te same środki takiej samej propagandy. 

Spodziewamy się wszyscy opublikowania raportu technicznego podkomisji ds. ponownego zbadania wypadku lotniczego pod Smoleńskiem. Już wiemy, że zamach został starannie przygotowany, że w konstrukcji samolotu zostały rozmieszczone ładunki wybuchowe, które jeszcze w czasie lotu przecinały i rozrywały samolot na części. Już to wiemy. 

Ale potwarcy przepełnieni jadowitą nienawiścią nie ustępują. Pan Witold Zembaczyński jest tylko oderwanym przykładem. Równie dobrze mógłby to być poseł Mirosław Suchoń dymiący podobnym przekazem [link] w innym programie telewizyjnym. Jest cała kolekcja ludzi należących do totalitarnej opozycji, którzy w rasistowski sposób, zamiast nazizmu uprawiają antypisizm. 

Nam pozostaje walka prawdą. Dlaczego buzuje w nich STRACH PRZED SMOLEŃSKIEM?

No cóż, na złodzieju czapka gore. 

 

 

 

 

* * *

 

następny - poprzedni

21 komentarzy

avatar użytkownika michael

1. Pokazuję mój wpis z 10 kwietnia 2010 roku. Kopia mojego wpisu.

Równie dobrze mogli walnąć w ten samolot rakietą.

avatar użytkownika michael
You have no comments to approve.

 

Regularny zamach stanu przeciwko polskiej opozycji.
Idealna destabilizacja Państwa polskiego.
To nie mógł być przypadek.

Taki mam pogląd.

 

* * *

______________________
następny - poprzedni

Wpis z przed ośmiu lat [link]. Polecam lekturę komentarzy pod tym wpisem.

avatar użytkownika michael

2. Wpisy z tamtych lat.

13.04.2010 Wolność słowa [link]
11.04.2010 Mam nadzieję, że przetrwa prometejska wizja polskiej polityki [link]
10.04.2010 Równie dobrze mogli walnąć w ten samolot rakietą. [link
]
04.04.2010 Ustawa o zwalczaniu przemocy w rodzinie [link]


Dziwne jest co innego. Szukałem mojego własnego wpisu z 10 kwietnia 2010 przy pomocy zakładki "michael-blog" strona 15. Wiem, że ten wpis powinien być tam gdzie powinien, zgodnie ze swoja datą. Ale tam go nie ma. Dziwna cenzura wyjęła dwie notki zaznaczone wyżej czerwonym kolorem. I zapewne byłyby nie do odnalezienia, ale mam pod każdą notką mechanizm automatycznego linkowania do następnej i poprzedniej notki. No i cyk, cyk i dotarłem do celu. Ale oba wpisy, te blisko związane z datą katastrofy zostały schowane.
Założę się, że administrator naszego portalu nie ma pojęcia o tej cenzurze.

avatar użytkownika Maryla

3. Komorowski wezwany na


Komorowski
wezwany na przesłuchanie do PK ws. katastrofy smoleńskiej. B. prezydent
już się broni: Trwają straszne oskarżenia o zdradę

Były prezydent Bronisław Komorowski został wezwany
na przesłuchanie w postępowaniu dot. niedopełnienia obowiązków przez
funkcjonariuszy publicznych bezpośrednio po katastrofie w Smoleńsku.


Pokaz pogardy w wykonaniu PO. Totalna opozycja z okazji 8. rocznicy 10/04 prezentuje paszkwil „Teoria Wielkiego Wybuchu”


autor: prawdakaczynskiego.pl
Trudno sobie wyobrazić, że 8. rocznica katastrofy smoleńskiej, najbardziej tragicznego wydarzenia od czasów II wojny światowej, będzie dla Platformy Obywatelskiej okazją do urządzania sobie szyderstw z partii rządzącej.

Dochodzenie do prawdy Jarosława Kaczyńskiego i Antoniego
Macierewicza trwa od 8 lat, mówili o tym już niemal pół tysiąca razy.
Ale nie mogą do niej dojść, ponieważ prawda jest znana od dawna

– obwieszcza na swoim profilu na Twitterze PO.

Po kliknięciu
w link prawdakaczynskiego.pl jesteśmy przeniesieni do gry polegającej
na kliknięciu w przycisk „Poznaj prawdę”. Kursorowi towarzyszy… głowa
Jarosława Kaczyńskiego. W końcu zostajemy odesłani do filmu „Teoria
Wielkiego Wybuchu” przygotowanego przez Platformę Obywatelską , którego
celem jest wyłącznie podważenie ustaleń podkomisji smoleńskiej.Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

 

avatar użytkownika michael

4. Prosimy Prezesa Prawa i Sprawiedliwości o zabranie głosu - 16:00

Zapytajmy jaki jest sens tego pomnika. Jest to pomnik 96 osób, które osiem lat temu wybrali się w podróż do Katynia by w naszym imieniu oddać hołd naszej polskiej pamięci narodowej.

Dlatego mówimy nie tylko o pamięci, mówimy o godności.
"Nie lękajcie się".

My chcemy Polski sprawiedliwej. 
My chcemy Polski silnej. 
My chcemy Polski godnej.
avatar użytkownika michael

5. @ Marylu. Mogę powiedzieć o nich tylko jednoi słowo.

Nędznicy.

avatar użytkownika michael

7. 10.04.2010 – Harmider czasów zdarzeń

[link] - Polska w czasowym Trójkącie Bermudzkim – jeden z dowodów zbrodni. Bardzo ciekawy materiał dowodowy pokazany w felietonie blogera 35stan - niepoprawni.
avatar użytkownika michael

8. CBOS 13 kwietnia 2018

avatar użytkownika michael

9. Ładne rakiety trafiły w wyznaczone cele w Syrii

Ładne i inteligentne rakiety nadleciały tak jak obiecał Donald Trump, nadleciały, trafiły w wyznaczone cele, żadna z nich nie została trafiona przez obronę przeciwlotniczą Syrii.
avatar użytkownika michael

10. Nic nie jest dane na zawsze,

a nawet nic nie jest dane na długo.

avatar użytkownika michael

11. Zwykli, niezwykle dobroduszni idioci opublikowali tekst:

To już koniec Antoniego Macierewicza w PiS. "Szkoda czasu na te pierdoły" [link]. Żałosne bzdury i pobożne życzenia zwolenników smoleńskiego kłamstwa w stylu MAK & Lasek. Oby ich pokręciło.
A do tego Maciej Lasek dołożył swoje pseudonaukowe mądrzenie się: "Lasek obala teorię Macierewicza wykorzystując zdjęcie z konferencji".
Raz - Lasek coś tam mówi o wybuchu termobarycznym. Widać, że ostatnie materiały dotyczące katastrofy smoleńskiej czytał siedem lat temu.
Dwa - Lasek patrzy na fotografię i widoczne wręgi kadłuba samolotu nazywa podłużnicami, które "naukowo" nazywa dwuceownikami. Wpisuję w Google hasło dwuceownik i nawet ta głupia zdziwiona machina pyta:
Czy chodziło Ci o: dwuteownik
avatar użytkownika michael

12. Obrazek z konwencji PIS - 14 kwietnia 2018


[link] Przemysław Malinowski

avatar użytkownika michael

13. Kapitał w XXI wieku - Thomas Piketty

Mój notatnik - książka i teoria ekonomiczna, którą poleca Mateusz Morawiecki. To jest ten jeden z nurtów myśli ekonomicznej, ktory był zwykle ignorowany przez akademickich zakapiorów. Starzy profesorowie i niedouczeni politycy z uporem maniaka, wręcz obsesyjnie trzymają się jednej jedynej przeczytanej książki, na przykład "Kapitału" Karola Marksa.

"Kapitał" Karola Marksa jest o tyle szczególny, ponieważ od samego początku jest merytorycznie niedorobiony. Z naukowego punktu widzenia jest to anachroniczna obserwacja jednego oderwanego przykładu albo modelu zachowania się lokalnego systemu ekonomicznego w konkretnej fazie jego rozwoju. Karol Marks zaobserwował i do zaobserwowanych faktów dobudował teorię. Zjawisko, które widział Karol Marks mogło posłużyć co najwyżej do zbudowania hipotezy, czegoś na kształt przypuszczenia. że w Manchesterze być może dzieje się tak jak to jest w tej książce napisane. Być może.

Karol Marks postapił inaczej, a mianowicie założył, że tak jest wszędzie - czyli zglobalizował a następnie uogólnił wyniki swoich "badań" a wnioski zamiast sformułować w formie hipotezy do  weryfikacji, nazwał teorią, a to co się tam, w tym Manchesterze działo nazwał prawami ekonomicznymi.

To jest po prostu oszustwo. Zajrzał facet do studni, zobaczył wodę i napisał wielką księgę o prawach przyrody rządzących oceanami. Tak zrobiona oceanografia już jest bzdurą. Ale gadanie o fizyce Pacyfiku jest już nonsensem. 
Podobnie jest z tym marksowskim Kapitałem.

A teraz całkiem niemałe globalne środowiska pseudonaukowe nadymają się i publikują w swoich pseudonaukach niebotycznie oderwane od rzeczywistosci fantasmagorie, które tworzą rzekomą nowoczesność.
avatar użytkownika michael

14. Potężne uderzenie PiS i powoli ujawniajaca się misja

I powoli ujawniajaca się misja pani Beaty Szydło, misja, która była oczywista już w pierwszych dniach grudnia 2017 roku. Najpierw cytat z komentarzy i felietonu "Przegrupowanie na stanowisku premiera to nie koniec "Dobrej Zmiany" [link].

Cytat:
Chodzi o przygotowanie kampanii wyborczej, chodzi o przygotowanie odpowiednich ludzi, warunków technicznych i politycznych, przy tym jest bardzo dużo roboty, do której potrzebne są nie tylko potężne środki techniczne, nie tylko finansowe, ale bardzo wiele pracy i jeszcze więcej pokory wobec tego zadania. To wszystko razem, w odpowiednim czasie musi być gotowe, by mogło działać sprawnie. 

Powiedziałem coś o pokorze. Wbrew pozorom jest to potężna siła. Wyobraźmy sobie, że pan Bronisław Komorowski miał przed wyborami 2015 roku najwyższą władzę państwową, dysponował rządem, całą siłą swojej partii oraz administracji państwowej, miał także pieniądze i to w praktycznie nieograniczonej ilości. Pracowały dla niego telewizje, gazety, radia i wszelkie instytucje prywatne i państwowe, pracowali profesorowie, artyści i wszelkie inne elity. 
A pani Beata Szydło wygrała z nim oba pojedynki. Przecież to właśnie Ona była szefem dwóch kampanii wyborczych, najpierw prezydenckiej, a później całej zjednoczonej prawicy.
Czegoś chyba panu Bronisławowi Komorowskiemu zabrakło, skoro zmarnował ogromny potencjał i polski i ruski, który mu służył dzielnie i wiernie. Miał niby wszystko, a przerżnął.
Czego zabrakło nie tylko Bronisławowi Komoruskiemu i całej jego ekipie?
Otóż panu Komoruskiemu zabrakło pokory wobec powagi zadania, panu Komoruskiemu także zabrakło szacunku do ludzi, którzy mieli na niego głosować, ich kampania została zniszczona ich własną arogancją i ta właśnie arogancja i ich pogarda nadal ich niszczy. 

Przygotowanie milionów Polaków do realizacji tego zadania, przygotowanie ludzi, którzy w tym przedsięwzięciu mają działać razem, to jest to, co miałem na myśli, gdy pisałem to, co pisałem. 
Po prostu jest to potężne zadanie społeczne, powierzone pani Beacie Szydło, a które złoożone jest z dwóch części: 

CZĘŚĆ PIERWSZA: 
Kierowanie przygotowaniem i następnie przeprowadzeniem trzech kolejnych kampanii wyborczych w wyborach samorządowych, parlamentarnych i wreszcie prezydenckich. Wybory parlamentarne powinny doprowadzić zespół "Dobrej Zmiany" do osiągnięcia większości konstytucyjnej, koniecznej do przeprowadzenia kompletnej reformy ustrojowej Polski, o ile ma być "Państwem Poważnym". 

CZĘŚĆ DRUGA: 
Są to szczególna misja pani Beaty Szydło, która w tych wyborach musi kandydować na stanowisko Prezydenta Rzeczypospolitej Polski. Tak będzie, ponieważ Andrzej Duda zdecydowanie nie sprawdził się w roli prezydenta i wcale nie chodzi o żadne veta, ale o zupełną niezdolność do pracy zespołowej. PAD nie zdaje sobie sprawy z tego, że formalne uprawnienia albo stanowisko służbowe nie czynią człowieka prezydentem.  

U Z A S A D N I E N I E 
PAD nie wie o tym, że zwykłe merytoryczne podejście do prezydenckiej roboty powinno wystarczyć, aby veto było nie potrzebne a ustawy sądowe i ustawa degradacyjna były bardzo dobre, albo co najmniej lepsze. 
PAD nie wie o tym, że polskie problemy z ustawami są nieuniknione, a ich źródłem jest fatalne konstytucyjne unormowanie procesu ustawodawczego. 
PAD nie wie o tym, że zanim konstytucja zostanie zmieniona, to jego jakość pracy powinna kompensować jej wady.  
Ale niestety PAD stał się prezydentem tej złej konstytucji, czyli Prezydentem ancien régime, stając się złym prezydentem, ponieważ nie rozumiejąc swej misji, nie kompensował konstytucyjnych wad i nie pracował w zespole dobrej zmiany.

avatar użytkownika michael

15. "Raport to krok milowy w wyjaśnianiu Smoleńska"

Ewa Stankiewicz odpowiada Markowi Pyzie [link]


Początek zniszczenia samolotu i przyczyna destrukcji. Kluczowe dowody zostały ustalone ponad wszelką wątpliwość. Zbadano i potwierdzono istotne fakty, które przeczą wersji forsowanej przez raporty MAK i Millera. (...)
Zrobiliśmy krok milowy w wyjaśnieniu katastrofy smoleńskiej. Konieczne są badania w niektórych dziedzinach jednak kluczowe dowody dotyczące przyczyny zniszczenia samolotu zostały ustalone, wielokrotnie zweryfikowane, potwierdzone i opublikowane. Ich intencjonalne pominięcie było bazą do fałszywych hipotez raportów MAK/Millera.
Dlatego niewyobrażalne byłoby pozostawienie raportu Millera jako obowiązującego w świetle wiedzy, którą przynosi obecny raport techniczny.

  1. Artykuł Ewy Stankiewicz "Raport to krok milowy w ..." [link], 
  2. RAPORT TECHNICZNY.pdf - wersja w języku polskim,
  3. TECHNICAL REPORT.pdf - wersja w języku angielskim
  4. EXECUTIVE SUMMARY OF THE TECHNICAL REPORT.pdf

avatar użytkownika michael

16. Spotkanie Beaty Szydlo z mieszkańcami w Wieliczce - 15.04.18

Foto: Rafał Bochenek [link]

avatar użytkownika michael

17. W raporcie zostało bezsprzecznie udowodnione,

że Rosjanie są odpowiedzialni za katastrofę smoleńską [link] - Sprawa katastrofy smoleńskiej wylała się już na Stany Zjednoczone!

Bezsprzecznie udowodnione!
avatar użytkownika michael

18. Drugie śniadanie mistrzów głupoty!

  1. Marcin Meller
  2. Andrzej Mleczko
  3. Michał Ogórek
  4. Wojciech Pszoniak
  5. Justyna Sobolewska

[link] 07.04.2018

avatar użytkownika Maryla

19. Czaputowicz: Na spotkaniu z

Podczas spotkania z unijnymi
ministrami spraw zagranicznych przypomniałem o oczekiwaniu Polski na
zwrot wraku samolotu, który rozbił się 10 kwietnia 201 .

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

 

avatar użytkownika michael

21. Jego doradcy świadczą o nim!

Dwa dnu temu słyszałem gdzieś w telewizorze wywiad z prof. Andrzejem Zybertowiczem - bardzo ważnym doradcą Prezydenta Andrzeja Dudy. Tematem rozmowy była sprawa Konstytucjii III RP. 
Otóż pan profesor koncentrował swoję uwagę na zawiłym wywodzie o wzmocnieniu kompetencji Prezydenta o prawo doboru obsady w "resortach siłowych" (MON, MSWiA, MSZ,...). Jest to znana sowiecka koncepcja, obowiązujaca w PRL, w czasach Wojciecha Jaruzelskiego, nieformalnie przeniesiona później na prezydenturę Lecha Wałęsy. Tak sobie myślę, że pan Andrzej Zybertowicz w ten sposób, świadomie albo nieświadomie wypowiada marzenia ludzi BBN, choć wyraźnie zastrzega się, że jest to jego osobiste przekonanie, bez związku z poglądem pana Prezydenta.

Podobnie sytuowana jest postać nowego doradcy pana Prezydenta - Bogusława Winida, o którym wspomniał Antoni Macierewicz - „Prawa ręka Sikorskiego” doradcą u prezydenta Dudy [link]. Ta nominacja musi niepokoić.

To już nie jest przypadek, widzimy dokąd prowadzi logiczny ciąg działań ugrupowań, stopniowo uzależniających pana Andrzeja Dudę od dziwnych wpływów.