«CAŁKOWITY ROZKŁAD PAŃSTWA»

avatar użytkownika michael

*

Program Platformy Obywatelskiej, razem z totalną opozycją to tylko trzy słowa: «CAŁKOWITY ROZKŁAD PAŃSTWA». Taki mają cel. I więcej nic. 

Dnia 5 sierpnia 1772 Rosja, Prusy i Austria podpisały w Petersburgu traktaty rozbiorowe dotyczące podziału ziem Rzeczypospolitej, podając jako powód swoich działań «całkowity rozkład państwa».

Przez kilkadziesiąt lat rosyjskie i nie tylko rosyjskie służby robiły wtedy wszystko i wszystkimi metodami, by doprowadzić do «całkowitego rozkładu państwa polskiego». Nie jest przypadkiem, że cała współczesna totalitarna opozycja, zwana totalną, reprezentując interesy starego komunistycznego reżimu, realizuje ten sam program doprowadzenia do «całkowitego rozkładu państwa polskiego». 

Taki jest program Donalda Tuska i całego zbiorowiska partii i partyjek totalnej opozycji. Ostatnia brutalna napaść na księcia niezłomnego Kardynała Adama Stefana Sapiehę i na Jana Pawła II jest jedynie przykładem, jednym z wielu działań, gier operacyjnych i kampanii wojennych, których celem jest doprowadzenie do totalnego «rozkładu państwa polskiego». 

Zamordowanie księdza Jerzego Popiełuszki, zbrodnia smoleńskiego zamachu 10 kwietnia 2010 roku, to tylko bardziej drastyczne przypadki tej samej wojny przeciwko Polakom, przeciwko Polsce. Do tej samej kategori niszczących nasze państwo programów należą takie dramaty jak rabunkowa gospodarka, bezczelna grabież finansowa, niszczenie wielu polskich przemysłów, na przykład stoczniowego, hutniczego, żeglugi morskiej i śródlądowej i wielu innych gałęzi gospodarki albo zaoranych albo wyprzedanych za bezdurno. To nie tylko polityka wstydu.To nie tylko walka z Kościołem Katolickim. To nie tylko walka o totalitarny porządek prawny, zwany praworządnością. 

Wszystkie upiorne starania starego komunistycznego «ancien régime» wykorzystują wszelkie dostępne środki, by zniszczyć Polskę, zniszczyć wszystko co polskie, zniszczyć polską kulturę i wreszczie zamordować wszystko co dobre i piękne w Polsce. 

Dlatego wszelkie paskudne draństwo zdemoralizowanych elit, cały program ich zawiera się w jednym słowie j***ć, w którym skupiona jest cała nienawiść i pogarda do wszystkich naszych najpiękniejszych aspiracji. Nienawiść do Jana Pawła II i chęć zniszczenia pamięci o jego najwspanialszych osiągnięciach jest tylko jednym z przejawów kultury j**ania wszystkiego co w Polsce wspaniałe. Political sex working.

https://www.youtube.com/watch?v=mD5D0QItzZc

 

* * *

Dlatego trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.

Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!

 

* * *

następny - poprzedni

1 komentarz

avatar użytkownika michael

1. Dwie partie

(Rejtan – Upadek Polski – obraz Jana Matejki z 1866 przedstawiający protest Tadeusza Reytana przeciwko I rozbiorowi Polski na Sejmie Rozbiorowym, fot. Getty Images)

«W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie»
Adam Jerzy Czartoryski (1770 - 1861)