Start
Strona główna
Forum
Forum ogólne
Przegląd publikacji
Kalendarium
Sprawy techniczne
informacje zarządu
Interwencje
Portal
Regulamin
Banery
Kontakt
Lista użytkowników
Polecamy
Ciekawe strony
Nasze blogi
Strona główna
manekiny
Oś Bieruta i marsz dla Chrystusa Króla Polski
elig
, ndz., 19/09/2010 - 19:35
Dziś cały dzień łaziłam po Warszawie i było to fascynujące. Wczoraj rozpoczął się w Warszawie kolejny Festiwal N...
Więcej »
elig - blog
9 odpowiedzi
Etykietowanie:
architektura
Bierut
Chrystus Król
Festiwal Nauki
Instytut Sztuki UW
intronizacja
l
manekiny
marsz
ministerstwa
mistycyzm
PKPG
Rozalia Celakówna
socrealizm
Warszawa
Logowanie
Nazwa użytkownika:
*
Hasło:
*
Prześlij nowe hasło
Ostatnio w blogach
Pod refleksję i reakcje po tzw. obaleniu komunizmu. Obalanie przez utrwalanie
Ukrainski film o UPA
Akademickie Pola Flegrejskie
Mysli jak liscie spadajace z drzewa - XXXVIII
4 czerwca 1992 roku zatrzymano Polskę w drodze do pełnej suwerenności. Policzyli głosy .
Czas na Majomanię!
Wojska amerykanskie w Polsce i w Niemczech - II
Akademicy walczą! Idzie nowe?
Wojska amerykanskie w Polsce i w Niemczech -I
Mysli jak liscie spadajace z drzewa - XXXVII
więcej
Uczestnicy portalu (liczba wpisów zawiera notki i komentarze)
Nazwa
Wpisy
Maryla
172,148
gość z drogi
23,313
Michał St. de Z...
18,301
Tymczasowy
14,277
michael
14,063
elig
8,383
guantanamera
7,754
natenczas
6,616
Pelargonia
6,399
Józef Wieczorek
6,265
1 z 143
››
więcej