Start
Strona główna
Forum
Forum ogólne
Przegląd publikacji
Kalendarium
Sprawy techniczne
informacje zarządu
Interwencje
Portal
Regulamin
Banery
Kontakt
Lista użytkowników
Polecamy
Ciekawe strony
Nasze blogi
Strona główna
manifestacja antyrządowa
Manifestacje "słuszne" i "niesłuszne"
elig
, wt., 26/03/2013 - 20:52
W dniu 23 marca 2013 przez Warszawę przeszła spora, na oko 600 700 osobowa, manifestacja pod hasłami "J...ć Tuska"...
Więcej »
elig - blog
11 odpowiedzi
Etykietowanie:
cenzura
drugi obieg
informowanie
manifestacja antyrządowa
niesłuszne
Palikot
prowokacje
przemilczanie
słuszne
Logowanie
Nazwa użytkownika:
*
Hasło:
*
Prześlij nowe hasło
Ostatnio w blogach
Mysli jak liscie spadajace z drzewa - XXXIX
Wspomnienia zolnierza Wehrmachtu - II
Wspomnienia zolnierza Wehrmachtu - I
Skatologiczny jezyk M.Lutra
Co AI pisze o moich losach przed i po „obaleniu” komunizmu
Rola analnosci w charakterze narodowym Niemcow.
Ukrainska wdziecznosc
To, czego nie bylo w filmie o UPA
Pod refleksję i reakcje po tzw. obaleniu komunizmu. Obalanie przez utrwalanie
Ukrainski film o UPA
więcej
Uczestnicy portalu (liczba wpisów zawiera notki i komentarze)
Nazwa
Wpisy
Maryla
172,216
gość z drogi
23,313
Michał St. de Z...
18,301
Tymczasowy
14,287
michael
14,063
elig
8,383
guantanamera
7,754
natenczas
6,616
Pelargonia
6,399
Józef Wieczorek
6,266
1 z 143
››
więcej