166 MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEJ ZBRODNI

avatar użytkownika michael

*

JESZCZE CAŁKIEM NIEDAWNO ZA KONKRETNE AKTY ZDRADY ALBO DYWERSJI GROZIŁA KARA ŚMIERCI.  KULA W ŁEB - BEZ GADANIA, HENRYK SIENKIEWICZ OPISYWAŁ OKRUTNE PROCEDURY STOSOWANE PRZEZ WACHMISTRZA SOROKĘ - NAWŁÓCZENIE NA PAL.

 

* * *

Trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.

Nie akceptujemy  żadnej totalitarnej siły politycznej,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści
.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!

 

* * *

następny - poprzedni

Etykietowanie:

5 komentarzy

avatar użytkownika michael

1. Miesięcznica smoleńska i niebywała agresja prowokatorów!

W kolejną miesięcznicę katastrofy smoleńskiej z 10 kwietnia 2010 r. delegacja polityków PiS z prezesem partii Jarosławem Kaczyńskim na czele złożyła wieńce przed pomnikami prezydenta Lecha Kaczyńskiego i Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 roku. Niestety, nie obyło się bez prowokacji. Kontrmanifestanci zachowywali się wobec Jarosława Kaczyńskiego i innych polityków PiS wyjątkowo agresywnie i wulgarnie.
[link]

avatar użytkownika michael

2. Strategie Donalda Tuska

Tuskowi odjechały wszystkie pociągi do przyszłości [Stanisław Janecki] Często używany przez polityków oraz zwolenników obecnego rządu i samego Tuska obrazek CPK jako tylko łąki, która jest pilnowana niczym jakiś niezwykle ważny obiekt, doskonale oddaje poziom i styl myślenia lamusów i skamielin. Tusk zatrzymał się na stacyjce powiedzmy sprzed stu lat i czeka tam na pociąg. Tylko że to pociąg widmo. A sam Tusk nie zdaje sobie sprawy, że utkwił w przeszłości. Bo obok jest nowoczesny węzeł komunikacyjny. I Tusk nawet nie ma świadomości, że odjechały mu wszystkie pociągi. A on siedzi na ławeczce na zarośniętej zielskiem stacyjce, tak jak tytułowy Jańcio Wodnik w filmie Jana Jakuba Kolskiego, i sam też zielskiem zarasta.

Mit Donalda Tuska polegał głównie na tym, że wykreowano go na człowieka nowoczesnego, rozumiejącego cywilizacyjne trendy, Europejczyka, a nawet światowca.

Sprawa CPK, i nie tylko ona, dowodzi jednak, że mamy do czynienia z człowiekiem z przeszłości i to odległej. Przeszłości zapyziałej i estetycznie ubogiej, w której raz dziennie jakaś kolejka wąskotorowa odjeżdża z zapomnianej przez wszystkich pipidówki. Tuska wyobrażenie o Polsce zatrzymało się najpóźniej gdzieś w latach 50., gdy głównym narzędziem była łopata, a napędem siła mięśni.

avatar użytkownika michael

3. Prof. Maliszewski: PiS musi zmienić strategię.

"Trzeba budować programowy, pozytywny, wiarygodny wizerunek"
[prof. Norbert Maliszewski]

avatar użytkownika gość z drogi

4. robią wszystko, by zniszczyć wizerunek Prezesa J.Kaczynskiego

to przeszkolone bojóweczki, gonić to to i pokazywać ich "pyszczki" gdzie się da, ku przestrodze ich naśladowcom
niedzielne pozdrowienia

gość z drogi

avatar użytkownika michael

5. @ gość z drogi

Jarosław Kaczyński:
Mój brat zginął w zamachu. Stał się człowiekiem, który był groźny dla Rosji, ale za to bardzo pożyteczny dla Polski.
[link]