Putin liczył na rozpad NATO po uderzeniu na Ukrainę

avatar użytkownika michael

*

Wierzył, że niektóre kraje zaakceptują nawet atak na Polskę! Władimir Putin wierzył, że po inwazji na Ukrainę NATO się rozpadanie, a kraje zachodnie będą błagać Rosję, by nie wyrządzała im krzywdy - wynika z wyciekłych dokumentów rosyjskiej Federalnej Służby Bezpieczeństwa, o których pisze brytyjski The Sun.

Putin liczył na rozpad NATO
Dokumenty opisywane przez dziennik pochodzą ze źródła wewnątrz FSB znanego jako Wind of Change i zostały wysłane do rosyjskiego działacza na rzecz praw człowieka Władimira Osieczkina.

Wynika z nich, że Putin liczył, iż po błyskawicznym zwycięstwie jego wojsk na Ukrainie, której pokonanie miało zająć trzy dni, Zachód będzie trząść się ze strachu, co ostatecznie doprowadzi do upadku NATO. Dyktator miał wskazywać na przystąpienie Polski i krajów bałtyckich do NATO jako zagrożenie dla bezpieczeństwa Rosji i wykorzystał to do uzasadnienia inwazji na Ukrainę.

[I tak dalej wPolityce]

"Tusk eliminuje przeszkody po rusofobie Kaczyńskim..." - przypomniał Dominik Tarczyński w programie Jedziemy w poniedziałek 6 marca, albo kiedyś dawniej Samuel Pereira [twitter]

 

* * *

Dlatego trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.

Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!

 

* * *

następny - poprzedni

8 komentarzy

avatar użytkownika Maryla

1. Ilustracja: Mariusz

 Ilustracja: Mariusz Trolińśki, fot. Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska (2), Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska, ADOBE STOCK(2)

Ilustracja: Mariusz Trolińśki, fot. Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska (2), Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska, ADOBE STOCK(2)

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

 

avatar użytkownika michael

2. Fala hejtu "prorządowych mediów!"

Ta wroga Polsce kampania jest nadal konsekwentnie kontynuowana z wściekłą nienawiścią! Tak na przykład w sprawie pedofila Krzysztofa F. [link] albo już zupełnie bez żadnego pretekstu, z samej czystej nienawiści i pogardy, tak jak to głosi Tomasz Lis o tym, że "Żyjemy w państwie faszystowskim". To już nie jest tylko naturalny albo być może naiwnie bezinteresowny sprzeciw, nie jest to także głupota albo przejaw usłużnego idiotyzmu. Niestety nie. To są pieniądze, to jest zimna kalkulacja, totalnie finansowana przez totalitarny business takich zdemoralizowanych oligarchów, braci mniejszych w służbie szatana takich jak George Soros, czy Klaus Schwab, ale przede wszystkim nie tylko współczesnych zbrodniarzy politycznych jak przykładowy Władimir Putin, ale całkiem obfite elity polityczne i ekonomiczne współczesnego neoimperialnego totalitaryzmu, którym śni się euroazjatyckie imperium od Wysp Kurylskich do Kanaryjskich. 

To są "intensywni zbrodniarze" na miarę Stalina, Hitlera albo Mao, którym masowe morderstwa, bezczelna grabież, genocide i statecide oraz zbrodnicze gwałty i seksualne rozpasanie, rzeź niewiniątek sprawiają przyjemność. 

Potrzebny jest nowy termin prawa międzynarodowego, definiujący typ zbrodni, podobny do pojęcia "ludobójstwa" wymyślonego przez Rafała Lemkina. Proponuję słowo "statecide" (państwobójstwo). 

Już pierwsza pobieżna obserwacja praktyki i współczesnego zachowania się partii nowego typu (PO, PSL, KPZR, NOWOCZESNA, PZPR, RAZEM, EPP, ALDE, PES, S&D oraz innych podobnych organizacji prawa międzynarodowego albo organizacji pozarządowych identyfikujących się z kulturą i tęczową tradycją III RP), sugeruje hipotezę o przynależności komunizmu, kolonializmu i demokracji liberalnej do tej samej kategorii. Nie jest to tylko kleptokracja, ale z pewnością jest to zbrodnicze wykorzystanie praw państwowych, prawa międzynarodowego oraz globalnych instytucji do grabieży na niespotykaną do tej pory skalę - najczęściej pod pozorem pomocy międzynarodowej.
Ofiarami tej instytucjonalnej kradzieży padają całe państwa. Byłoby więc bardzo przydatne wprowadzenie nowego terminu prawa międzynarodowego, definiującego ten typ zbrodni.

21.09.2016

To nie jest ani anachronizm ani przesada, to jest polityczna konieczność w czasach, w których jasno widać zjawisko nowej formy współczesnego kolonializmu wzmocnionego prymitywnym i agresywnym imperializmem.

To jest imperializm, którego bandycka agresja "ruskiego miru" uzupełniana jest "praworządnym kanibalizmem" europejskiego federalizmu.

avatar użytkownika michael

3. Każda ideologia walczy z Kościołem tymi samymi metodami!

Wszystko to już było!
Tak samo walczyli z Kościołem bolszewicy i niemieccy hitlerowcy, jak robią to współcześni neomarksiści. Ateizacja wpisana jest w program rewolucji kulturowej i zakłada używanie wszelkich sposobów, by zdeptać autorytet Kościoła, ośmieszyć wyznawane przez katolików wartości, odwieść ludzi od Boga i narzucić społeczeństwu zupełnie inne wzorce, priorytety i cele. Atak na św. Jana Pawła II trwa od wielu dekad, ale w ostatnich latach stał się aktem lewackiej furii i nagonki. I z pewnością nie jest to ich ostatnie słowo.
[Marzena Nykiel - wPolityce]

Czy będzie cykl o Jezusie jako „oszuście z Nazaretu”?

avatar użytkownika michael

4. PANTEON ZDRAJCÓW

w odpowiednim spisie polityków opozycji antypolskiej i zarazem totalitarnej.

avatar użytkownika michael

5. ABYŚCIE SAMI NIE PODCINALI KORZENI, Z KTÓRYCH WYRASTAMY

O TO WAS PROSZĘ

JAN PAWEŁ II

avatar użytkownika michael

6. Borys i kowal zawinili, Cygana powiesili za ujawnienie pedofili

Krzysztof @KrzysztofZK

Czy mnie się wydaje, czy to matka molestowanych seksualnie dzieci na sielankowym zdjęciu z pedofilem wykorzystującym jej dzieci? Ktoś potrafi mi to wytłumaczyć?

Zdjęcie

avatar użytkownika michael

7. Za wszystko co złego dzieje się w Platformie odpowiada PiS

Tak powiedział Marek Suski dzisiaj 8 marca w programie Jedziemy.

Wyjaśniam:
Zbrodniarzem w tej sprawie jest skazany przez sąd homoseksualny pedofil i dealer narkotyków Krzysztof F, działacz Platformy Obywatelskiej, pełnomocnik marszałka Olgierda Geblewicza funkcjonariusz Platformy Obywatelskiej, zatrudniony przez Patformę Obywatelskąna stanowisku odpowiedzialnego za walkę z uzależnieniami wśród dzieci oraz ochronę przed pedofilią. Poseł Piotr Borys publicznie identyfikuje ofiarę platformerskiego pedofila. Widać, taki jest prawdziwy program Platformy Obywatelskiej. Chnronić i ukrywać każde draństwo, zemsta za ujawnienie zbrodni albo zbrodniarzy. Omertà. Mafia.
I co?

I winnym jest PiS. Otworzyłem stronę w Google, szukając informacji w sprawie i co?
Od góry do dołu winnym jest PiS.
Cholera jasna. Od góry do dołu, wszystkie media wrzeszczą o winie ludzi którzy ujawnili zbrodnię. Powtarzam. Ujawniona została zbrodnia, nie ofiara tej zbrodni.

Wniosek jest jeden. Zbrodnia albo przestępstwo musi pozostawać w ukryciu. Zbrodni nie wolno ujawniać, nawet mówić o draństwie nie można. A za ujawnienie zbrodni grozi kara, grozi zemsta.

Cytat:
Machina kłamstwa ruszyła.
TVP Info: śmierć syna
Magdaleny Filiks to wina PO


avatar użytkownika michael

8. Ekstrement antypolskiej polityki


Joanna Scheuring-Wielgus obrzuca błotem Jana Pawła II [link]

EKSTREMENT - Neologizm mojego pomysłu i pochodzi od pojęcia EXTREMUM, albo bardziej polskiego terminu EKSTREMUM.
Mianowicie:
Ekstrement - ekstremalne zjawisko polityczne.