Emitować film "The Sowiet Story”! (Teresa Bochwic)

avatar użytkownika Maryla

Ten film łotewskiego reżysera Edvinsa Snore, przytaczający setki ważnych dokumentów o Sowietach w XX wieku leży od paru miesięcy w Telewizji Polskiej. Wzywajmy do wyświetlenia go.

 

http://wykluczeni.salon24.pl/123113,emitowac-film-the-sowiet-story

Etykietowanie:

17 komentarzy

avatar użytkownika Józef Wieczorek

1. Nie uwierzę, że żyje w

Nie uwierzę, że żyje w wolnym kraju jeśli go nie zobaczę w telewizji lub w kinie. Jak do tej pory oglądałem go w piwnicy http://krakjw.wordpress.com/2009/08/21/projekcja-filmu-”the-soviet-story”/ jak wiele innych projekcji, które winny być dostępne dla każdego Polaka. The Soviet story jak najbardziej nadaje się dla licealistów dla poznania i dyskutowania odmiennej od obowiązującej przez wiele lat (i przyswojonej przez wielu nauczycieli) wersji historii.

Józef Wieczorek

avatar użytkownika Maryla

2. Józef Wieczorek

Witam, jak w PRL-u - oglądamy ważne filmy , czy tez spotykamy sie z ludźmi, których warto słuchać, w małych klubikach, zepchnięci do niszy. Do młodziezy akademickiej ma dostęp Jaruzelski i Kwasniewska, ale juz nie ma dostępu Cenckiewicz czy Wyszkowski. Pozdrawiam

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

 

avatar użytkownika Krzychu

3. "korsarska" wersja filmu

linki do pobrania: http://peb.pl/filmy-dokumentalne/357153-rapidshare-the-soviet-story.html
avatar użytkownika natenczas

4. Krzychu,po korsarsku,powiadasz ?

avatar użytkownika TW Petrus13

5. Adam dzięki

kurcze masz rączkę,(skasowałem bo się dopatrzyłem :)) ps.na razie ściągam :),cholera ale super :* hej! ps2.łażę po necie i szukam - jak się robi dobre pyffo,mi chodzi o pyffo,a nie alkohol z dodatkiem pyffa.Jak się naumiem i i uda mi się naważyć,to mojego i Franek się napije :)


 

avatar użytkownika natenczas

6. Piotrze,

Aby odtworzyć cały film,trzeba pobrać wszystkie pliki wraz z tekstem. A piwko znajdziesz najlepsze u Koziołka :) http://www.kozik.net.pl/category/piwo-kozik/ Tam też masz sporo na temat Pingwinka. Pozdrawiam.
avatar użytkownika TW Petrus13

7. Dzięki Adamie

za linka do piwka (już w zakładkach).Tata był piwowarem,winka kiedyś robiłem (ponoć dość dobre),przelewałem swoje do butelek z etykietami firmowymi.I na imprezie (teraz wina nie pijam - kiepsko z żołądkiem) i towarzystwo w szoku,no bo co jest grane jak etykieta mówi co innego,a mój bukiet smaków i zapachów co innego ;).Gdyby pan Peter czytał mój koment ryknąłby śmiechem. ps.jak mi wyjdzie - wszystko opiszę co i jak,choć będę robił małe porcje,nie zawsze da się przechowywać na dłużej,napoje o niskiej zawartości alkoholu. jeszcze raz dzięki


 

avatar użytkownika TW Petrus13

8. i nic z tego Adamie

troll śledzi stronkę i blokuje transfer!,boją się,i słusznie wystarczy że puszczę "gołąbka" a komuś łeb z płucami wyleci w kosmos :p,dwóch ostatnich części i txt nie udało się ściągnąć. Uwaga Alert dla wschodu i zachodu nadchodzi!!!


 

avatar użytkownika TW Petrus13

9. porostuję

wreszcie udało się wszystko ściągnąć!.Czytałem txt :((( horor!.Biedni młodzi Ukraińcy dali sie wpuścić w kanał,szkoda że tego nie ogladali,odechciało by im się Stiopana putino-pulardę,i jusz-czenki,pięknolica pani premier tyż świętą nie była -kasety porno dały jej sławę ;)


 

avatar użytkownika natenczas

10. Petrus

Witaj. Tekst jest po to,aby po uruchomieniu odtwarzania były polskie napisy,a nie jako oddzielny do czytania. Rozpakuj film i oglądaj. Pozdrawiam.
avatar użytkownika TW Petrus13

11. Adam

wiesz że ja jestem nieuk,txt poczytałem bo chciałem wiedzieć o co to chodzi.Ja trochę o tym czytałem,ale wiesz jak u nas działa info. :(.Nie chcę kombinować w "pingwinie" bo znów cóś "spinkolę" wróci syn z roboty zrobi mi kino (jest w kompach lepszy niż ja!!!),i wypalę płytę = to już potrafię :) dzięki za dobrą robotę :* pozdrawiam ciepło :) ps.wlazłem na blog "Orółw" może mnie nie pogonią,kurna w końcu,kino kinem,muzyka muzyką - a ja chcę grać! - serio!!!


 

avatar użytkownika natenczas

12. Piotrze,

Nie musisz wypalać. Wypakuj,a film sam się uruchomi po kliknięciu na ikonkę - otwórz za pomocą... Pozdrawiam
avatar użytkownika TW Petrus13

13. Nie musisz wypalać.

Adam nie załapałeś,CD zrobię nie dla siebie,mam cichą nadzieję że inni zrobią to też.Jestem młodszy niż Ty, (ale nigdy nie zawadzi kiedy młodszy starszemu doradzi).Póki co robie to co potrafię (jak każdy z nas,czasem po omacku!).Sporo jest przed nami ukryte!,mi pomaga tylko "trzecie oko"! bardzo Ci dziękuję za pomoc,miałeś w moim życiu swoje 5 min!. (może jeszcze będziesz miał,kto to wie :)))),i wykorzystałeś je profesjonalnie!!! za to serdeczne dzięki!


 

avatar użytkownika natenczas

14. Piotrze

Murzyn zrobił swoje,może odejść...:)))) Wykorzystał swoje 5 minut. To tak traktujesz przyjaciół ? Poczekaj :))) Pozdrawiam.
avatar użytkownika TW Petrus13

15. Murzyn zrobił swoje,może odejść

nieprawda,czytaj z uwagą!.Napisałem i nie skasowałem że jeszcze może będziesz miał swoje następne 5 min!.Adam ja nie jestem prozaikem,moze źle dobieram słowa,wchodzę tylko wtedy,kiedy widzę że mam cóś do powiedzenia!.Tak zrobiłeś Ty prowadząc ,mnie za rączkę.I to jest pierwszy etap,kto wie jaki dla Ciebie i dla mnie będzie następny?.Pamiętaj że zamiast mnie mogą się pojawić tu osoby które ja kiedyś formowałem!,może właśnie dla Ciebie!,bo moja rola dla nich już się skończyła.Z szybkobiegaczy - zmieniłem ich w złote raczki,a Ty zmienisz ich w myślicieli!,Ty i wielu innych tutaj,ja byłem drogą a Wy będziecie drogowskazem!!!. Wybacz że czasem źle formułuję zdania,chciałem dobrze! :* pozdrawiam ciepło :* * *


 

avatar użytkownika natenczas

16. Piotrze...

:))) Poeta...to ja poproszę o 10 minut. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie mojego Przyjaciela Piotra. Hej ! Czytaj z odrobiną uśmiechu na twarzy :)
avatar użytkownika TW Petrus13

17. to ja poproszę o 10 minut

Adam a niby czemu nie,przecież ułożyć rym jest dość łatwo. Ale mistrzowie słowa piszą pięknie,ja często zaglądałem do Niego http://www.twardowski.poezja.eu/poezje_wybrane.htm ot czarodziej :*