Start
Strona główna
Forum
Forum ogólne
Przegląd publikacji
Kalendarium
Sprawy techniczne
informacje zarządu
Interwencje
Portal
Regulamin
Banery
Kontakt
Lista użytkowników
Polecamy
Ciekawe strony
Nasze blogi
Strona główna
Góra Parkowa
Lody na lince.
Ewaryst Fedorowicz
, pt., 01/04/2011 - 09:44
Tak, wiem – lody są na patyku, a ja tu jakieś głupstwa wypisuję, bo 1 kwietnia, a jak 1 kwietnia, to każdy ściemnia...
Więcej »
Ewaryst Fedorowicz - blog
3 odpowiedzi
Etykietowanie:
europarlament
Góra Parkowa
Jaworzyna
Kasprowy Wierch
Komisja Europejska
korupcja
lody
OFE.
Polskie Koleje Linowe
Prima Aprilis
PRYWATYZACJA
Logowanie
Nazwa użytkownika:
*
Hasło:
*
Prześlij nowe hasło
Ostatnio w blogach
Wspomnienia zolnierza Wehrmachtu
Skatologiczny jezyk M.Lutra
Co AI pisze o moich losach przed i po „obaleniu” komunizmu
Rola analnosci w charakterze narodowym Niemcow.
Ukrainska wdziecznosc
To, czego nie bylo w filmie o UPA
Pod refleksję i reakcje po tzw. obaleniu komunizmu. Obalanie przez utrwalanie
Ukrainski film o UPA
Akademickie Pola Flegrejskie
Mysli jak liscie spadajace z drzewa - XXXVIII
więcej
Uczestnicy portalu (liczba wpisów zawiera notki i komentarze)
Nazwa
Wpisy
Maryla
172,173
gość z drogi
23,313
Michał St. de Z...
18,301
Tymczasowy
14,285
michael
14,063
elig
8,383
guantanamera
7,754
natenczas
6,616
Pelargonia
6,399
Józef Wieczorek
6,266
1 z 143
››
więcej