Wiceminister w akcji

avatar użytkownika Tymczasowy

Powołanie Kołodziejczaka na stanowisko wiceministra jest jeszcze jednym dowodem na to, że zadaniem nachodźcy Tuska jest sianie chaosu, psucie i niszczenie Polski.  Jeżeli ktosś nie pojmuje tej prostej prawdy o agenciaku, ten nie zrozumie o co w polityce w Polsce idzie.

Kołodziejczak jest człekopodobny. Powinni popatrzeć na niego uwazżnie antopologowie. Może to jest jakiś brakujący "link" w rozwoju? Tak czy inaczej podobieństwo do neandertalczyka jest zdumiewające.

Człekoksztaltny jest nadaktywny szczególnie w agresji na sali sejmowej. Prowokuje jak pijany uczestnik zabawy wiejskiej.

Dwa dni temu "dał wywiad" w Radiu Zet. Zapowiedział masowe wyrzucanie z pracy pracowników z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Poółgłówek zapodał: "Wiem, że bardzo duża ilość osób jest do zmiany". A niby dlaczego? Otóż pracownicy na czele z dyrektorami departamentow "nie potrafią zrobić notatki na dany temat". Czyżby? Wszak wielu z nich jest po studiach rolniczych i politechnicznych. Myśle, że chłopina chce zastraszyć te pond 800 osob pracujacych w ministerstwie, by nadskakiwać prymitywowi. Dyzma i Wałęsa pokazali jak sie to robi.

Blogerzy pisujacy na Money.pl, bo stamtąd czerpałem te informacje komentowali jednoznacznie parapolityka bliskiego Chyżemu Rojowi. "Nero" napisał: "Na kurs inseminatora i Heja w teren, panienki czekają!".

Bloger "ein Rentner" nasunął mi pewną myśl. Stwierdzil on: "Wykształceni postępowi wyborcy uznali, że najlepiej będzie nimi rządził parobek. Co oni maja mają w głowach oprócz zdrady w genach?".

Tak to właśnie jest, jak wielu z tych urzędnikow ministerialnych zieje ninawiscią do PiS-u i głosuje na partie "Oskara" i PSL? No i mają za to. Czy coś pojmą z tego i zmienią postawę? Nie sądzę.

6 komentarzy

avatar użytkownika Maryla

1. Tymczasowy

prawdziwy chłopski przywódca Ardanowski o Kołodziejczaku:
" Co z takimi ludźmi chce robić Kołodziejczak? Interesuje go tylko wejście do Sejmu i pewnie to mu się uda. Tusk pobawi się nim jak kot myszą. Na razie Kołodziejczak jest mu potrzebny, bo może przyciągnie kogoś mieszkającego na wsi, ale po wyborach zabawka przestanie być potrzebna – twierdzi były minister rolnictwa w rozmowie z Tygodnikiem Solidarność.
- Wygłupy Kołodziejczaka na drogach to jedno, ale poważniejszą sprawą są jego publiczne wypowiedzi popierające politykę rosyjską i kwestionujące sojusz ze Stanami Zjednoczonymi. To już zaczyna być niebezpieczne. Nie wiem do końca, jakie są poglądy Kołodziejczaka, który przykleja się do każdego protestu – czy to białego miasteczka, czy Strajku Kobiet, czy górników, czy rybaków na Helu, przykładów jest mnóstwo – na zasadzie: „Gdzie się pali i gdzie jest jakiś hałas, to ja tam będę i będę dął w tubę przeciwko PiS-owi”. To jest niepoważne i jest to duże rozczarowanie – także wśród samych działaczy Agrounii.

https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/wiesci-rolnicze/pozostale-wiesci-...

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

 

avatar użytkownika amica

2. Kołodziejczak

Może się przyłącza do protestów, ale je raczej niszczy. To już Lepper miał jakiś styl

avatar użytkownika Maryla

3. chłopek roztropek w akcji z pryncypałem Tuskiem

"Lista wszystkich firm jest już skompletowana. W tym tygodniu podeprzemy się takimi opiniami prawnymi, żeby można to było upublicznić. Żeby każdy Polak mógł zobaczyć kto zarabiał, kiedy polscy rolnicy mieli wielki problem" - powiedział Kołodziejczak.
Jak wyjaśnił, lista została sporządzona na podstawie informacji "od różnych służb", natomiast lista opublikowana przez poprzedni rząd jest "nieprecyzyjna" i według niego "niezgodna z prawdą".
https://www.wnp.pl/finanse/kolodziejczak-lista-firm-importujacych-zboze-...

żadna lista firm nie była publikowana przez poprzedni rząd, bo nie pozwalały na to przepisy prawa.

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

 

avatar użytkownika Tymczasowy

4. Trafne okreslenie

Posel M. Suski nazwal tego bydlaczka "gnojowiskiem" i wcale sie nie pomylil.

avatar użytkownika Maryla

5. Kołodziejczak z radiowęzła "nic nie wiem, na niczym sie nie znam

"Będę dzisiaj wnioskował na spotkaniu z różnymi służbami po to, aby wszystkie transporty zboża, które jadą na eksport, a jest nałożone na nie embargo, były w Polsce badane. Przeforsuję te przepisy, to jest być albo nie być Polski, polskiego rolnictwa i mojej osoby, bo nie będę współpracował z urzędnikami, pracownikami, którzy będą mi stawiali swoje warunki" - powiedział.Dopytywany o to, o które służby chodzi odpowiedział, że te, "które odpowiadają za to, co mamy na polskich stołach i co do Polski przyjeżdża". "Dziś pójdą dokładne polecenia, że badamy całe zboże na granicy (z Ukrainą - PAP), które podlega plombowaniu, podlega eksportowi, jest tylko zbożem tranzytowym" - zapewnił.

Kołodziejczak podkreślił, że nie ma dzisiaj żadnych projektów rządowych, które są przygotowane.na tę chwilę branża zwierząt futerkowych nie będzie ruszana

"Projekt nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt przedstawiła posłanka Małgorzata Tracz (KO) podczas posiedzenia komisji sejmowej dotyczącej zakazu hodowli zwierząt futerkowych w ubiegły wtorek. Ma on na celu wprowadzenie zakazu chowu i hodowli zwierząt na futro, który podyktowany jest wieloma czynnikami gospodarczymi, społecznymi, środowiskowymi, epidemiologicznymi, a również etycznymi.
Projekt zakłada, że podmioty i rolnicy prowadzący w dniu wejścia w życie ustawy działalność polegającą na chowie lub hodowli zwierząt futerkowych, będą mogli ją prowadzić do dnia 1 stycznia 2029 roku na podstawie przepisów dotychczasowych. Oznacza to wprowadzenie 5-letniego okresu przejściowego dla około 363 ferm widniejących w rejestrze Głównego Inspektoratu Weterynarii, w tym 14 o statusie działalności zawieszonej."
https://www.wnp.pl/finanse/kolodziejczak-na-te-chwile-branza-zwierzat-fu...

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

 

avatar użytkownika Tymczasowy

6. I dobrze

Kolodziejczak jest codziennie na ekranach i pierwszych stronach gazet. Gorszej facjaty dla PO bym nie wymyslil. On osmiesza ten rzad niby inteligentow.