Sara James dziś w USA powalczy w półfinale "Mam Talent"

avatar użytkownika Krzysztofjaw

Nie ukrywam, że od chwili, kiedy usłyszałem śpiew Sary James jestem jej fanem i życzę jej wszystkiego dobrego.

Kiedyś pisząc o Sarze James wyraziłem opinię, że "moim zdaniem mamy do czynienia z przyszłą gwiazdą i to nie tylko na arenie polskiej, ale międzynarodowej. Taki głos zdarza się raz na kilka tysięcy i szkoda byłoby go zmarnować. Mam nadzieję, że znajdzie się odpowiedni manager, który sprawi, iż stanie się gwiazdą światową. Oby! " [1].

I taki manager się znalazł w postaci Igora Herbuta, wokalisty zespołu LemON i to on namówił młodą Sarę James i jej rodziców do występu w USA i w sumie mało kto w Polsce spodziewał się (ja tak) że ten występ będzie tak udany.

Pisałem też w innym tekście, że "warto sobie zdawać sprawę, iż taka polska wersja "The Voice Kids!" czy nawet Eurowizja Junior to dla Amerykanów (choć nie tylko) są tylko jakimiś egzotycznymi konkursami, nie mającymi przełożenia na popularność w skali światowej. Natomiast pokazanie się i to z sukcesem w amerykańskim i niezwykle popularnym w USA artystycznym wydarzeniu jakim jest program "Mam Talent" może otworzyć drzwi do wielkiej kariery. I ta wspaniała dziewczyna swoim występem uchyliła te drzwi. Jej występ w "Mam Talent" oczarował publiczność i jury, które od razu dało jej przepustkę do półfinału tego programu, wykorzystując tzw. "złoty przycisk", dzięki czemu Sara już nie musiała mozolnie przechodzić wszystkich szczebli, które miały ją doprowadzić do tegoż półfinału"[2].

To naprawdę duży sukces... a zresztą zobaczmy jej występ:

https://www.youtube.com/watch?v=HZb-nym3HhA&t=301s
https://www.youtube.com/watch?v=HZb-nym3HhA&t=301s

Przy okazji jej występu dowiedzieliśmy się też, że dwóch członków jury też ma korzenie polskie a Sara o tym, że jest Polką mówiła bez żadnych kompleksów i to w USA, gdzie przez dziesięciolecia różne środowiska tą polskość raczej ośmieszały i sądzę, że dla Amerykanów informacja o tym, że Sara jest z Polski było kompletnym zaskoczeniem [3].  

No dobrze. Już było minęło a występ Sary James na YouTube miał do dzisiaj klikalność na poziomie 16 990 068 osób, czyli niespełna 17 milionów!

Natomiast dzisiaj w nocy polskiego czasu odbędą się na żywo półfinały amerykańskiego "Mam Talent", w których Sara oczywiście wystąpi.

Jestem pełen niepokoju, bo to może być najważniejszy jak dotychczas występ Sary i wcale nie musi ona awansować do finału, natomiast musi perfekcyjnie (jak to ona potrafi) zaśpiewać i do tego musi mieć tak dobrany utwór, który będzie w stanie pokazać wszystkie jej umiejętności i możliwości wokalne. A doprawdy sądzę, że wybór utworu był chyba największym problemem dla całej jej managerskiej ekipy, bo raczej nie powinniśmy się bać o to, że trema może "zawiązać" gardło Sary i wpłynąć na jej śpiew.

Powtórzę. Od samego początku kibicuję Sarze i wierzę, że swoim talentem podbije świat. Ma wszystko: niesamowity talent i nieziemski głos, wrażliwość, obycie sceniczne a nawet posiada czarną domieszkę  krwi, co nadaje jej talentowi soulowego brzmienia i ciemną karnację skóry, która akurat w branży muzycznej może jej tylko pomóc. 

Powodzenia!

[1] https://krzysztofjaw.blogspot.com/2021/04/sara-egwu-james-objawienie-polskiej-iv.html

[2] https://krzysztofjaw.blogspot.com/2022/06/sara-james-juz-podbia-ameryke.html

[3] Tak na marginesie. Już słyszę te wypowiedzi, że tą Polką nie jest do końca, bo ojciec jest Nigeryjczykiem a tylko matka Polką. Tych malkontentów i zawistników odsyłam do wielu wypowiedzi Sary, która zawsze mówi, że czuje się Polką!

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.wordpress.com/

e-mail: kjahog@gmail.com

Jeżeli moje teksty nie są dla Państwa obojętne i szanują Państwo moją pracę, to mogą mnie Państwo wesprzeć drobną kwotą.
Z góry wszystkim darczyńcom dziękuję!
Nr konta - ALIOR BANK: 58 2490 0005 0000 4000 7146 4814
Paypal: paypal.me/kjahog

2 komentarze

avatar użytkownika michael

1. Sara James Sings "Rocket Man" by Elton John


https://www.youtube.com/watch?v=nNTEukCadL0

Sara James zmiażdżyła w nocy z wtorku na środę konkurencję podczas półfinału programu "America's Got Talent", [link].