Tym razem skorzystamy na niemieckiej wojnie z Europą

avatar użytkownika Docent zza morza

 

image

"Państwa Europy powinny być potajemnie sterowane w kierunku superpaństwa"

- Jean Monnet, ojciec-założyciel UE, w liście z 30.05.1952 r.

Odkrycia genetyczne ostatnich dwóch dekad ujawniły dosyć nieprzyjemną prawdę - że, jak na razie ;-), nie udało się odkryć historycznego genu "germańskiego" - bo ludność tego kraju w ponad 90% ma korzenie słowiańskie, celtyckie i skandynawskie - => Kłamstwa rodem z Niemiec

Chyba, że korzeni oraz istoty "niemieckości" będziemy szukać w migrujących tam i od wieków osiedlających się wieloetnicznych i wielokulturowych hordach rozbójniczych, skłonnych - od czasów inwazji Hunów, aż po dzień dzisiejszy - do "pierwotnej akumulacji kapitału" przede wszystkim drogą gwałtów, oszustw, mordów, wymuszeń, rabunków i napadów - czyli poprzez szeroko rozumianą przemoc i destrukcję. Bo nie na darmo czysto teutońskim wkładem do kultury europejskiej jest postać "raubrittera" - =>  Raubritter

A cechą charakterystyczną takiej hordy, niezależnie od epoki historycznej, jest pasożytowanie na bliższym i dalszym otoczeniu oraz oferowanie swych "wysoce wyspecjalizowanych usług"  tym "możnym tego świata", którzy nie mają specjalnych skrupułów.

I z przyczyn pozornie niezrozumiałych [bo musielibyśmy wtedy przyjąć do wiadomości istnienie Niewidzialnego Imperium Rotszyldów, którego przecież nie ma ;-), ta teutońska hałastra najwyraźniej została wynajęta do rozpirzenia w drobny mak państw narodowych oraz chrześcijańskiej kultury naszego kontynentu, co wedle - => Planu Trzech Wojen  jest warunkiem niezbędnym do powstania w Europie NOWEGO PORZADKU SWIATA (NWO), gdyż od razu po niezbędnej fazie "solve" (czyli rozpuszczenia, rozbicia, czy też rozkładu) w doktrynie masońskiej nieuchronnie następuje faza "coagule" - czyli budowanie czegoś całkiem nowego - czyli kolejnego poziomu zniewolenia - na gruzach i okruchach przeszłości)].

Podobny obraz

Nie można Niemcom zarzucić lekceważącego podejścia do tego "wzniosłego zadania", bo trzykrotnie na przestrzeni ostatnich stu lat próbowali osiągnąć wyznaczony cel - jak zawsze ochoczo i gruntownie, ale też i bezmyślnie, lekceważąc realia i bez liczenia się z konsekwencjami. - => "Dlaczego Niemcy przegrywają wojny?"

 

Bo nie do końca udało się im to w latach Wielkiej Wojny (1914-1918), choć wspólne przeświadczenie Europejczyków o walorach i przewagach naszej cywilizacji doznało wtedy b. poważnego uszczerbku.

"Lepiej" im za to poszło w latach II wojny światowej...

Ale ich obecne poczynania - tym razem drogą brutalnej dominacji ekonomicznej i politycznej - już, już zapowiadają "odniesienie upragnionego sukcesu".

Bo proces upadku dzisiejszej Unii Europejskiej to zapoczątkowała Frau Merkel latem 2015 roku, otwierając wrota Europy dla milionów Azjatów i Afrykanów, czyli "rasy przyszłości" mającej zastąpić "zdegenerowaną ludność europejską", zgodnie z pryncypiami sformułowanymi jeszcze w latach 20. XX wieku:  - => Plan Kalergi dla Europy

image
 
 
"Wytłumaczenie europejskiego kryzysu migracyjnego dla dzieci oraz osobników lekko upośledzonych..."
 

Pozwolę sobie przytoczyć własną prognozę z czerwca roku 2016, gdy próbowałem uświadomić rosnącej rzeszy komentatorów przestraszonych i oszołomionych perspektywą Brexitu, że prawdziwe zagrożenie dla wspólnoty europejskiej nadchodzi z całkiem innej strony.

"Najpierw  wywracający wszystko do góry nogami "grom z jasnego nieba”:

  1. lato 2015
  2. wiosna 2016

 ustępujący miejsca fazie oddolnego "walca”:

  1. wiosna 2017
  2. zima 2017-2018
  3. lato - jesień (wrzesień!!!) 2018"

- => To nie ew. Brexit wykolei Stany Zjednoczone Europy

Ale cóż to takiego niesie ze sobą zima roku 2017?

Po odrzuceniu we wrześniu przez niemiecki elektorat dokonań Wielkiej Koalicji chadeków z socjaldemokratami (każda z partii dotąd rządzących straciła wtedy ponad 20% swych dotychczasowych wyborców), mimo wszystko zapowiada się tam ponowne powołanie dokładnie takiego samego rządu.

I oni mają czelność pouczać kogokowiek o poszanowaniu reguł demokracji...???

Przywódca socjaldemokratów tym razem stawia jednak chadekom A. Merkel jeden zasadniczy warunek

- ich wspólny rząd najpóźniej do roku 2025

ma przekształcić Unię Europejską w Stany Zjednoczone Europy - jednolite państwo komunistyczne,

zgodnie z tajną doktryną leżącą u podstaw integracji europejskiej - =>  Spinelli i Manifest z Ventotene

A milionom Europejczyków wydawało się, że wstępując do Unii wchodzą w skład wspólnoty będącej "Europą Ojczyzn"... hehehe.

Antycypując szok spowodowany ew. wyjściem Wlk. Brytanii z Unii, wiosną 2016 roku Niemcy i Francja potajemnie przygotowały dokument precyzujący fundamenty owego superpaństwa, prezentując go już kilka dni po brytyjskim referendum.

- => Plan likwidacji państw narodowych

"...zamiast Unii Europejskiej powstałoby jedno europejskie państwo, zależne od dzisiejszych najsilniejszych unijnych graczy.

 Kraje członkowskie faktycznie nie miałyby prawa do własnej armii, własnych służb specjalnych, odrębnego kodeksu karnego, odrębnego systemu podatkowego – w tym wysokości podatków, własnej waluty, czy banku centralnego zdolnego do realnej obrony interesów finansowych państwa narodowego.

Ponadto kraje członkowskie faktycznie straciłyby kontrolę nad własnymi granicami oraz procedurami wpuszczania i relokowania uchodźców na ich terenie.

Projekt zakłada również wprowadzenie jednolitego systemu wizowego oraz prowadzenie wspólnej polityki zagranicznej względem innych państw oraz organizacji międzynarodowych. Z dokumentu może wynikać również, że ograniczeniu musiałaby ulec rola NATO na kontynencie europejskim"

- => Superpaństwo zamiast Unii Europejskiej

Ale najbardziej "puścił farbę" wtedy Martin Schultz, dzisiaj tak gromko i bezmyślnie zdradzający sekrety Wielkiego Planu, którego powodzenie zależy od jak najdłuższego utrzymania go w tajemnicy... Ale teutońscy alkoholicy widocznie już tak mają...

Znalezione obrazy dla zapytania schultz british violated

 

"Brytyjczycy pogwałcili nasze zasady, bo w Unii Europejskiej narody nie mają nic do gadania."

Tą wypowiedzią Schultz nareszcie "przeszedł do historii".... chociaż od lat usilnie się starał o "taki zaszczyt".
Podobny obraz

"Nowe Niemcy, moim zdaniem, istnieją tylko po to, by mogły istnieć państwo i naród żydowski".

Bo globalista ze stajni Rotszyldów to równiutko nienawidzi wszelkich wspólnot narodowych, oprócz własnej...

Bo przecież "po owocach poznacie ich..."?

I tak to Niemcy - już po raz trzeci - doprowadzają do upadku Europy - bo w obliczu jawnie komunistycznego dyktatu secesja co najmniej Grupy Wyszehradzkiej (a docelowo całego Trójmorza, niewątpliwie razem z coraz bardziej eurosceptyczną Austrią) jest już tylko kwestią czasu.

I tak dotychczasowy "proces integracji europejskiej" dobiega do swego naturalnego i nieuniknionego końca... bo chociaż Rotszyldowie niewątpliwie mają w garści wszystkich eurokratów oraz większość polityków i kluczowych biurokratów w krajach unijnych, to jednak nie wszystkie narody europejskie są już gotowe na takie kolektywne samobójstwo.

Pamiętajmy też, że wedle innej mojej prognozy -  =>  Jesteśmy na progu złotej polskiej dekady - i przyszły rok będzie początkiem historycznego okienka wielkich sposobności dla naszego kraju.

Ustaną wreszcie zewnętrzne naciski i ataki propagandowe na nasz kraj (powielane przez lokalne pudła rezonansowe w mediach i polityce - bo przecież nie totalna opozycja będąca li tylko "ich chłopcem na posyłki" jest inspiracją tej antypolskiej hucpy, a "polskie" media to jedynie dostarczają im zamówione materiały, czyli paliwa do dalszych ataków) oraz zacznie się okres wielkich inwestycji geostrategicznych (na pewno amerykańskich pod NATO-wskim parasolem, a być może także i chińskich).

Roszada na stanowisku premiera pozwoli nam lepiej skorzystać z tych sposobności - bo pani Szydło zdecydowanie lepiej pasuje do roli "Matki-Polki" jako przyszły prezydent RP, niż jako twardy i bezwzględny administrator na codzień "użerający się" z korporacjami, holdingami i koncernami, prawda?

P.S. A cały szereg przepowiedni - => Od Nostradamusa do Ojca Klimuszko jednogłośnie zapowiada - że gdy dojdzie do wielkiego konfliktu w Europie po najeździe islamistów - to tym razem Niemcy jako główny teatr wojenny będą największym przegranym, bo "Prusakom tylko tylu żołnierzy zostanie, ilu się zmieści pod jednym dębem"a Polska ucierpi wtedy najmniej - ponieważ u nas działania wojenne toczyć się nie będą...

image

image

 

2 komentarze

avatar użytkownika Tymczasowy

1. Przepowiednie

Gadka-szmatka. A Empiria-empiria. Niemcy juz dwa razy w sposob najbardziej doniosly, powiedzmy, nawet -grobowy (w sensie masowym oczywiscie) doprowadzily do degradacji europejskich spoleczenstw porownywalnych z szalenstwami Czyngischanowymi. Niebieska kawaleria zza Oceanu dwa razy ratowala zglupiala Europe przed Hunami (okreslenie uzywane przez zolnierzy alianckich). Wyglada na to, ze i tym razem ta kawalria oraz polska Husaria beda ostatnim ratunkiem.
PS Jak ktos nie pojmuje, to niech mi odpowie na pytanie dlaczego chlopaki z moich stron, Midland, Barry, New Market i Bradford tracily zycie za bledy pipola na poziomie umyslu dzialacza municypanego Chamberleina i innych takich? Kiedyz to Najmadrzejsza w swiecie Europa ratowala Kanade? Kiedyz to organizowala skladki na pomoc, itd?

avatar użytkownika michael

2. Historia zna mity wymyślone przez idiotów albo zbrodniarzy,

często posługujących się ślicznie prezentowaną ideologią, często traktowaną przez samych ideologów jako opium ludów, czyli środek znieczulajacy i obezwładniajacy opór uszczęśliwianych przemocą.

Plan Kalergi albo Manifest z Ventotene mają takie samo znaczenie jak Essai sur l`inégalite des races humaines, Mein Kampf albo Kapitał Karola Marksa, lub teorie Malthusa. Pseudonauka i pseudouczeni używani do celów agentury wpływu.

Martin Schulz najzgrabniej sformułował te zbrodnicze zasady czyli "rules": 
"Brytyjczycy pogwałcili nasze zasady, bo w Unii Europejskiej narody nie mają nic do gadania."
Nawiasem mówiąc, po polsku słowa te lepiej określaja istotę rzeczy niż po angielsku.