Kilka zdań tylko o ostatnich wydarzeniach

avatar użytkownika eska

Nie mam czasu, kończę album o budownictwie regionalnym i dostaję oczopląsu od składania ilustracji, a terminy gonią – więc tylko kilka zdań:

1. Opozycja dostaje kota, bo Trump przyjeżdża do Polski. 
W tym kontekście słowa Beatki o niemieckim obozie Auschwitz doprowadzają szwabską agenturę do histerii. I bardzo dobrze – „relokacje” to już Niemcy przećwiczyły w czasie II wojny, nie tylko na Żydach, także na Polakach z terenów wcielonych do Rzeszy, na Zamojszczyźnie itp. Znamy skutki, dziękujemy.

2. Polityka zagraniczna Dudy idealnie wpisała się w obecną politykę zagraniczną USA. 
I nic na to nie mogą poradzić wyznawcy nowej religii politpoprawności. Dlatego reagują histerią charakterystyczną dla neofitów – bo politpoprawność to nowa religia, z ojcami założycielami, z własnymi mitami, hierarchią kapłańską itp. Wyznawcy Allacha to przy nich małe piwo, stara, znana kultura, z którą mamy do czynienia od setek lat i która prawie zawsze była nam wroga, ale to już mamy przećwiczone. Teraz musimy zrozumieć, że mamy do czynienia z nową, światową, bogatą i o wiele groźniejszą, bo jeszcze nie do końca zrozumianą sektą, która opanowuje umysły pozbawione wiedzy o rodzimej kulturze.

3. W wolnych chwilach czytam „Dzieje Polski” prof. Nowaka. I wszystkim radzę – wiem, że były świetne  opinie i w ogóle, ale mało kto zna zawartość, bo to rzeczywiście „kobyły” do przeczytania. Niemniej polecam gorąco – na odtrucie. Zwłaszcza, że prof. Nowak pracowicie i z ogromną kulturą „odkręca” wszystkie nasze narodowe mity, zarówno te pozostałe po PRL, jak i po przeszłych już sporach, jeszcze z czasów rozbiorów. Czytajcie Nowaka, nie wystarczy postawić tomów w widocznym miejscu na półce i chwalić się patriotyzmem. Czytajcie, bo to także wielka lekcja polityki polskiej, z której możemy być słusznie dumni.

3 komentarze

avatar użytkownika Maryla

1. @eska

" Opozycja dostaje kota, bo Trump przyjeżdża do Polski.
W tym kontekście słowa Beatki o niemieckim obozie Auschwitz doprowadzają szwabską agenturę do histerii. I bardzo dobrze – „relokacje” to już Niemcy przećwiczyły w czasie II wojny, nie tylko na Żydach, także na Polakach z terenów wcielonych do Rzeszy, na Zamojszczyźnie itp. Znamy skutki, dziękujemy."


I to wyczerpuje temat, reszta to pochodne. Totalniaki szturchane przez Partię Zagranicy, bo musza odpracować Sorosowe Srebrniki, dostają kota z niemocy.
Kwicza już takie brednie, że sami się w nich zagubili.
A my krok po kroku do przodu.
Na pohybel zdrajcom i kolaborantom.

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

 

avatar użytkownika gość z drogi

2. a my do przodu

psy szczekają,karawana idzie dalej/do celu/

gość z drogi

avatar użytkownika Tymczasowy

3. Ostatnie zajecia opozycji

i zwiazanych z nia srodkow masowego przekazu:
1. Kryminalista zmarl w areszcie we Wroclawiu.
2. Martyrologia Grzyba-Frasyniuka.
3. Nadinterpretacja wypowiedzi Premier B.Szydlo.
Pewnie znow bedzie jakies wezwanie do zwolnienia ktoregos z ministrow. I tak w kolko. To za to placa podatnicy?
Czym ci ludzie sie zajmuja!