Zajumać wybory - najwyższy stopień zawodowego wtajemniczenia

avatar użytkownika Ewaryst Fedorowicz

 

Sędziom w III RP wolno wszystko:

wsadzić do więzienia na lata niewinnego człowieka, skazać człowieka uczciwego a uniewinnić ubeka, ochronić stalinowskich kolegów po fachu, odebrać dziecko porządnym rodzicom, balować z gangsterami, ba – wolno nie uznawać przepisów ruchu drogowego, tak - oni mogą.... wszystko.

Bo nietykalni są.

Co jest logiczne, bo nie można tknąć głównego filaru tej załganej konstrukcji, występującej pod nickiem III RP, ze zdeprawowaną władzą i impotentną opozycją, w której zwykły człowiek był, jest i póki tej "trzeciej erpe" - śmieciem będzie, bo by się cała konstrukcja wywaliła.

No bo jak tknąć taki filar, który, jak ten sędzia z Gdańska pokazał, nie dość, że dźwiga, to jeszcze reaguje na telefon, byle od właściwej osoby?

To jest korporacja, którą, gdyby nie chodziło o sędziów, nazwałbym sitwą, co oczywiście nie byłoby żadnym epitetem, a jedynie precyzyjnym opisem rzeczywistości.

Skoro sędziom wolno w III RP wszystko, to rzecz jasna idiotycznym jest pytanie, czy sędziom wolno rozpieprzyć wybory, a nawet wpłynąć na ich wynik ?

Oczywiście, że nie tylko wolno, ale nawet wypada!

Zresztą - co tu daleko szukać:

sędziowie z sądu najwyższego (małymi literami piszę, bo mi klawiatura na duże litery się buntuje) uznali, że kłamstwo Olka w sprawie posiadania wyższego wykształcenia nie wpłynęło na wynik jego wyborczych zmagań z tym, no – nie pamiętam jak mu było, chyba z Bolkiem jakimś.

I co? I psińco! A dokładniej - 8 lat takiej konsumpcji, że mniam mniam!

To ten myk z „awariami systemu”, skoro ma dać Swoim następne 4 lata wyżerki, wypitki i pardon, ale tak się to chyba powinno nazwać – wy..bki w koszty operacyjne się wrzuca, a wykonawcom dyskomfort chwilowy dobrze wynagradza.

Coś optymistycznego na koniec?

Ależ proszę, nawet dubeltowo:

1. rzecznik sądu najwyższego napisał, że prezes nikogo z PKW nie odwoła, bo zawiódł system, a nie ludzie.
To ewidentna zmiana w stosunku do wykładni obowiązującej za komuny, bo komuchy twierdziły, że system jest świetny, tylko niektórzy ludzie zawodni.

2. w maju system (ten z małej litery, bo właściwy System działa perfekcyjnie) „zawieszać” się nie musi, bo Gajowy tego Dudę złomocze, jak HGW właśnie złomotała obywatela miasta Ząbki, Sasina.
 

10 komentarzy

avatar użytkownika Maryla

1. Ewaryst Fedorowicz

miejsce pod żyrandolem trzeba utrzymać w przyszłym roku, a kto to zrobi lepiej, niż resortowe dziadki, które dały bez kozery wygraną PSL , dużo wyższą, niż za dawnych dobrych czasów PRL, miało ZSL?
Bronisław Maria namianował już tylu sędziów III RP , że wszyscy poprzedni prezydenci, poczynając od Jaruzelskiego, nie mianowali tylu wszyscy RAZEM.

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

 

avatar użytkownika Ewaryst Fedorowicz

2. @Maryla

System od 2006 roku pracuje z żelazną konsekwencją, a "nasi" p.... wybory za wyborami, jak jakieś żałosne lebiegi

Ewaryst Fedorowicz

avatar użytkownika gość z drogi

3. szanowny Autorze :)

fajnie się mówi,że nasi coś prze.... ale czy TY Autorze nie widzisz,że to walka z wiatrakami od lat ,że i tak pójdą głosować ci,co mają zapewnione koryto dzięki PSL i PO ? w Katowicach od lat obserwuję ,jak lemingi rodzinami głosują na swoich i mimo,ze my robimy wszystko,co się da,to i tak niedawno KUTZA wybrali na swojego..więc może spójrzmy na to inaczej...nie tak standartowo...czyli winni nasi,bo...
Nie winne są sądy,ze nie ma kar dla prawdziwych przestępców,np Amber Gold,lub zwyczajne złodzieki z kartami wyborczymi w reku przehandlowywujące za jakiś mizerny grosz...GŁOS.. i ich na pewno nie spotka żadna kara,Z|OMO nie załomota o 6 rano do drzwi...
bo sędziowie są "niezależni"
ale niepełnosprawny chłopak za batonika wartości 1,5o będzie na pewno siedział...

Odpowiedzialność za przewinienia jest dziwnie podzielona...
Chłopcy z niedawnego Marszu na glebę...a bandyci beztrosko ,w pijanym widzie rozjeżdzają Ludzi na ulicach...zielona woda dla Młodych i pochwały dla zbrojnej przybocznej armii polewającej ową wodą i bijącej pałami jak za dawnych ...lat
Gaz pieprzowy też dla naszych Młodych..a dla Kolesi wygrana...wyborów,bo czy PSL,czy PO to WSIo rawno
Może więc o tym zacznijmy mówić...
o bezkarności złodziei ,bandytów,tych co kręcą lody i tych,co ich kryją ,a tak na marginesie spraw poruszanych..
ciekawy casus z tym prezydentem wybranym nie przez ruskie serwery,ale przez mieszkanców miasta,w którym ów prezydent nie oczyścił się jeszcze z zarzutów...molestowania i nie tylko..ów pan ma super wzięcie,podobno króluje w wyborach..a więc...?Homo sowieticus ,czy ruskie serwery są winne...? a może sądy niezależne ?

gość z drogi

avatar użytkownika Obibok na własny koszt

4. Joanna Lichocka, obrońca tych co zajumali wybory

Cytuję w całości (tak by nie została zwinięta w rulonik wraz z dywanem) przedstawicielkę konstruktywnej systemowej "opozycji" w rzekomo naszych "nieterrorystycznych" pismaków, z rzekomo wolnych (jak najbardziej od rozumu i logicznego myślenia), bo to przypomina mi opozycję z czasów PRL i początków III RP.

"Żadnych zadym i awantur przed II turą wyborów – to powinien powtarzać sobie każdy krewki opozycjonista, któremu marzy się „drugi majdan” w Polsce. Teraz ważą się losy wielkich miast – w części z nich można odebrać władzę szkodliwej, nieudolnej ekipie PO, ale trzeba do tego przekonać wyborców umiarkowanych. Awantury służą Platformie – wyborcy centrum, pewnie tak jak inni oburzeni nieudolnością PKW i przestraszeni stanem państwa, potrzebują spokojnej i rozsądnej oferty. Nie pikiet i wrzasków.

Na to, co się stało, trzeba oczywiście reagować – opisać, zbadać i zgłosić wszystkie podejrzenia fałszerstw wyborczych i nieprawidłowości przy przeliczeniu głosów. Zaskarżyć do Sądu Najwyższego ważność wyborów, jeśli wypadki takie, poważnie udokumentowane, będą do tego upoważniały. To wielka praca dla mężów zaufania, dla opozycji i dla dziennikarzy. Jasne, że trzeba użyć wszelkich politycznych i prawnych metod w obronie uczciwych wyborów – ale warto przy tym używać rozumu, nie gardła. Władza jest zainteresowana awanturą – tak jak była zainteresowana awanturami na Krakowskim Przedmieściu po katastrofie smoleńskiej. Nie dajmy się prowokować, przed nami druga tura wyborów. Przypilnujmy ich, nie połóżmy."

http://niezalezna.pl/61580-zachowac-zimna-krew

Pani Lichocka powinna jak Kopacz zabarykadować się w mieszkaniu, zamknąć okiennice, opuścić żaluzje i stanąć u drzwi z tłuczkiem, by się ta prawdziwa demokracja do jej mieszkania nie wlazła siłom.

Oto obraz obłudy i zakłamania lokai okupantów.

Kiedyś "Mieszko II"

avatar użytkownika gość z drogi

5. "zajumać wybory"

i dzisiejsza Pokomisja w Europce...strach się bać słuchając Francuzika i i jemu podobnych....
w 1939 roku słynne słowa nie będziemy umierać za Gdańsk były powszecne
a gdy Dzisiaj w Anno Domini 2014 Francuz i Niemka BRZMIĄ PODOBNIE ? to powinniśmy się bać... ,czy szykować na Kłopoty i nie liczyć ani na Francuza,ani Włocha czy Niemca ...
u nas bajzel śródwyborczy....i radocha Putina,
ze udało się dobrze wyszkolić leśne dziadki..
.i grożby Bronisława Marii nie z mojej kartki wyborczej...
Leżą przede mną stare roczniki Katolickich gazet 1930 rok do 1939 ,te niestety kończą się na sierpniu...Wiadomo dlaczego
Przekładając pożółkłe karty mam chwilami wrażenie "dezawi"
i jeszcze te "zielone ludziki wtedy i Dzisiaj...
co do Wyborów...to nie kontrdyskusja z szanownym Obibokiem ,tylko moje niezależne zdanie...
Byłam z całą Rodziną i jak Trzeba będzie ,pójdziemy ponownie...:)
Młodym pokazałam szkołe ich Ojca i Wuja,gdzie na zielonym suknie derektorskiego stołu,pod czujnym okiem ciała pedagogicznego skreslaliśmy moim ołowkiem do brwi KOMUNISTÓW,
nic więc dziwnego,że chłopakom było pod górkę,
Młodzi dzisiaj patrzyli ze zdumieniem i pytali
a to długopisów wtedy nie było..?
ot mali chłopcy i pojęcie o tamtej epoce... :)

serdeczne pozdrowienia z drog i scieżek do Prawdziwej Polski ...TU na tej Ziemi skropionej Polską Krwią i łzami Matek

ps a zielone dziadki ? no cóż mój mąż jak zawsze pragmatyczny do bólu,zapytał czy wierzę w głupotę owych Dziadków z PZPR i Ludowego niegdyś państwa skoro sama wiem ile miesięcy trzeba , aby wdrożyć nowy program ,
ile prób...i doświadczeń plus poprawek ...?
a no drogi mężu wiem,
bo zatrudniając fachowców ,znamy ten BÓL...i te poprawki u klientów...nawet za odległymi granicami :) i mało tego i wiek też tu nie ogrywa zbyt dużej roli,bo niewiele mniej lat mam od owych leśnych i zielonych dziadków..i
właśnie wiem,ze żaden programista nie zdziała cudów przez TRZY miesiące,bez możliwości testowania PRODUKTU...
pozostaje więc pytanie,super MOSKIEWSKIE szkolenie ,czy zielone ludziki nigdy z Polski nie wyszły,one tu wciąż ,są...
pozdrowienia
pozdrowienia :)

gość z drogi

avatar użytkownika Ewaryst Fedorowicz

6. @ gość z drogi

Gościu,

Nie trzeba było w 2007 roku jak lebiegi ostatnie DOBROWOLNIE władzy oddawać, mając służby i (jeszcze wtedy) szansę wyprowadzenia na ulice nie 10 tys. a 200 tys . ludzi.

Owszem, jak się na czele CBA stawia człowieka, o którego uzależnieniu nawet wróble ćwierkają , to rzeczywiście jedynym sukcesem takiej służby jest zasmarkana łapówkarka 10 rangi.

A jak PiS nie potrafi wygrać wyborów, to niech , przepraszam, d... porządnym Polakom nie zawraca gadkami, że "jak nie PiS - to nikt".
Zawsze jest po czymś coś, a tak, to PiS sobie 7 lat gnije i gnić jeszcze parę lat będzie. blokując powstanie jakiejkolwiek sensownej alternatywy dla Układu

Ewaryst Fedorowicz

avatar użytkownika Obibok na własny koszt

7. @Ewaryst Fedorowicz,

Wy mi tu opozycjo niekonstruktywna nie podburzajcie krewkich opozycjonistów do polskiego Majdany, bo to droga jest nie do zaakceptowania przez rodzimy i ponadnarodowy pejsaty układ.
Wszak nasi są, a to w rządzie, a to w sądzie, a to w bankach, a i policji oraz wszystkich służbach koniecznego przymusu dla tutejszych tubylców.
Ciesz się Pan, że jest Pan dziś poza układem, a nie poza życiem.

Układ PO & OS via Magdalenka będzie trwał dopóki go się nie wy.... w kosmos.

Pozdrawiam.
Obibok na własny koszt

PS
Lemingów zwodzą większością w Krakowie, która tak po prawdzie niczego nie zmieni nawet na jotę, bo te same komusze qrwy (PO + SLD) będą tam rządzić.
http://niezalezna.pl/61587-pis-bierze-krakow
Wszelakiego sorta lemingi wszystko łykną, jak gęsi tuczone na pasztet.
Onwk.

Kiedyś "Mieszko II"

avatar użytkownika gość z drogi

8. nie trzeba było oddawać władzy...

a co zrobił Giertych z tym,co to na włoskiej plaży obgadywali jak pozbawić włądzy urzędującego premiera ?
i jeszcze na dodatek cała ta sprawa ze ś.p Lepperem ?
W Polsce czerwone skunksy i zielone ludziki nie pozwolą sobie koryta odebrać i każde pokolenie jak pisze Historia swoje ofiary musi ponieść,,,
2010 rok Kwiecień jest tego namacalnym przykładem ...Lustracja i raz jeszcze lustracja,ale to już dzisiaj niemożliwe,bo się wszystko tak wymieszało...że mierzwa górą stoi...i trzyma pieniądze i włądzę...a nawet sięga po dusze...
TW zbierają ordery i urzędy a Przyzwoici Ludzie tracą tylko zdrowie i nerwy...
Dobrej ,spokojnej Nocy

gość z drogi

avatar użytkownika Obibok na własny koszt

9. @Gościu z drogi,

Gdyby bracia Kaczyńscy nie zlekceważyli moich osobistych ostrzeżeń z roku 2001, bi by nie powołali na ministra Janusza Kaczmarka, który jako prokurator "zajął" się sprawą afery gdańskiej w sprawia GPEC.
Kilka notek jest dostępnych dla każdego w mojej galerii z fotografiami.
Jeśli idzie o więcej artykułów w tym z moim wywiadem to mogę podać na PW linki do galerii dostępnej jedynie dla moich znajomych.
Nie byłoby też w rządzie PiS i na ważnych stołkach kolejnych, jak Kornatowskiego czy Nezeli.
Niestety oparli się na złych doradcach, którzy wietrzyli biznes na ich ulokowaniu we władzach, no i się nieźle poparzyli na wywołanym na swoje życzenie czerwonym do czerwoności ogniu postpzprowskim.

Spokojnej nocy.

Onwk.

Kiedyś "Mieszko II"

avatar użytkownika gość z drogi

10. szanowny @Obiboku

nie tylko Kaczmarek był naszym nieszczęściem...nie zapominaj o Giertychu,i pięknym kaziu,chociaż początkowo wydawało się,ze wszystko idzie w dobrym kierunku...nie mogę brzydko pisać,bo nawet i nie umiem,ale jedno tylko ciśnie się na usta a mianowicie słynne powiedzenie Marszałka Piłsudskiego ..."kury wam..."
ileż nieszczęśc pociągnęły za sobą takie właśnie persony...mamy wspaniały Naród,ale gdy przychodzi do rządzenia,to zaczynają się zaraz intrygi i zdrady...
nocne serdeczności.. :)

gość z drogi