Sfałszowane wybory i IPSOS w natarciu

avatar użytkownika Lancelot

Wszystkie analizy i komentarze, które zamieściliście dzisiaj szanowni blogerzy w sprawie ostatnich eurowyborów, możecie sobie o kant stołu potłuc. Dlaczego? Bo po raz kolejny mamy do czynienia nie tylko ze zmanipulowanymi,  ale ewidentnie ze sfałszowanymi wyborami. I tak jak ostatnie wybory prezydenckie wygrał Jarosław Kaczyński, a nie miłościwie nam dzisiaj panujący Bronisław Komorowski, tak w niedzielę Prawo i Sprawiedliwość pokonało PO w wyścigu po apanaże do europejskiego koryta. Jeśli bowiem komuś się wydaje, że nad Wisłą władza leży na ulicy i można po nią tylko sięgnąć, dowodzi swojej bezgranicznej naiwności.

Jeszcze o 3 nad ranem w poniedziałek, po podliczeniu wyników z ponad 60% obwodowych komisji wyborczych,  PiS przewodził stawce z blisko 6 punktową przewaga nad PO. A potem nagle partia Kaczyńskiego zaczęła tracić dystans. To chyba jedyny taki przykład w nauce, która zwą statystyka. Normalnie wystarczy 1000 respondentów i znamy preferencje wyborcze społeczeństwa z dokładnością do 2%. Tutaj wykonano próbę na blisko 3. milionowej populacji i co? Wynik ostateczny brzmi: wygrywa PO, na partię Donalda Tuska zagłosowało 32,13% Polaków, a dopiero drugie miejsce zajęło Prawo i Sprawiedliwość z poparciem na poziomie 31,78%. Z 6. punktowej przewagi o 3 nad ranem, gdy podliczono głosy trzech milionów wyborców(!), nie tylko nie zostało nic, ale PiS ostatecznie wzięło kolejne cięgi, żeby mainstream mógł w nieskończoność opowiadać o kolejnej, siódmej, ósmej, dziesiątej porażce Jarosława Kaczyńskiego. Jednak coś w tym Kaczyńskim musi być, że mafia III RP tak panicznie boi się oddania władzy. Już raz popełnili błąd i trzeba było sięgnąć po środki nadzwyczajne. Trzeba jednak przyznać, że macherzy starają się jednak zachować pozory. Tym razem dali sobie minimalne zwycięstwo. Kolejna piękna porażka PiS-u już niedługo w wyborach samorządowych! Na marginesie trzeba dodać, że PiS samo sobie jest winne, bo z deklaracji, że spróbują skontrolować Państwową Komisję Wyborczą oczywiście nic nie wynikło. I nigdy nie wyniknie. Prawo i Sprawiedliwość nie zostanie dopuszczone do realnej władzy. Wolno mu tylko wegetować w tym establiszmentowym błocie i pełnić role fatamorgany dla dużej części opozycyjnego wobec władzy społeczeństwa. Przynajmniej jest pewność, że Kaczyński nie wyprowadzi ludzi na ulice, bo nie wyprowadzi i dlatego, my dziewczęta i chłopcy z III RP, będziemy go tolerować. Zawsze też warto mieć pod bokiem obiekt, z którego można szydzić do woli. To takie miłe!

Wszystko w tej układance się zgadza. Nie zauważyłem, żeby komentatorzy tych eurowyborów zwrócili uwagę na firmę, która została wynajęta przez macherów z III RP od propagandy i oszustw, do wykonania badania exit poll (sondaż przeprowadzany przez agencję badawczą w dniu wyborów, w którym wyborcy wychodzący z lokali wyborczych odpowiadają na pytanie, na kogo głosowali), jak sami twierdzą (zob. http://www.ipsos.pl/)  wielkiej międzynarodowej korporacji IPSOS. Warto pożeglować na tę stronę i zobaczyć cóż to za tajemnicza korporacja.   Prawie jak loża masońska albo orwellowski big brother. Podobno działa w blisko 100 krajach na ziemi, zatrudnia 9 tysięcy osób, obsługuje 5 tysięcy firm, a w Polsce jest obecna od 1991 roku. Młodzi, prężni menedżerowie, nie tylko z polskimi nazwiskami, uśmiechają się do nas ze zdjęć i obiecuję prawdę, cała prawdę i tylko prawdę w badaniach statystycznych i marketingowych na każdy temat, ale przede wszystkim dotyczących naszego samopoczucia. O firmie IPSOS nikt do tej pory nie słyszał przy okazji wszystkich poprzednich polskich wyborów. Teraz weszła na salony i to od razu z wielkim hukiem i bezbłędnie. Ma się te chody! Pomylili się o ok. 0,3%. Geniusze! Ale ogólnie rzecz biorąc CH(i)WD!

Zaprawdę powiadam wam, że ekscytowanie się „wolnymi” polskimi wyborami nie ma żadnego sensu, że Korwin wygrał, a Ziobro przegrał. Pionki!

W osiemdziesięciomilionowych Niemczech kompletne wyniki wyborów podano po 6 godzinach, a tutaj od 3 nad ranem w poniedziałek zapadła głucha cisza do 21.15, bo z 25% okręgów wyborczych nie można było ściągnąć zweryfikowanych protokołów wyborczych komisji obwodowych. Tu nie trzeba ruskich serwerów. W zaciszu jakiegoś gabinetu siedzi sobie „wielki macho” i pociąga za sznurki. Tu trzeba podretuszować, tam komuś dać do zrozumienia, że ma dzieci – argumentów jest zresztą wiele. A zastępy „podwykonawców” nieskończone. A ile chcecie mieć oddanych kart do głosowania nieważnych? 100, 200 tysięcy, teraz wystarczyło 228 tysięcy, tj. 3,12% ogólnej liczby głosów. W wyborach do sejmu możemy zapewnić ich jeszcze więcej. Nawet milion, albo, no ile chcecie?

Zresztą metod na sfałszowanie wyborów jest znacznie więcej. Wystarczy posłuchać Jarosława Kuźniara, nie tylko między wierszami.

 /by Maciej Rysiewicz/ 

 Więc pojawia się pytanie dlaczego PiS, teoretycznie pokrzywdzony, nic z tym nie robi? Czyżby mózgom z PiS nie przszło do głowy, abyTylko stworzyć prostą, bardzo prostą! aplikację, w której, po zalogowaniu, pisowscy mężowie zaufania w komisjach wyborczych mogli wpisać wyniki ze swojej komisji? Wyniki zostałyby automatycznie zestawione i byłyby znane najdalej godzinę po zamknięciu lokali. Oczywiście byłyby to wyniki nieoficjalne, ale zapewne wiarygodne. Czy to takie trudne?? Czy można już nie ganiać tego króliczka?? Myślę że wystarczy tej ciuciubabki mr. Jarosław

 

 

29 komentarzy

avatar użytkownika Tymczasowy

1. SWIETA PRAWDA

to nawet nie bylaby tak zwana mrowcza robota. ELEMENTARZ WYMAGAJACY minimum WYSILKU.
pOZDRAWIAM.

avatar użytkownika Lancelot

2. @Tymczasowy

"..ELEMENTARZ WYMAGAJACY minimum WYSILKU.."

Dokładnie! Jest tylko jeden warunek TRZEBA CHCIEĆ!!! A chcieć to móc! Pzdr

 RACJA JEST JAK DUPA, KAŻDY MA SWOJĄ  /Józef Piłsudski/

avatar użytkownika gość z drogi

3. ....aa chcieć ,to móc...

niezupełnie...i aby to zrozumieć trzeba mieć do czynienia z rzeczywistością a nie chciejstwem...
a ludziska ? a ludziska....np na Śląsku wybrały"jednogłosnie "
BUZKA
i
nikt nie sfałszował tych GŁOSów...
w warsiawce,też idolem była pani,której nazwiska celowo nie wymieniam,bo wstyd...

....a w telewizorni ,tacy jak kużmiary....wyrabiają norme...i CO...?
może lepiej zastanówmy się jakie lekarstwo jest na już nie tylko piatą kolumne,ale na ruską...
bo une wcale z Polski nie wyszły...une mają się bardzo dobrze...a TW w klapie lub UB ...to jak ruskie ordery...
pozdrowienia z drogi do polskiej Polski bez kacapów i tych zza Odry...

gość z drogi

avatar użytkownika TW Petrus13

4. na Górnym Śląsku

niektórzy wiedzą kim był Buzek!,i nie wszyscy na niego głosowali!. Ja mam inną bajkę - polowanie na premiera!
http://niezalezna.pl/55747-nasz-news-tusk-jedzie-do-gorzowa-bo-licealist...

Halo Gorzów!,ostre pogotowie!


 

avatar użytkownika Lancelot

5. gościu z drogi

"..Czyżby mózgom z PiS nie przszło do głowy, abyTylko stworzyć prostą, bardzo prostą! aplikację, w której, po zalogowaniu, pisowscy mężowie zaufania w komisjach wyborczych mogli wpisać wyniki ze swojej komisji? Wyniki zostałyby automatycznie zestawione i byłyby znane najdalej godzinę po zamknięciu lokali. Oczywiście byłyby to wyniki nieoficjalne, ale zapewne wiarygodne. Czy to takie trudne??"

I ta droga do polskiej Polski byłaby bardzo znacznie krótsza, trzeba zrobić pierwszy krok, który rozpoczyna każdą drogę a nie dreptać w miejscu Ukraina zrobiła ten krok i jest o 100 mil przed nami bo mają nowego prezydenta, premiera i nadzieję na w miarę wolne życie a co my mamy zmarnowane 25 lat, wyrżniętą w Smoleńsku kolejną elitę, w perspektywie kolejną kadencję rządów Tuska i jego ferajny i niestety czarną wizję beznadziejnej przyszłości Pzdr ;)

 RACJA JEST JAK DUPA, KAŻDY MA SWOJĄ  /Józef Piłsudski/

avatar użytkownika guantanamera

6. @Lancelot

"Więc pojawia się pytanie dlaczego PiS, teoretycznie pokrzywdzony, nic z tym nie robi? Czyżby mózgom z PiS nie przszło do głowy, aby tylko stworzyć prostą, bardzo prostą! aplikację, w której, po zalogowaniu, pisowscy mężowi e zaufania w komisjach wyborczych mogli wpisać wyniki ze swojej komisji? Wyniki zostałyby automatycznie zestawione i byłyby znane najdalej godzinę po zamknięciu lokali. Oczywiście byłyby to wyniki nieoficjalne, ale zapewne wiarygodne. Czy to takie trudne?? Czy można już nie ganiać tego króliczka?? Myślę że wystarczy tej ciuciubabki mr. Jarosław"

Mówiąc szczerze jest dość niepojęte, że PiS nie zadał sobie trudu zorganizowania liczenia głosów ani w 2007 ani 2010 ani 2011...

No więc: zada Pan to pytanie Jarosławowi Kaczyńskiemu?

avatar użytkownika TW Petrus13

7. No więc: zada Pan to pytanie Jarosławowi Kaczyńskiemu?

ilu było spin-doktorów w PiS?,czy Jarosław ma wszystko jak sekretarz P.O.P kontrolować?. Może czas zadać pytanie (wszak zawsze przed kamerami dają silne wsparcie,rycząc Jarosław!,Jarosław!). Czas oddolnie odbudować starą "S" w której bez pamięci się zakochałem!. Na początek wiedząc że Pan wzmocnił szczególnie dolną część damskiej szczęki ;). Z silnym wsparciem poczty pantoflowej,pod którą wielu (och Karol) drzemie - do dzieła!.
ps.gniewasz się Kubańska Rewolucjo - Twoja strata!


 

avatar użytkownika guantanamera

8. @Petrus

Czy byłby Pan tak uprzejmy przeczytać dokładnie cytat? Przecież to pytanie jest w nim zawarte. A ja pytam czy zostanie zadane jasno i bez aluzji nie na blogmedia24 tylko temu o kim cytat traktuje.
I mówiąć szczerze należy się nam odpowiedź od PiS-u dlaczego - mimo wiele razy także przez mnie tutaj ponawianych próśb - tego liczenia aż dotąd nie prowadzono... Zwłaszcza po tych setkach tysiecy nieważnych głosów w głosowaniu na prezydenta w 2010 roku, gdzie należało wpisać jeden krzyżyk? Komisje a PKW to dwie różne sprawy - o czym świadczy przykład w Choszcznie.
Co najważniejsze: takie pytanie zobliguje PiS do prowadzenia sprawdzających liczeń w następnych wyborach. To jest po prostu konieczne a my, piszący na blogmedia24 ich nie przeprowadzimy a oni są w stanie.

avatar użytkownika TW Petrus13

9. Czy byłby Pan tak uprzejmy przeczytać dokładnie cytat?

staram się,jednak proszę pamiętać że,czasem cytowane jest mimo wszytko BM24.Teraz grzecznie obiecuję się obrazić.


 

avatar użytkownika guantanamera

10. Maciej Pawlicki napisał:

Od kiedy powszechniej używany jest osobisty podpis, czyli od ok. 200 lat, ludzie niepiśmienni stawiali zamiast podpisu - znak krzyża. I udawało im się.

W demokracji krzyżyk trzeba postawić na kratce, która stoi obok nazwiska wybranego przez nas kandydata. To nie jest trudne zadanie. Dlaczego w niedzielnych wyborach do Europrlamentu 228 tysięcy głosujących Polaków nie potrafiło tak prostej czynności skutecznie wykonać? To doprawdy fascynujące zjawisko, skąd u nich - mimo chęci i woli oddania głosu - takie zablokowanie bardzo, naprawdę bardzo podstawowej inteligencji. Trzeba to zbadać.

Nie ma innego sposobu niż starannie obejrzeć te 228 005 zmarnowanych kart. Dla dobra demokracji, dla dobra społeczeństwa obywatelskiego, dla dobra Rzeczpospolitej Polskiej - musimy zrozumieć dlacżego 228 tysięcy Polaków nie rozumie jak postawić krzyżyk. Musimy to zrobić, żeby im - oraz innym potencjalnym marnotrawcom głosów - wytłumaczyć jak się stawia krzyżyk.

228 tysięcy to ogromna liczba. O zwycięstwie w Eurowyborach zadecydowala jedna dziesiąta tej liczby, o nie przekroczeniu progu wyborczego przez dwie partie zadecydowało kilkadziesiąt tysięcy głosów. 228 tysięcy prawidłowo wypełnionych kart mogło więc dość radykalnie zmienić wynik tych wyborów. A raczej dać ich obraz PRAWDZIWY, a nie obraz skrzywiony przez tak powszechną nieumiejętność stawiania krzyżyka.

Dlatego apeluję do wszystkich komitetów wyborczych, by stanowczo zażądały od Państwowej Komisji Woborczej sprowadzenia do siedziby PKW w Warszawie i niezwłocznego przedstawienia do wglądu 12 komitetów oraz mediów owych nieszczęsnych 228 005 kart uznanych za „nieważne”.

Obejrzymy je bardzo starannie i dowiemy się dlaczego jest wśród nas 228 005 kretynów. Sprawdzimy czy 228 tysięcy Polaków nie potrafi skrzyżować ze sobą dwóch linii żeby utworzyły krzyżyk i powstaje bezkształt, którego PKW absolutnie nie wolno zakwalifikować jako ważny głos? Czy może 228 tysięcy Polaków nie potrafi wcelować w kratkę i trzęsącą się ręką stawia krzyżyk obok kratki? Czy może stawiają dwa krzyżyki, nie rozumiejąc, że może wybrać tylko jednego kandydata? A może ów niszczący ważność głosu drugi krzyżyk dopisany jest innym kolorem i innym charakterem pisma? Może są jeszcze jakieś inne sposoby unieważnienia głosu? Zachlapany kawą? Nadgryziony? Jakieś inne metody zasugerowali specjaliści z Moskwy, ktorzy niedawno szkolili polską PKW? To wszystko musimy starannie sprawdzić.

Jeśli tego dziś nie zrobimy, w zbliżających się wyborach samorządowych, parlamentarnych i prezydenckich głosy „nieważne” zadecydują kto wygra, kto przegra.
(wPolityce)

avatar użytkownika Pelargonia

11. Drogi Lance,

Wystarczyło, że pozmieniali okręgi wyborcze nie powiadamiając o tym wyborców. Tak było na moim osiedlu, a z tego, co wiem, i w innych polskich miastach.
A głosy znów liczyły ruskie serwery.

Pozdrawiam serdecznie

"Ogół nie umie powiedzieć, czego chce, ale wie, czego nie chce" Henryk Sienkiewicz

avatar użytkownika Lancelot

12. guantanamera

"No więc: zada Pan to pytanie Jarosławowi Kaczyńskiemu?"

Przecie już zadałem w notce a jak będzie trzeba to zadam osobiście. No problem. Pzdr

 RACJA JEST JAK DUPA, KAŻDY MA SWOJĄ  /Józef Piłsudski/

avatar użytkownika Lancelot

13. guantanamera

"..Obejrzymy je bardzo starannie i dowiemy się dlaczego jest wśród nas 228 005 kretynów. "

Mnie nie to martwi /choć liczba niepokojąco poważna/, mnie martwi gdzie się podział "żelazny" elektorat PiSu, który w dwóch kolejnych kampaniach wyborczych 2007 i 2011 stabilnie wynosił po około 8 mln głosów czyżby to był miraż KW bo w tych dwóch wyborach różnica między PO a PiS była tak samo minimalna i to było i znowu zaczyna być bardzo podejrzane, czy może się rozpłynął jak mgła nad Smoleńskiem. Pzdr

 RACJA JEST JAK DUPA, KAŻDY MA SWOJĄ  /Józef Piłsudski/

avatar użytkownika Lancelot

14. Pelargonia

Człowiek nie baran i nie powinien leźć bezmyślnie, zawsze zawczasu trzeba robić rozpoznanie, przecie znamy wroga i wiemy do czego jest zdolny, więc wybacz, ale to nie jest usprawiedliwienie. Pzdr ;)

 RACJA JEST JAK DUPA, KAŻDY MA SWOJĄ  /Józef Piłsudski/

avatar użytkownika guantanamera

15. Worki z głosami noszone po ulicach i wrzucane do piwnicznego ok

i wrzucane do piwnicznego okienka... Informatyk zatwierdza... protokół: sprawdza czy go system przyjmie... (Tego z Choszczna nie przyjął...)

http://niezalezna.pl/55770-wybory-sfalszowano-pis-ujawnia-wynoszono-glos...

Czekam na następne take filmy albo przynajmniej relacje...
Nie mogę odżałować, że nie kręcono ich w 2010 i 2011 roku...

avatar użytkownika guantanamera

16. Tytuł w TVN24:

"Macierewicz pokazuje "wstrząsający materiał". PKW odpowiada na zarzuty PiS"

Wstrząsajacy materiał - w cudzysłowie... Drwina, że komuś jawne łamanie prawa może się w ogóle nie podobać...
Co dla tych całkowicie obcych mi ludzi, reprezentantów obcej cywilizacji byłoby wstrząsjące?

No tak, wiem przecież - mniej kasy w portfelach i na kontach ... To byłby jakiś wstrząs. Ale drwiny z prawa? Plucie nam w twarze?

avatar użytkownika gość z drogi

17. drogi @Lancelocie :)

w dwu żołnierskich słowach...Masz Rację !
i to w 100 %
ludzie za mało się angażują i tu jest Problem...sam Prezes wszystkiego nie załatwi za nich...
serdeczności :)
czytam Cię od dawna i wiem,ze boli Cię Polska i Jej LOS...mnie też...:)

gość z drogi

avatar użytkownika TW Petrus13

18. może bardziej ostro

wielu (patrz frekwencja,tu nie muszą fałszować!) nie chce wiedzieć.Woli lekko łatwo i przyjemnie.Elity w Stanach Zjednoczonych miały podobny problem jak elyty w Polsce (tylko dużo wcześniej!). Nie było grafiki komputerowej takiej jak dziś,dziś super maszyny,opracowują globalną politykę.Skutki?,jak globalnego ocieplenia :))),coraz zimniej - ale statystycznie ciepło jak cholera!.Po jaką cholerę w elektrowniach spalają węgiel i gaz skoro,mamy globalne ocieplenie?. Parowniki i para buch na turbiny - za to domagam się NOBLA!


 

avatar użytkownika Pelargonia

19. Zobacz, co robią z Twoimi głosami!

http://niezalezna.pl/55770-wybory-sfalszowano-pis-ujawnia-wynoszono-glos...

Pozdrawiam serdecznie

"Ogół nie umie powiedzieć, czego chce, ale wie, czego nie chce" Henryk Sienkiewicz

avatar użytkownika Pelargonia

20. A tu ten film:

Pozdrawiam serdecznie

"Ogół nie umie powiedzieć, czego chce, ale wie, czego nie chce" Henryk Sienkiewicz

avatar użytkownika TW Petrus13

21. Ewo :*

dzięki za film,link wysyłam w świat,kopie filmu też!.
To jest to o czym wcześniej wspominałem.Wspaniali młodzi gniewni,zapewnią stały monitoring w wyborach do władz lokalnych!. Muszą to zrobić jeśli chcą żeby ich młodość i praca nie poszła na marne!.
jeszcze raz dzięki!


 

avatar użytkownika Lancelot

22. To posłuchaj tego

Tylko się nie złość ;)
http://youtu.be/wEe4cGQaYH4

 RACJA JEST JAK DUPA, KAŻDY MA SWOJĄ  /Józef Piłsudski/

avatar użytkownika TW Petrus13

23. Lanco

Jacek Kuroń,Bronisław Geremek już wyją z bólu (choć,co to im PO-może) Leszek Moczulski z wstydu obgryza paznokcie naśladując Stefcia (Niesiołowskiego) Burczymuchę.
Został jeszcze na polu walki jeden "kamikadze",a może wykastrowany niereformowalny "janczar"
http://www.stefczyk.info/wiadomosci/polska/korwin-mikke-o-mordzie-na-ks-...

poczytaj,kto się tego spodziewał?. Co powie o nim Stanisław Michałkiewicz?,nie trudno odgadnąć!


 

avatar użytkownika Lancelot

24. Petrus

PO tym debku można się wszystkiego spodziewać, to polityczny jednosezonowy folklor coś a,la paligłup oni są o jednakowym poziomie chamstwa. Pzdr

 RACJA JEST JAK DUPA, KAŻDY MA SWOJĄ  /Józef Piłsudski/

avatar użytkownika TW Petrus13

25. Lanco

wszyscy skończą kadencję wraz z upadkiem imperium UE,i Putina.Bardzo się cieszę że Ewa wkleiła filmik z pracy komisji wyborczej "warszawki"-to jest marsz pogrzebowy dla bufetowej i tuska!!!.Młoda pani z Gorzowa już nie musi się martwić,tusk nie znajdzie spokoju nawet w Peru,ja mu to kurna załatwię.
Tak Mi Dopomóż Bóg!
z pozdrowieniami :)


 

avatar użytkownika Pelargonia

26. Piotrze,

Dzięki za teledysk i wiersz.

Mocne!

Pozdrawiam serdecznie

"Ogół nie umie powiedzieć, czego chce, ale wie, czego nie chce" Henryk Sienkiewicz

avatar użytkownika TW Petrus13

27. Ewo

sam już nie pamiętam co komu,walka w kuchni z "ruskimi","uszkami z farszem mięsym","śledzie opiekane".
W wolnych chwilach polowanie na rządzących imbecylów!
dzięki za dobre słowo :*


 

avatar użytkownika gość z drogi

28. @Piotrze ,dołączam do podziekowań za link

właśnie dzisiaj mogliśmy takiego jednego z drużyny...wiadomej..."dobić tą wypowiedzią " serdeczności :)
/szkoda tylko,że takie brednie i folklor nie jest KARANY z Urzędu.../

gość z drogi

avatar użytkownika TW Petrus13

29. chory psychcznie tusk

miał,i ma obsesję na punkcie Kaczyńskich.Na dziś już nie ma silnego wsparcia na wschodzie.Putin go olał ciepłym moczem,udało mu się wyżebrać umowę gazową z Chinami
,Pawlak gdzie się idioto schowałeś - czas na bredzenie o negocjacjach (dziwne że go do Chin na szkolenie nie wysłali!).
W Unii (dwa w jednym Merkel - Tusk) Unii Energetycznej też nie będzie,czeka go jeszcze lincz w rodzinie.Tak Sprawiedliwość Boska polega na tym że,brudy najpierw pierze się w rodzinie!. Ja pajacowi nie współczuję,nawarzył piwa wypije je do dna!!!,ja między innymi mu to załatwię!