Szukanie generała

avatar użytkownika Unicorn

Ostatnie podrygi gwiazd "naszej" prawicy utwierdzają mnie w przekonaniu, że nadszedł czas rozstrzygnięć. Jeśli zapytacie mnie o szczegóły, czy PiS, czy Ruch Narodowy, czy coś innego, odpowiem szczerze, że nie wiem.

Mógłbym oczywiście wgłębić się w rozważania, czy RN jest wspierany przez Rosję, czy działacze PO dostali rozkaz "przechodzenia" z partii do RN, SLD i...PiS aby utrzymać "zdobycze" POPSL, czy PSL jest trzymane na dobrej smyczy wschodniej, czy PO jest obcą agenturą czy też stanowi ostatnie reduty prawiepolskości, jak chcą niektórzy blogerzy, odjeżdżający z pomysłami w szybkim tempie w kierunku nowych galaktyk i światów alternatywnych (by nie napisać mocniej), czy w końcu PiS to koncesjonowana opozycja, bo przecież wszystko już było i wszyscy się znają z okrąglaka...A IPNowi wyrwano kły bo szykuje się jesienne przesilenie i zmiana szyldów a w wewnętrznych sondażach partyjnych PO dostaje maksymalnie 15% a PiS ciągle ma już ponad 30% i wielu boi się ich samodzielnych rządów i rozliczeń. Mógłbym ale nie napiszę.

Napiszę za to o prawdziwej prawicy, wśród której, jak przystało na "prawdziwą" prawicę, słuszne postulaty będą ośmieszane głupimi wstawkami medialnymi a oddelegowani na odcinek prawej strony będą głośno tęsknić za pałą i pejczem i szukać generała do przeprowadzenia zamachu stanu. Moralność dziennikarzy jest moralnością kurwy i nie dziwią mnie wywiady z celebrytkami znanymi z tego, że są albo mają nazwiska. Tego typu ludzie tęsknią za generałem, tęsknią za prostotą czasów, w których dziennikarz to był ktoś a motłoch miał słuchać. To nawet nie jest żałosne czy śmieszne tylko naturalne. Najwięksi z dziennikarzy "naszej" prawicy są największymi rozsadnikami wirusa komuny, wirusa beznadziei, wirusa poddaństwa. 

5 komentarzy

avatar użytkownika Maryla

1. Unicorn

wszyscy czują "wiatr historii" i zbliżający się przełom. Medialna zawierucha już ruszyła i będzie przybierać na sile.
Z tym generałem będa problemy, bo ten przygotowywany do wejścia na scenę, uległ szalejącemu w III RP odzyskanej dla Michnika wirusowi  samobójstwa.

III RP na pogrzebie gen. Petelickiego.

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

 

avatar użytkownika Unicorn

2. Generałowie odchodzą szybko

Generałowie odchodzą szybko gdy ich czas mija, szczególnie w czasie pokoju...

:::Najdłuższa droga zaczyna się od pierwszego kroku::: 'ANGELE Dei, qui custos es mei, Me tibi commissum pietate superna'

avatar użytkownika UPARTY

3. Pis jest w swej warstwie sojalnej

partią raczej lewicową niż prawicową. Prawicowe w Pis jest wszystko inne, czyli moralna motywacja działań publicznych, patriotyzm, stosunek do rodziny i ... cała reszta.
Ta lewicowość programu społecznego wielu ludzi irytuje, stąd szukanie innych partii.
Ja z reszta nie wykluczam, że walka z układem może być tak trudna, że nawet jeśli Pis ją wygra, co wydaje mi się całkiem prawdopodobne, to może to być dla niego wręcz śmiertelny wysiłek. Nawet jeśłi nie bezie śmiertelny, to go mocno osłabi.

uparty

avatar użytkownika Maryla

4. (Brak tytułu)

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

 

avatar użytkownika Maryla

5. Chodakiewicz: Gdzie szukać korzeni ugody Okrągłego Stołu?

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl