Cukier krzepi

avatar użytkownika Józuś

 

Jak to się dzieje, że nawet nie wiemy o zjadanych produktach. Jadasz słodycze? Nie zdziw się, że zamiast cukru, będzie osłodzony syropem GLUKOZOWO-FRUKTOZOWYM. Zastanawiałem się, co za czort. Płynny cukier? Cukier produkuje się z trzciny cukrowej oraz z buraka cukrowego. Sprytni biznesmeni chcą nas zrobić w buraka, applikując nam syropik z ... KUKURYDZY.

Większość kukurydzy, to produkty zmienione genetycznie, pod potrzeby opryskiwania TRUCIZNĄ Rundap. Zapewne każdy słyszał o badaniach na szczurach, które żyły krócej, po dawkach dozwolonych w USA, w żywności, tej substancji. A innym skutkiem są choroby nowotworowe.

Rundap zwalcza wszystko, prócz tej kukurydzy. Ponoć jest już zielsko odporne na niego - przyroda potrafi się bronić.

Chcą nas powyotruwać ich mać. Ale my się nie damy. Radzę czytać etykiety i nie spożywać trucizny syropu glukozowo-fruktozowego. Dziwne, że się instytucje tym jeszcze nie zajęły, ale do tego potrzebny jest pomór. Tak jak w USA po leku jakimś, zarażonym grzybem. Albo, żeby urzędnicze dziecko zachorowało i ten wpadł na pomysł, że to od jedzenia. No i jeszcze, żeby merdia nadały..

1 komentarz

avatar użytkownika Maryla

1. @Józuś

widać władza światowa rozwija tfurczo nasze hasło z PRL-u :
"cukier krzepi - g.... lepiej".
Jak już zlikwidowali nadprodukcję żywności , to teraz muszą dostosować ilość pasibrzuchów do tych "unormowanych" racji żywnościowych. Ponieważ wiedzą z doświadczeń Stalina, Hitlera i dr Mengele, że ludzie potrafią być bardziej odporni niz szczury, to trzeba ciutkę pomóc...

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl