Nachapała się gadzina

avatar użytkownika Józuś

    To zgrubienie w cieniutkim bycie zaskrońca, samczyka, to gryzoń, albo i żaba, czy jaszczurka nawet. Najpewniej nor...

 

 

To zgrubienie w cieniutkim bycie zaskrońca, samczyka, to gryzoń, albo i żaba, czy jaszczurka nawet. Najpewniej norniczek, lub mysz polna. Trzeba by nie mieć serca, by sprawdzać. Mały Książe wie to i bez sprawdzania. Nie jest to beret ni kapelusz.

Miał być obrazek, ale nie mam odpowiedniej lokalizacji w sieci.

A w polityce, ganione są i tępione spiski. Nie ma żadnych spisków. Bezczelne, konsekwentne działania antypolskie, względem Polaków i naszej historii, a nade wszystko teraźniejszości. Robione są tylko z zachowaniem pozorów. Szpital św Zofii i „czterech śpiących” na kradzionym cokole, ks. Skorupki. Czy ktoś by się zdziwił, że pomnik rozbójników i pospolitych przestępców, politycznych przestępców powróci. Warszawiacy chcą tego pomnika. Może bym uwierzył. Warszawa wypada w wyborach odmiennie od reszty Polski, a już od wschodu i południa w sposób radykalnie różny. Właśnie nasz Biskup, brat katolik, odprawia msze, na której może wprowadzać w błąd HGW, rzekomą religijnością, a do walki o kanał MUX, dla tychże braci katolików, posyła kogoś w zastępstwie. Gdzie jest Bracie Twój Krzyż? Czy Nasz Mistrz, znowu musi go dźwigać po raz milionowy na naszą Golgotę?

Nie potrzebny nam Wielgus, ani Nycz, po takich zachowaniach, możliwe, że sam Ks. Jerzy powstanie przedwcześnie i wygłosi znowu kazanie do ludzi i dla ludzi. Ale będziecie się bać, będziecie się bać tego głosu, który budził Warszawę tak, że UB musiało go utopić w Wiśle.

Spieszę Wam donieść, że reżymowych mediach, radio, telewizji po staremu. Obróbka kaczora.Kropka

To nic, że sądy rozgrzane, to nic, że z pudła sączy się jad i kłamstwo powtarzane w dziesiątkach komentarzy. Żadna nowa twarz nie jest wiarygodna i nie będzie, bo starych towarzyszy znamy i śmiejemy się z nich.

Na pytanie, czy głosować na palikotów, już nie uśmiechnę się, już takiego pytania nie usłyszę. Jenda uwaga do partii opozycyjnej: teraz jest czas, by zorganizować ludzi, którzy przekażą szybko i wiarygodnie kopie protokołów z komisji wyborczych. Białoruś się nie podoba, a w Polsce wybory jakieś podejrzane bardziej niż na Białorusi. Tam dyktator słomiany, a u nas demokracja, demokracja przepuszczona przez serwery .ru. Jeśli tego nie zmienicie, to my zmienimy i was także. Pomimo, że głosowałem na PiS, bez żalu zagłosuję na inną partię, która wyda się wiarygodna. Bo mam już dość festiwalu nieudolności i niemocy. Ludzi jest dość, choć coraz mniej.

Etykietowanie:

7 komentarzy

avatar użytkownika Maryla

1. @Józuś

Ludzi jest dość, choć coraz mniej.

Ludzi jest dość, by przepędzić tę zgraję. Gorzej z tym rogiem, który się znów zgubił i nie NIE MA KTO w niego zadąć do boju.

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

 

avatar użytkownika Tymczasowy

2. Panie victor

bardzo prosze nie uzywac na tej stronie internetowej slow w rodzaju: "Maciora" czy "kaczka".
You do not belong here. Spadaj czlowieku, bo jedzie z daleka.

avatar użytkownika Tymczasowy

3. @Autor

Krotko mowiac, idzie o 25 993 obwodowych komisji wyborczych. Tyluz czlonkow ze strony PiS i tyluz mezow zaufania. Nie znam danych Korpusu Ochrony Wyborow PiS, ale wyglada na to, ze duzo bylo miejsc niewypelnionych.

avatar użytkownika Maryla

4. Tymczasowy

miejsca były wypełnione personalnie przez gotowych do pracy ludzi, listy przekazane do PiS, program KONTROLNY przygotowany przez ś.p. prof.Urbanowicza też był gotowy.
Pytanie pozostaje - czemu ktoś w PiS postanowił NIE SKORZYSTAĆ z tego zaplecza i zmarnować ten wysiłek elektoratu.

ps. szefami sztabu byli Hofman i Poręba eurodeputat

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

 

avatar użytkownika Tymczasowy

5. Marylu

Teraz Cie bardziej rozumiem. Dziwilem sie wczesniej Twojej jawnej niecheci do Hofmana. Jezeli jest jak mowisz, to ten czlowiek powinien zniknac z ekranu calkowicie.
Dzieki za informacje.
Pozdrawiam.

avatar użytkownika Maryla

6. Tymczasowy

niestety, jest własnie tak, jak mówię.
I dlatego wygrana Hofmana z kotem Jarosława nie wróży nic dobrego. Więcej tutaj :

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

 

avatar użytkownika Józuś

7. wygrana Hofmana z kotem

Może miał telefon. Niekiedy tak natrętnie dzwonią, a warunki do polityki słabe: rodzina, małe dzieci, albo kredyty jakieś??
Dziękuję za komentarze i jest zdjęcie: )

Józuś