Hitler, Adolf Hitler uratował polskich Żydów, przed antysemityzmem Polaków

avatar użytkownika Józuś

 

To już tyle lat, a wojnę wywołali naziści. Gdyby nie oni, to i ta garstka Żydów nie przetwałaby polskiego antysemityzmu - to stan na dziś, dzisiejszy przekaz. O taki przekaz historyczny wam chodzi? Drogi Adamie jąkało (ataki na postaci z tradcjonalistycznej strony barykady są na porzadku dziennym, więc dlaczego nie?

Po dniu latania, sprzątania, podkaszania, noszenia włączyłem telewizornię: polsat nadaje, że wypadki na drogach, strasznie straszne tragedie, kataklizmy i dopust .. grodzki i gomora. W TVP tylko trochę. Premier coś tam bąknął, Nie wypada mu krytykwać dziadka, który .. no sami wiecie. 73 lata temu Niemcy rozpoczęli zabijanie Polaków. Niczym się nie różni zabijanie Polaków, od zabijania Polaków przez Ukraińców na Wołyniu, Ro .. Radzieckich towarzyszy w Ostaszkowie, carskich na zsyłkach po 1863, 1848, 1815 i w przerwach pomiędzy tymi datami.

A tutaj, jeszcze 10.04.2010 spada samolot z Polakami. Spada, a Marszałek Sejmu polskiego i Premier rządu polskiego cieszą się, fajna imprezka: w końcu przywieźli zaplombowane trumny przyjaciele radzieccy (który to z prokuratorów wojskowych tak się zapluł, że ciągle ZSRR mu w głowie.

! września to smutna rocznica, tragiczna rocznica zdrady. Tylko Węgry, Rumunia, Italia(!), Turcja nie przyłożyły zbrojnej ręki, ani nie udzieliły pomocy najeźdzcom (proszę uzupełnić, jeśli kogoś pominąłem). Sojusznicze Angla, Francja, związane umową o nieagresji Sowiety, Stany Zjednoczone.


Gdze są elity, które rozpoznają zagrożenia i pamiętają, kto wrogiem, a kto przyjacielem? Nie ma elit. Po Tekście Coryllusa, ze spotkania z prof Radziejowską .. Beatą :). Zrozumialem tyle, że nie można, to nierozsądne podważać dzisiejsze status quo, tak w czambuł. Można tylko dryfować. Bo kiedy jest se za burtą, to już niczego nie można na pokładzie zrobić, by okręt przetrwał sztorm.

Żaden profesor nie przeskoczy samego siebie. Gloria victis. Pamięć Bohaterom. Wrogom . Wrogom mogę zapewnić pamięć i to, że nie dam się już zaskoczyć. Jestem gotowy. Budujmy sojusze, ale nie ufajmy im. Bądźmy gotowi, że sojusznicy odwrócą się kolejny raz, tak jak 10.04 ostatnio.

Etykietowanie:

4 komentarze

avatar użytkownika Maryla

1. @Józuś

nieodmiennie możemy ufać tylko Węgrom. Po 2008 roku i wcześniejszych doświadczeniach, wiemy że też Gruzinom możemy ufać.
Dodatkowo, sa w identycznej sytuacji, jak Polska - zaszczuci przez propagandę .

Wrogów mamy rozpoznanych doskonale. I nikt nam nie wmówi, że to nasi europejscy przyjaciele. Znamy ich "solidarność" az za dobrze. Utracilismy przez te "sojusze" elity.
Teraz musimy zabezpieczać tkankę Narodu i dbać o odrodzenie elity.

Bronek stukał sie naparstkiem w babcię "pomorską" a Donek wkopał coś, co ma być kopią muzeum wypędzonych w Berlinie.

Niech idą precz!

Gloria victis. Pamięć Bohaterom!

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

 

avatar użytkownika skywalker07

2. @ Nasuwa się pytanie

po akcie pojednania narodu polskiego i rosyjskiego, podpisanego w imieniu Polski przez JE. Michalika: czy te rakiety Iskander wycelowane w Polskę w obwodzie kaliningradzkim będą sprzyjać pojednaniu czy przeszkadzać ?

skywalker07
avatar użytkownika Michał St. de Zieleśkiewicz

3. Pan Juzuś,

Szanowny Panie,

Bardzo proszę nie używać zwrotu naziści w stosunku do Niemców.
Niemcy to naród ludobójców.
Nazizm to pojęcie filozoficzne, nie określające narodu, plemienia ani państwa.

Dziś Niemcy płacą Światu, głównie Żydom, by ich nazywać nazistami co nic nie znaczy.

Uklony

Michał Stanisław de Zieleśkiewicz

avatar użytkownika irekps

4. Panie Hrabio

Nie ma pan racji. II Wojnę Światową wywołali NAZIśCI, mordowali wówczas NAZIści, holokaust to też naziści. Ale skąd się wzięli? Oczywiście z kosmosu, to nie Niemcy. Nie bądź Pan oszołomem. Pozdrawiam.