Gazetki partyjne

avatar użytkownika Józuś

 

"Po zatym" -u mnie podkreśla błąd. A mam słaby system (1,2GB całość z podst programami)z Operą.

 

http://www.rp.pl/artykul/10,926842-Gazety-pod-partyjne-dyktando.html - skomentowałem, ale się nie ukaże raczej. Staczająca się rzepa jest przykładem mieszania. Cd:

Byłem na stronie PiS: piszą o różnych rzeczach, trafiłem na zalany tunel wzdłuż Wisły - to z blogu. Dziwny tunel, lepszy byłby most w poprzek Wisły.
A w "POgłos": Jacek Fedorowicz (niektórzy uważają go za satyryka, może kiedyś rozśmieszał, dziś już tylko z zatroskaniem mogę pomilczeć, albo nie: najczęściej pojawiają się tam Prezes, Jarosław Kaczyński i te pe). Rostowski (ten bez pesela) MF, twierdzi, że Kaczyńskiego pomysł na zamrożenie kursu ChFranka, "jest niebezpieczny". Pierwsze słyszę, Kaczyński o polityce kursowej? Rząd dba o bezpieczeństwo AmberGold i te sprawy, sam Premierowicz przypilnowywuje. Rostowskiego sie boję, tak patrzy. A pisano, że Giertych sie patrzy - strona i zdjęcie dla ludzi o mocnych nerwach: D
PO ma jeszcze wyborczą, zapomnięli? Ponoć nikt już nie kupuje, nawet wykładanie w Biedronkach spaliło na .. pantałyku. Nie cieszy mnie to.. aż tak bardzo. Więcej reklam SPaństwa i publiczne będą musiały wykupić, by wspomóc człowieka z kręgosłupem jak paragraf (moralnym).
Trybuna Ludu - słusznie miniona. Rolicki jest drukowany w Urze, nie wiem po co? Ale jeśli jest i ten, no Łysiak, to wszystko można?
Pawlak wymyśla motto. Nie dziwię się, są programy losujące w komputerach i tabletach. Jeśli się napnie, to może wymyśli snopowiązałkę?
A Palikot? Nie ma gazety? Tytuł mógłby brzmieć: silikonowa duma panny Grodzkiej, albo Głos świńskiego ryja - no nie wiem, nie mogę się zdecydować.
Wrócę jeszcze do periodyku PO: brawo, nie ma to jak reklama Jarosława Kaczyńskiego, najwyższy czas się przygotować na oddanie co się wzięło nie za bardzo ładnie, zwłaszcza prezyde.. 

5 komentarzy

avatar użytkownika Maryla

1. @Józuś

chyba cos ucięło wpis, a może tak miało być?

Co do :

"Dziwny tunel, lepszy byłby most w poprzek Wisły." - tunel Piskorskiego, niegdysiejszej chwały i sławy PO, zalany przez obecną chwałe i sławę PO - Bufetową.
Dzisiaj napisali, że nic nie szkodzi. Zalało tunel na Powislu, to się bedzie drązyć tunel pod Wisłą od Dworca Wileńskiego.
Tak bezpieczniej. Zanim dojdą od Dworca Wileńskiego do Wisły, przyjdzie zima i będzie mozna powiedziec, że na wiosnę bedzie kontynuacja, a kto wie, co bedzie wiosną?

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

 

avatar użytkownika Józuś

2. Spokojnie ludzie

wszyscy od razu polecieli, to trzeba powoli, nie można tak czytać reżymowych periodyków, to szkodliwe dla zdrowia: ) Aż mi zablokowało stronę. Ale też mogą atakować plusikowicze rysunku Krauzego..

Józuś

avatar użytkownika guantanamera

3. @Autor

"człowieka z kręgosłupem jak paragraf (moralnym)." Czegoś tak sarkastycznego daaawno nie czytałam!!! Doskonałe. Dwa w jednym. Cudo.

avatar użytkownika Józuś

4. Tak miało być

powstał nowy gatunek literacki: komenty w rzepie Hajdarowicza. Obserwacja liczb i treści pokazuje jak UWAŻNA jest moderacja.
Sekowany jest normalno-poglądowy światopogląd. Zawsze można liczyć na umieszczenie szpilek względem zatrudnionych dziennikarzy. O Profesorach socjologii nie wspominając. To nie są przypadkowe teksty.

Józuś

avatar użytkownika Józuś

5. Jeśli mi

wytoczy proces, to co ja zrobię??

Józuś