Boże, każdemu daj, czego mu brak

avatar użytkownika Józuś

 

 

Tytuł: prezydent na Powązkach. Jakby sam Syn Mazowieckiego tytuły "uprawiał". Himalaje .. sprytu. Niestety, uspokoję: Prezydent lezy (nadal) na Wawelu, a PRezydent na Powązki pojechał popatrzeć na miejsce pracy teściów. To praca nie łatwa, szydło dratwa, sszydło dratwa..

Bydełko zagnane na pastwiska jedynie prawdziwych, łże madiów, pasie się głupotami niewartymi nawet kropli. A Polska umacnia sojusze. Jakby ktoś miał wątpliwości, to kolejna wizyta moskiewskiej własti będzie łattwiejsza. Przyjedzie namiestnik. Taka jest kolej rzeczy. We wszystkich Obwodach tak było: był wybierany, ale naród nie potrafił właściwie wybrać, to trzeba wyznaczyć namiestnika. Już nie będzie musiał ojczulek troszczuć się o ten kraj nad Wisłą. Właściwie, to co Cyryl I robi w Polsce? Jego owieczek tutaj nie ma. Spotkał się z PRezydentem zawsze to po linii spotkanie), a ze swoim biskupem? I który to: Sawa?

Na szczęście mój Kościół z rezerwą do tych spotkań, nie słyszałem w niedzielę, żadnego listu, a tym bardziej 15 sierpnia. Prawie jak Ciccione pseudo Madonna, na święto nam się zwalił, państwowe i kościelne zresztą też.

Kiedy Papież, Jan Paweł II, Błogosławiony, chciał przebaczenie zawieźć, cołowana była piąstka. Pojednanie polsko-rosyjskie, wł sowieckie, nie ma najmniejszego sensu. Wyzerowanie licznika  mordów, doprowadzić może tylko do jednego: kolejnych mordów. Na nas. Prymitywne plemiona zawiadujące z Moskwy, nie są w stanie koegzystować pokojowo w świecie. Podobnie drugi demon z gwiazdami na sztandarach. Ich środowiskiem naturalnym jest wojna, przemoc, krew. Nie spoczną, aż ostatni obrońca zamknie oczy.


Pesymistycznie, bo taki jest świat. Nie ma tu złota, a żyto nie jest już tak cenne. Tylko niewolnicy w elektroniczym pastuchu mediów.


Przykręcania śróby ciąg dalszy. Chyba zgaszę..

Etykietowanie:

3 komentarze

avatar użytkownika Maryla

1. @Józuś

tan pRezydent to ma cięzką chorobę braku pamięci. Ja nie wiem, czy jutro nie pojedzie pRezydentowac do innego kraju bo zapomni kim jest i co robił.

"PRezydent na Powązki pojechał popatrzeć na miejsce pracy teściów"

Zlikwidowanie muzeum w sowieckiej katowni Informacji Wojskowej

"Bogdan Klich polecił zamknąć i zlikwidować" — pisze prof. Szaniawski — "muzeum - izbę pamięci w osławionej katowni przy ul. Oczki w Warszawie w podziemiach gmachu Informacji Wojskowej[vi]. Było to miejsce więzienia, tortur i egzekucji tysięcy polskich patriotów. Kilka lat temu w gmachu przy Oczki zostało utworzone muzeum ukazujące (…) jak w imię imperialnych interesów Rosji aresztowano tysiące Polaków, aby pozostałe miliony zastraszyć i zniewolić.

I oto w interesie Moskwy właśnie to muzeum zostało po kilku latach istnienia zamknięte. Oczywiście w ramach 'pojednania.'"

W 2007 roku, wkrótce po otwarciu tego muzeum - Izby Pamięci polskich patriotów pomordowanych przez sowieckich bandytów, Telewizja Trwam pokazała film "Katownia przy ul. Oczki — tu mordowano Polaków"[vii]. Wielu widzów było wręcz zszokowanych olbrzymim rozmiarem komunistycznych zbrodni dokonywanych tylko w tej siedzibie sowieckich bandytów ze stalinowskiej Informacji Wojskowej.

http://ojczyznamojkraj.blog.onet.pl/Trzeba-glosno-mowic,2,ID223841086,n

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

 

avatar użytkownika Józuś

2. Będę

się upierał :) przy, pełnej szacunku, a do tego "piwo - oczko - bezalkoholowe" pisowni PRezydent.

Wiadomo o którego prezydenta chodzi. Trzeba dać każdemu, czego mu brak: skąpemu dienieg, a małemu wielkości. Nie ma i nie będzie miał, więc .. bawmy się i śmiejmy się, póki bawić i pić potraficie. Może za dużo tych wycieczek w poezję..

Proponuję PRezydent.

Józuś

avatar użytkownika gość z drogi

3. piekielnie smutne i niestety prawdziwe

a klich....?
klich zlikwidował nie tylko Izbę Pamięci...zbrodni...stalinowskich zlikwidował nam wiele więcej w "ramach "
POjednania ,ot nie darmo był ściśle związany z pewną Fundacją.....re pisowni
chistoryka,ja piszę pREZYDENT
pozdr :)

gość z drogi