ZBRODNIA INTELEKTUALNA EKIPY TUSKA DOKONANA NA NARODZIE

avatar użytkownika aleksander szumanski

Aleksander Szumański
Korespondencja z Krakowa

ZBRODNIA INTELEKTUALNA EKIPY TUSKA DOKONANA NA NARODZIE

Premierem Polski jest osoba dla której polskość to nienormalność, dla której piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski – tej ziemi konkretnej, przegranej, brudnej i biednej, wywołującej u niego odruch buntu. Któremu historia, geografia, pech dziejowy i” Bóg wie co jeszcze” wrzuciły na barki brzemię, którego nie ma specjalnie ochoty dźwigać. Którego Polska ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu, gdyż sama jest mitem.

„Arcybiskup Michalik:

…tyle, że za atakami mediów ( na Kościół - dopisek autora) idą działania władzy. Ten sam premier, który kilka lat temu jeździł z wizytą do kard. Dziwisza, dziś podejmuje decyzje niekorzystne dla Kościoła. Pamiętam różne czasy i sytuacje, a także pewnego prezydenta Polski, który przy kardynale Wyszyńskim nosił baldachim na Boże Ciało, a potem się okazało, kim naprawdę był ten człowiek.

Michał Szułdrzyński i Dominik Zdort („Rzeczpospolita” 6 04 2012):

Ksiądz arcybiskup porównuje Donalda Tuska do Bolesława Bieruta?”

Dzieje każdego narodu toczą się zwykle wokół pewnych wydarzeń, postaci, mających niejednokrotnie charakter symbolu i reprezentujących sobą wielowiekową świętość – tradycję. Obecnie tragedię narodową stanowi bezkompromisowa grupa osób gwałcących i profanujących święte symbole i postaci. Świętości narodowe nie są bowiem wartościami zmiennymi, stanowią wartość stałą i nie mogą być szargane na oczach całego narodu.

Świętościami naszymi szargali już niejednokrotnie nasi wrogowie, chcący zawładnąć również naszymi umysłami. W ostatniej dobie czynili to hitlerowcy i bolszewicy.

Stworzono nową formę okupacji Polski, Obce narodowi siły zewnętrzne i wewnętrzne dążą aby utracił on źródło swojej spoistości i przestał być wrażliwy na własną tożsamość ukształtowaną przez wiekowe dziedzictwo kulturowe i religijne. Te same siły zawładnęły w Polsce Kościołem.

Mordy fizyczne popełnione przez hitlerowców i bolszewików na polskich intelektualistach świadczą o tym niezbicie:

- Katyń 1940 – to bolszewicy – NKWD w porozumieniu z hitlerowcami,

- Lwów – 4 lipca 1941 – mord na Wzgórzach Wuleckich 45 profesorów lwowskich wyższych uczelni – to ukraińscy nacjonaliści z batalionu „Nachtigall” i gestapo,

- Katyń – 2010 - dwa wybuchy przed wylądowaniem samolotu z dwoma prezydentami RP na pokładzie.

Ludobójstwo dokonane na mózgach narodu, na jego sile intelektualnej jest dążeniem do unicestwienia jego tożsamości i pozbawienia siły przywódczej.

Mord intelektualny dokonany na narodzie przez ekipę Tuska, zabraniający nauki historii naszego kraju w szkołach ponadpodstawowych jest jeszcze gorszy od mordu fizycznego, zamyka bowiem podstawową edukację i niszczy w ten sposób naszą tożsamość narodową.

Ciemna noc V rozbioru Polski trwa.

Aleksander Szumański

Etykietowanie:

napisz pierwszy komentarz