SONDAŻE prawdziwe

avatar użytkownika Józuś
Nie da się już dłużej ukrywać prostych rzeczy, jak poparcie w społeczeństwie. Na kilka tygodni przed wyborami, wcześniej niż zwykle, sondaże podążają w kierunku prawdopodobnych wyników poparcia. HH - proszę wybaczyć skrót, podaje różnicę PO, PiS na poziomie 3%. Jest to bliskie granicy błedu statystycznego. Nie wydaje mi się by z 45, a nawet 47% w niektórych firmach badawawczych (stosowniejsza nazwa to drukarnie sondaży poparcia) spadek do 30% mógł odbtć się kosztem spadku 3% jak podaje HH.

Poziom poparcia poszczególnych partii mógł się zmienić w związku z nachalną propagandą medialną. Ludzie boją się okazywac prawdziwe poparcie, kiedy nie ma sensu go mieć. Przed wyborami pojawia się nagle, niezapowiedzianie , szansa na "usłyszenie głosu", który krzyczy o wolność, prawdę, namiastkę sprawiedliwości. Czy mnie coś PiS? Wcale nie. Ale nie ma nikogo innego.

Dziś desperat chyba, zagadnął mnie, że będzie głosował na Palikota. Ja go rozumiem. Media doprowadzają ludzi do takiej beznadziei, że chcą głosować w desperacji. Głosować, aby odebrać choć parę procent jedynej nadziei dzisiejszej Polski.

Co ciekawe, nie spada poziom zaufania do prezydenta. Zapewne z powodu odległego weryfikowania tych poziomów.

Jeśli mainstrem przyznaje, już dziś, że równoważy się poparcie, to prawdziwe, jest porażające dla miłośników kropki i szkła kontaktowego.

Wyraźne widzenie jest najlepsze bez żadnych pomocy optycznych. Jakie jest właściwe poparcie? Odzwierciedlenie poparcia w społeczeństwie?

Trzeba siegnąć do wyborów dających wygraną PiS i dodać im przynajmniej połowę głosów LPR i Samoobrony. To będzie to. Kaczyński będzie rządził bez żadnej przystawki. Tylko skąd weźmie ludzi do ogarnięcia tego bałaganu. Milicja, samorządy, palestra. Niestety krach jest dość prawdopodobny. Nie chcę metod siłowych, jednak po pół roku nastąpi zmasowany atak i od odparcia ataku, będzie zależała przyszłość wolnej Polski.

Może tak być, że kryzys w Europie skompromituje socjal liberałów tak druzgocąco, że powszechne wystąpienia uliczne, podobne do arabskich, tych w Egipcie,, nie pozwolą na propagandowy odstrzał wyborów, które właśnie nadchodzą. Nie przesądzam też fałszerstw, będą próby, szczególnie w dużych i średnich ośrodkach miejskich.

 

 

Etykietowanie:

4 komentarze

avatar użytkownika Maryla

1. Józuś

bardziej wiarygodne od sondazy są rozmowy przy kasach w sklepach.

Tym razem sondaże zblizają się do sondy w realu. Ale sądażyki wciąz będą się zmieniać.

Ważne, zeby ci spod kas sklepowych poszli do urn wyborczych.

Pozdrawiam

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

 

avatar użytkownika Józuś

2. Marylu

nabazgrałem więcej, robiąc próbę i wszystko weszło z edycją w oknie blogmedia. A konsumenci? Końcówka tekstu jest niepokojąca. Na razie jeszcze przed kasami pełno, ale to może nie trwać wiecznie. Łatwo jest zniszczyć, trudniej zbudować..

Józuś

avatar użytkownika Maryla

3. @Juzuś

na razie przed kasami pełno - w końcu propaganda "zielonej wysypy" wciąż działa. Karty kredytowe też, a banki zasypane pieniądzem wyjętym z funduszy inwestycyjnych drobnych ciułaczy wtykają kredyty, zeby zarobić .

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

 

avatar użytkownika gość z drogi

4. pozdrowienia :)

liczę na mądrość Polek i Polaków
pozdr

gość z drogi