Sikorski - znawca Tory

avatar użytkownika Henry Clay

No patrzcie państwo, co to robi znajomosć Tory. Minister Sikorski "zaćwierkał" i wydobył znów na powierchnie owoc swoich wielodniowych przemyśleń. Tym razem wystapił w roli znawcy Dekalogu i autorytatywnie stwierdził, że "klecha" naruszył przykazanie numer 8- czyli nie mniej nie więcej, tylko paskudnie skłamał.


Na miejscu Rydzyka z miejsca był zaprzeczył i odparował, że Sikorski to zadeń mój bliźni, i niech on szuka ziomków w innej częsci globu. Swoją drogą nie moge wyjść z podziwu, jaką trzeba się urodzić kłamliwą szują wyzututą z honoru, aby bez jakichkolwwiek zahamowań wyrażać takie opinie. Ale to chyba cecha tych, co są w tej partii.

Najmniej juz rozumiem bełkot szanownego Ministra, który przywalił z grubej rury i zakomunikował na dodatek, że ojciec Rydzyk "wkroczył w sferę profanum, on nie prezentował słowa Bożego". Tutaj z pierwszą częscia mógłbym sie nawet do pewnego stopnia zgodzić, bo Radzio to profan w polityce zagranicznej i powinien resztę zycią zabawiać nas głupawymi tekścikami na Twitterze, udając wyluzowanego młodzienaszka, a nie zajmowac się "foreign affairs".
Co to "wyrażania słowa Bożego" to skąd u Radzia taka dogłebna wiedza, pojac tego nie mogę. Może konsultuje się się z "księzmi patriotami" o ptasich nazwiskach lub Szymonem CH ( sic!) z kanału Religia TV.

Bo z najbliższych członków rodziny,to on chyba ma specjalistów od innego wyznania.

2 komentarze

avatar użytkownika Maryla

1. Henry Clay

spokojnie :) polecam na nerwy to samo, co Kazefowi - zajrzeć sobie w takie miejsca jak

http://novushiacynthus.blogspot.com/2011/06/nasz-program-modlitwa.html

Klasyczny dwumian poleca: ora et labora – módl się i pracuj. Więc mówimy: modlitwa i działanie.
A ja powiem dzisiaj, biorąc pod uwagę złożoną i coraz trudniejszą sytuację Polski, Kościoła i świata: naszym działaniem ma być modlitwa! To jest dzisiaj nasz podstawowy czyn, nasze podstawowe działanie: modlitwa, modlitwa, modlitwa…
Dobroczynne skutki modlitwy w sferze publicznej są ewidentne m. in. w wydarzeniach:
Warszawa - 1920 r.
Austria - lata 50 XX w.
Filipiny - 1986 r."

Pan Sikorski nie może się już więcej skompromitować , wyczerpał juz wszystkie mozliwości, nas nie jest w stanie obrazić, z p.Olejnik nie jeden już "różaniec odmawiał" - poczynając od Pawła Kowala w dniu 11 kwietnia 2010 r.

A my ich miłością :) Prawdziwą, nie taką z tvn24.

Moja Babcia mawiała "psie głosy nie ida pod niebiosy" i tego sie trzymajmy, a sprawa wiary Sikorskiego jest jego sprawą.
Węgry - obecne lata.

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

 

avatar użytkownika Maryla

2. niech sobie Sikorski ćwierka ile chcąc, a funkcjonariusze za nim

a ulica swoje :) w całej Polsce, Gdańsk, Poznań, Warszawa i wiele miejsc, o których nie wiemy, bo sie nie interesujemy , a szkoda.

"Nie dla mediów, wizerunku, tylko z dumy i szacunku"

Tak krzyczeli poznańscy kibice, którzy przyszli przed pomnik, aby uczcić pamięć poległych 55 lat temu.

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl