Strona główna
  • Start
    • Strona główna
  • Forum
    • Forum ogólne
    • Przegląd publikacji
    • Kalendarium
    • Sprawy techniczne
  • informacje zarządu
  • Interwencje
  • Portal
    • Regulamin
    • Banery
    • Kontakt
    • Lista użytkowników
  • Polecamy
    • Ciekawe strony
    • Nasze blogi
Strona główna » Blogi » elig - blog

Delegalizacja PiS-u? (linki)

avatar użytkownika elig
elig, wt., 09/11/2010 - 22:01

  Skrócona wersja tej notki jest tu: http://emerytka.salon24.pl/248059,delegalizacja-pis-u-skrot , a obszerniejsza tu: http://blogmedia24.pl/node/39103 .  Do wyboru, do koloru :)))

  • elig - blog
  • Zaloguj się, by odpowiadać
Etykietowanie:
  • moja notka

napisz pierwszy komentarz

Logowanie

  • Prześlij nowe hasło

Ostatnio w blogach

  • Mysli jak liscie spadajace z drzewa - XXXIX
  • Wspomnienia zolnierza Wehrmachtu - II
  • Wspomnienia zolnierza Wehrmachtu - I
  • Skatologiczny jezyk M.Lutra
  • Co AI pisze o moich losach przed i po „obaleniu” komunizmu
  • Rola analnosci w charakterze narodowym Niemcow.
  • Ukrainska wdziecznosc
  • To, czego nie bylo w filmie o UPA
  • Pod refleksję i reakcje po tzw. obaleniu komunizmu. Obalanie przez utrwalanie
  • Ukrainski film o UPA
więcej

Uczestnicy portalu (liczba wpisów zawiera notki i komentarze)

Nazwa Wpisy
Maryla 172,207
gość z drogi 23,313
Michał St. de Z... 18,301
Tymczasowy 14,287
michael 14,063
elig 8,383
guantanamera 7,754
natenczas 6,616
Pelargonia 6,399
Józef Wieczorek 6,266
  •  
  • 1 z 143
  • ››
więcej
  • Start
  • Forum
  • O portalu
  • Stowarzyszenie
  • Polecamy
© 2010 Stowarzyszenie Blogmedia24.pl