I co dalej moi kochani Rodacy ?

avatar użytkownika pionek

Spotkała nas wielka tragedia, zginęło tylu ludzi, przykre to, ale daj Boże żeby ta tragedia była początkiem nowej, lepszej Polski a przede wszystkim końcem wielkiego szamba w jakie nas pakowano przez lata, aby stała się końcem olbrzymiego zakłamania jakie panowało przez lata w Polsce, życzę tego sobie i wam wszystkim moi kochani Rodacy.


Ale niestety samo to się nie zmieni, szubrawcy nadal są w Polsce i na różne sposoby rządzą i zawłaszczają naszą Ojczyznę nie mając litości ani dla niej ani dla nas Narodu Polskiego. Taki maja cel i zalecenia i robią to skutecznie, bardzo skutecznie i to jest przykre, bardzo przykre dla nas.         


Posprzedawali za bezcen co się dało, prawo gospodarcze w naszej Ojczyźnie dostosowali dla zagranicznych firm doprowadzając do upadku w ten sposób polskie firmy. Pozamykano duże firmy zatrudniające tysiące Polaków i czyni się to nadal. Polska chyli się ku upadkowi, ku bankructwu, coraz więcej ludzi traci pracę, domy, mieszkania, głoduje i to jest straszne ponieważ w tym samym czasie olbrzymim strumieniem jak nasza Wisła wypływają miliardy z Polski do różnych państw – to jest tragedia naszego Narodu i naszej Ojczyzny!


Nasi „władcy” zamiast dbać o Ojczyznę i Naród dbają jedynie o swoje kabzy, nas i naszą Ojczyznę mając głęboko gdzieś. To się dzieje naprawdę, przypomnieć warto Stocznię Szczecińską, to właśnie ona została światowym laureatem konkursu na statek roku 2008, szczeciński kontenerowiec właśnie został statkiem roku 2008 na Świecie, po ogłoszeniu wyników z niespotykana dotychczas łatwością rósł portfel zamówień na kontenerowce w Stoczni Szczecińskiej i nie tylko na kontenerowce i co się stało, ano stało się to co najgorsze, stał się CUD, nagle portfel zamówień zniknął, przepadł i …. Ogłoszono wielki pic na wodę – sprzedaż Stoczni Szczecińskiej, jak wszystkim obecnie wiadomo była to nieprawda, ale ten okres zakłamania wystarczył aby załamał się rynek zamówień na budowę statków w Polsce a co za tym idzie aby padło tysiące mniejszych i większych firm współpracujących ze stoczniami. Dzięki temu dziesiątki a nawet setki tysięcy ludzi straciło pracę i solidne dochody związane przecież z tą branżą.

Tak właśnie doprowadza się do upadku Polskę, polikwidowano cukrownie, sprzedano cementownie i inne wiodące polskie zakłady za bezcen a to dzisiaj wpływa właśnie na tak wysokie i coraz wyższe bezrobocie i biedę Polaków. A co najgorsze ten „mechanizm” wciąż działa i to coraz skuteczniej.

Słyszałem o pewnych „założeniach” co niektórych że Polska ma się stać „skansenem” Europy a Naród polski siłą najemną w najgorszych dziedzinach życia i pracy, tak zaplanowano i to jest realizowane bardzo skutecznie co widać, słychać i ….

Wzywam was Rodacy moi, ukochany mój Narodzie Polski weźmy się do solidnej roboty dla dobra nas i Ojczyzny, zakaszmy rękawy jak mawiał mój dziadek i do dzieła! Żeby Polska była Polska, a Naród żył godnie i dostatnio, to można zrobić z łatwością wystarczy chcieć działać dla swego dobra i Naszej Ojczyzny.

Musimy jednak zakasać te rękawy jak najszybciej dopóki jeszcze nasza Ojczyzna nie zniknęła z mapy Świata za sprawą stada sprzedawczyków garnących pod siebie a nas, Naród polski mając głęboko gdzieś!

To nie są żarty, to naprawdę się dzieje, rozejrzyjcie się wokół siebie w swoim najbliższym otoczeniu a zauważycie niejedno, coraz większą biedę i ubóstwo. Znikające polskie firmy i sklepy zastępowane poprzez zagraniczne w których interesie nie jest dobro Polski i Polaków a jedynie zyski, olbrzymie zyski wyprowadzane w miliardach z Polski. Dzięki temu nasza Ojczyzna biednieje bo mało co pozostaje w Polsce dlatego że jest tak jak jest, prawo gospodarcze daje duże ulgi zagranicznym firmom o polskich „zapominając”, czy mamy wciąż tylko na to patrzeć, przyglądać się i jedynie stękać z rozpaczy widząc „rozbiór” naszej Ojczyzny?

Nie moi drodzy nie wolno nam tak robić bo przecież z góry spoglądają na nas nasi rodacy którzy przelewali krew i oddawali swoje życie po to Żeby Polska była Polska, by Naród żył godnie i dostatnio, przecież znacie naszą historię i patriotyczne zrywy naszych rodaków ratujących nie jeden raz naszą ukochaną Ojczyznę – Polskę!

Trzeba nam zjednoczenia i „walki” o Ojczyznę, zjednoczmy się więc i pracujmy dla dobra Ojczyzny i Narodu!

Moja propozycja jest taka: Jestem w trakcie prac nas nowym ruchem i partią polityczną – Kluby Patriotyczne Orle Gniazdo, tak ma się ona nazywać, dopracowujemy statut i chcemy zarejestrować tę partię i zacząć działać na każdym polu.

Przygotowujemy także nowelizację ustawy o partiach politycznych jako polską, narodową inicjatywę społeczną, z grubsza ma ona wyglądać tak że partie polityczne finansowane będą jedynie z własnych składek, a górna granica tej składki to 100 złoty!

Taka nowelizacja ustawy wpłynie pozytywnie na Polskę i Naród bo przecież partie polityczne aby zdobyć poparcie społeczeństwa będą musiały zacząć działać wśród ludzi i dla ludzi i wówczas, jeśli zaczną szanować społeczeństwo i traktować Naród po ludzku zdobędą szacunek i poparcie tego społeczeństwa, tak jak dobra firma zdobywa szacunek swoich klientów, nie poprzez medialną propagandę a jedynie poprzez wysoką jakość swoich usług.

Tak powinno być, bo przecież to my Naród wybieramy polityków po to by nam służyli i naszej Ojczyźnie, a co mamy obecnie? Po wyborach politycy zapominają szybko co jest ich obowiązkiem i robią to co daje im olbrzymie korzyści. Zapominają że ich wynagrodzenie to pieniądze Narodu, Polski naszej ukochanej Ojczyzny.

Wzywam więc wszystkich którzy chcą się przyłączyć i działać dla dobra Polski i Narodu – zgłaszajcie się, piszcie na adres biuro@kpog.org Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć i nie czekajcie licząc że ktoś za nas dla nas coś zrobi. Aby żyć godnie i dostatnio w Polsce naszej Ojczyźnie musimy zakasać rękawy i działać, pracować dla dobra Polski i Narodu.

Żeby Polska Nie Zginęła!

Przemysław Tadeusz KudlińskiOjczyzno ma
Ojczyzno ma

4 komentarze

avatar użytkownika oparaza

1. Brawo jestem za!

Dziękuję panie Przemysławie za ten apel, meila już wysłałem
avatar użytkownika pionek

2. Serdeczne dzięki

tak powinno być ale większość społeczeństwa dała się zmanipulować i Polska pada...

...po prostu człowiek

avatar użytkownika Morsik

3. Panie Przemysławie...

"Moja propozycja jest taka: Jestem w trakcie prac nas nowym ruchem i partią polityczną – Kluby Patriotyczne Orle Gniazdo, tak ma się ona nazywać, dopracowujemy statut i chcemy zarejestrować tę partię i zacząć działać na każdym polu.


Jestem do dyspozycji. mam ponad 30. letnie doświadczenie dziennikarskie (choć amatorskie). Dużo kontaktów w całej Polsce (z bazą danych) ze zwykłymi ludźmi, którzy nie potrafią buszować w internecie. Jest tylko jedna wada - jestem unieruchomiony. 

Dziękuję - pozdrawiam

 Niechlubny udział każdy ma: ten, który milczy, ten, który klaszcze...

avatar użytkownika pionek

4. Serdeczne dzieki

proszę o namiary na meila...

...po prostu człowiek