Czy jesteś "antysemitą"? Test w 13 pkt.

avatar użytkownika SpiritoLibero

Modny jak zwykle temat antysemityzmu ( dla nie zorientowanych podam, że jest to coś czego obecnie w Polsce ze świecą nie uświadczysz a czego jak kania dżdżu pożadaja syjoniści).

Afera na skalę światową z figurkami przedstawiającymi Żyda maszerującego ze złotówką w worku rozgrzała atmosferę nie tylko na Salonie24 i wielu innych forach dyskusyjnych ale obiła się już o Tel Avv. I nie mam tu na myśli wielce elokwentnego (jak zawsze) tekstu Pana Barbura lecz Najwyższe Czynniki Państwa Tylko Dla Żydów (w skrócie – Izrael).

Antysemityzm” takim jak go widzą syjoniści nie jest przedmiotem moich zainteresowań. Postanowiłem jednak zrobić wyjątek i przyjżeć się problemowi z bliska.W tym celu sięgnąłem po dane u źródełka.

Źródełko władzy syjonistycznej nie tryska bowiem, jak można by się spodziewać, na Bliskim Wschodzie, w Tel Aviv. To źródełko a właściwie potężny gejzer wszechwładzy bucha po drugiej stronie Atlantyku. I tam należy pogrzebać by znaleźć odpowiedź na nurtujace mnie pytanie.

Długo grzebać nie trzeba. Od razu wyskakuje „Global Anti-Semitism Review Act” - ustawa z 2004 roku przyjęta przez Kongres USA, stanowiąca rodzaj testu na „antysemickość”. Po zrobieniu tego testu każdy mieszkaniec Globu będzie mógł z całą pewnościa stwierdzić czy jest „antysemitą” czy też nie.

Sytuacja tak naprawdę śmieszna nie jest. Realizacją tej ustawy zajmuje się Departament Stanu USA, który zobligowany jest (sic!) do ciagłego monitorowania tego zjawiska na całym świecie.

Wzmiankowana ustawa opiera się na 13 punktach, które stanowią trzon testu. Postaram się przybliżyć Wam ich zawartość. Całość skonstruowana jest jako atak ad hominem, gdzie zmusza się przede wszystkim do milczenia osobę a nie próbuje rozwiązać problemu.

Antysemityzmem jest :

 

                                                                       1.

Każde oświadczenie, że 'Społeczność żydowska kontroluje rządy, media, handel zagraniczny i swiat finansów”

Wg tego artykułu nie ma znaczenia czy takie stwierdzenie jest prawdziwe czy fałszywe. Prawda nie jest istotna. To co narusza prawo to wyrazenie takiej opinii. W rzeczywistości jest to samo w sobie ewidentna próba presji na rządy i poszczególnych obywateli.

Dozwolone a nawet wskazane jest mówienie, że Żydzi to najbardziej ofiarny naród w historii ludzkości a w ogóle to Samarytanie mogliby dzidę za nimi nosić.

 

                                                                           2

Wyrażanie silnych uczuć anty-izraelskich”

Wynika z tego, że każda krytyka Państwa Izrael jest postawą „antysemicką”. Nie wolno powiedzieć np., że pomysł ministra Liebermana, który oświadczył, że Musimy zrobić dokładnie to co zrobiły Stany Zjednoczone z Japonią podczas II Wojny Światowej, w ten sposób nie będzie potrzeby okupowania Gazy” jest niemoralny i odrobinę naganny bo z pewnością okrzyknięci zostaniemy podłymi „antysemitami”.

Wolno a nawet wskazanym jest powiedzieć, że – pomysł godny jest rozważenia ale może poczekajmy jeszcze z tym rozwiązaniem (byle nie za długo bo znowu możemy spotkać się z wiadomym zarzutem).

 

                                                                         3

  Wyrażanie krytyki przywódców Izraela, dawnych i obecnych”

Nie wolno np. głosić, że Menachem Begin był terrorystą majacym na sumieniu tysiace istnień ludzkich. Dozwolone i wskazane jest natomiast stwierdzenie, że pochodzący z Polski Begin był zasłużonym działaczem narodowo-wyzwoleńczym czego dowodem jest przyznanie mu Pokojowej Nagrody Nobla.

 

                                                                          4

Jakiekolwiek krytykowanie religii żydowskiej lub żydowskich przywódców religijnych, ze szczególnym uwzględnieniem odniesień do Talmudu i Kabały”

Nie wolno więc powiedzieć, że judaizm w swojej talmudycznej wersji jest religią niechętną chrześcijaństwu a niektórzy rabini w Izraelu usprawiedliwiają zabijanie dzieci palestyńskich. Wskazane i pożądane jest natomiast twierdzenie, że judaizm to religia pokoju kochająca goja -bliźniego jak siebie samego. A rabi Shapiro to mąż miłujący pokój i tylko przez złe antysemickie języki posądzany o zbrodnicze teorie.

 

                                                                            5

 

Jakakolwiek krytyka rządu i Kongresu USA, insynuująca, że są pod silnym wpływem społeczności żydowsko – syjonistycznej i organizacji żydowskich jak np. AIPAC”.

Negowanie rzeczywistości jest już aktem „antysemickim”. Należy twierdzić, że ADL jest organizacją edukującą ludzkość w kierunku tolerancji rasowej, multietniczności i poszanowania wszelkich „inności”. A p.Abraham Foxmann i ambasador Peleg wielkimi przyjaciółmi Polski i Polaków są.

 

                                                                            6

 

Jakakolwiek krytyka społeczności żydowsko – syjonistycznej jako promotora globalizmu i tego co niektórzy nazywaja „New World Order”.

Należy zamiast tego twierdzić, że środowiska syjonistyczne promują miłość i braterstwo między narodami świata. Dążą do rozwiązywania wszystkich konfliktów a zwłaszcza izraelsko – palestyńskiego na drodze pokojowej przy całkowitym poszanowaniu rodziny jako podstawowej i najważniejszej komórki zdrowego społeczeństwa.

 

                                                                           7

 

Przeklinanie Żydów za podżeganie Rzymian do ukrzyżowania Chrystusa”.

Takie twierdzenie jest niewybaczalna kalumnią nie majacą żadnych podstaw w świetle najnowszej wiedzy historycznej. Należy raczej dla pewności twierdzić, ze faryzeusze byli najlepszymi sprzymierzeńcami Chrystusa w zbawianiu ludzkości i własną piersią zasłaniali Go przed podłymi żołdakami Poncjusza Piłata.

 

                                                                            8

 

Cytowanie faktów mogących w jakikolwiek sposób obniżyć cyfrę 6 mln. odnoszącą się do liczby ofiar żydowskiego Holokaustu”.

No comments.

 

                                                                          9

 

Insynuowanie, że Izrael jest państwem rasistowskim”

Nie wolno rozpowszechniać takich podłych bredni. Wszyscy przecież wiemy, że w Państwie Tylko Dla Żydów (w skrócie – Izrael) wszyscy obywatele maja jednakowy dostęp do nauki, pracy, zakupu nieruchomości a w Knesecie jest nawet kilku Arabów.

 

                                                                       10

 

Insynuowanie, że istnieje spisek syjonistyczny”

Patrz instrukcja do pkt.6.

 

                                                                        11

 

Dostarczanie dowodów, ze Żydzi i ich przywódcy stworzyli komunizm i rewolucję bolszewicką w Rosji”.

Absurd. Każde dziecko przecież wie, że to uciemiężony lud pracujący miast i wsi zrzucił kajdany carskiej niewoli a fakt, że 90 % komisarzy ludowych było Żydami to czysty przypadek i zbieg okoliczności.

 

                                                                          12

 

Dostrzeganie pejoratywnych cech wyznawców wiary mojżeszowej”.

Zamiast czynić takie bezecne i z gruntu fałszywe spostrzeżenia poużywajcie sobie na chrześcijanach. Za to nie grozi żadna przykrość a nawet znajdziecie uznanie jako ludzie światli i tolerancyjni. Z muzułmanami lepiej nie zadzierać, są zbyt nerwowi, dzikusy jedne...

 

                                                                        13

 

Insynuowanie, że Mossad jest zamieszany w zamachy 9/11”.

Takie twierdzenie byłoby naprawdę podłością. Wszyscy bowiem wiedzą, że zamachów dokonali Talibowie kierowani przez brodatego Osamę, urzędującego w jakiejś dobrze zamaskowanej jaskini w Afganistanie. Czasami w Klewkach.

Mossad natomiast zajmuje się głównie przewprowadzaniem palestyńskich staruszek przez ulicę w Gazie.

 

I to już cały test moi mili. Twierdzaca odpowiedź choćby na jedno z pytań dowodzi niezbicie, że jesteście „antysemitami” i jako tacy stanowicie zakałę rodu ludzkiego. Każdy porządny człowiek ( tzn. filosemita) ma prawo nie podać Wam ręki i odwrócić się z pogardą plecami.

Gorąco namawiam do przeprowadzenia tego testu. Ja już nie muszę.

Za mnie zrobił to red. Janke.

 

 

 

 

 

Etykietowanie:

56 komentarzy

avatar użytkownika dydek

1. :)) Dobre

Ja już nawet nie napiszę co mi wyszło z testu. Bo chociaż Janke mnie już dawno wywalił z Shalomu24 to jeszcze by doniósł jakiemuś przechszcie Morgen (..) tego Panie i nie dożyłbym wieku emerytalnego :) Niektórzy ze znajomych czepiają się mnie, że jestem przeczulony. Ale jak eskimosom udało się mnie przerobić z filoeskimosa sprzed 15-20 lat do, delikatnie pisząc, eskimoskiego sceptyka obecnie, to trzeba przyznać, że eskimosi mają różne talenta. Niekoniecznie pozytywne. Pozdrawiam
dydek
avatar użytkownika Lancelot

2. Zrobiłem przymiarkę ,)

Fatal! Nie wiem jakie kryteria przyjmuje organizacja harytatywna "Mossad" ale wg Himmlerowskich to powinienem dosta ć awans na gruppenfuhrera ,))) Pzdr

 RACJA JEST JAK DUPA, KAŻDY MA SWOJĄ  /Józef Piłsudski/

avatar użytkownika hrabia Pim de Pim

3. Brawo Kongres USA!

Test musi wypaść pozytywnie dla większości krajów świata będących strona we wzajemnych relacjach. Udało się także odkryć pokłady antysemityzmu w samych Żydach, którzy nie są tak zunifikowani światopoglądowo jak się wydaje. Połowa z nich to z pewnością nominalni antysemici. W takim gęstym lesie prawdziwy antysemita nie musi się nawet ukrywać - jak kameleon zlewa się z tłem. Pozdrawiam -

hrabia Pim de Pim

avatar użytkownika nielubiegazety2

4. Zadałem egzamin

Jestem stuprocentowym antysemitą. To potwierdza diagnozę wystawioną mi w czasie gdy się udzielałem na forum G..o Prawdy, że jestem naziolem ew. tylko faszystą. Faszystą jestem wg Leszka Sopot, który niedawno rzygnął z głębi trzewi (zapominając o swojej skromnej osobie). Tak naprawdę jest mi wszystko jedno czy w opinii osób trzecich jestem naziolem, faszystą, byłym dziennikarzem GW, aplikującym na Czerską lecz odrzuconym :)
nielubiegazety2
avatar użytkownika nurni

5. Dydek

Ale jak eskimosom udało się mnie przerobić z filoeskimosa sprzed 15-20 lat do, delikatnie pisząc, eskimoskiego sceptyka obecnie == Kolega tez wydeptał te sciezke? Przyznam ze to co wiele osob oburza, czyli zydowska bezczelnosc, mnie akurat juz tak bardzo nie razi. Na wlasnym przykladzie wiem ze to skutecznie leczy z glupoty.
avatar użytkownika Maryla

6. sito jest tak gęste, że wszyscy się łapią

z USA włącznie ;) patrz pkt.5 po ostatniej wizycie Bidena w Izraelu.

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

 

avatar użytkownika Jacyl

7. SpiritoLibero

Niech jako podsumowanie wystarczy cytat z Talmudu który posiadam osobiście, wydanie z 1842r., "Wszystkie majętności gojów są jakby opuszczone; kto je pierwszy zabiera, tej jest ich panem" (traktat Baba batra 54b) lub "Pewne jest, że niewola (Żydów - dopisek mój) będzie trwała aż dotąd, póki nie zostaną wytępieni z ziemi sprawujący rządy nad ludami czczącymi bożków. (bożkami nazywa się w Talmudzie Jezusa Chrystusa, Maryję) (Księga Zohar, część I, 219b). Jeżeli chodzi o Watykan (nazywany w Talmudzie Królestwem Ezawa, Edomitów, Krolestwo pychy itp) to powiedziano "W zburzeniu Rzymu leży rychłe odkupienie nasze" (Ceror Hamor, rozdział Szoftim, wer 111-112) oraz na koniec "Najlepszy wśród gojów zasługuje na śmierć" (traktat Aboda zara 26b, Tosefta)

"Jeżeli państwo jest zbudowane na występku i rządzone przez ludzi, depczących sprawiedliwość, niema dlań ocalenia" Platon "Państwo"

avatar użytkownika Waits

8. nurni

mi też wyszedł wynik oscylujący w granicy 100% pozytywnych odpowiedzi na ten test.... I pomyśleć że kiedyś , dawno temu - ich darzyłem sympatią...

Dla triumfu zła starczy by dobrzy ludzie nic nie robili.. E.Burke

 

avatar użytkownika Pelargonia

9. To straszne!

Wyszło, ze jestem 100% wą antysemitką. Krytykowalam nawet ich religię, zwłaszcza po przeczytaniu książki ks. Pranajtisa "Chrześcijanin w Talmudzie". Swoją droga, czy antysemitą nie jest ten, kogo Żydzi nie lubią? Pozdrawiam

"Ogół nie umie powiedzieć, czego chce, ale wie, czego nie chce" Henryk Sienkiewicz

avatar użytkownika nurni

10. Waits

Testu nie rozwiazywalem, prawde mowiac ledwo przesliznalem sie przed tekstem Spirito. Jestem antysemitą, zdaje sie precyzyjniej byloby napisac antysyjonistą ale drobiazg w sumie, antysemitą zdeklarowanym. Nie drzą mi od dawna kolana przy takim pytaniu, tak jak nie drzą mi gdy ktos pyta czy jestem "tolerancyjny". Nie, nie jestem.
avatar użytkownika Unicorn

11. "„Dostarczanie dowodów, ze

"„Dostarczanie dowodów, ze Żydzi i ich przywódcy stworzyli komunizm i rewolucję bolszewicką w Rosji”. Absurd. Każde dziecko przecież wie, że to uciemiężony lud pracujący miast i wsi zrzucił kajdany carskiej niewoli a fakt, że 90 % komisarzy ludowych było Żydami to czysty przypadek i zbieg okoliczności." -> http://blogmedia24.pl/node/26074

Odnośnie antysemitów:

http://blogmedia24.pl/node/5303 :))

Talmud jak Talmud...

http://unicorn.ricoroco.com/nucleo/index.php?itemid=453

http://unicorn.ricoroco.com/nucleo/?itemid=519

Sorry za gołe linki. Dobry test, praktycznie każdy będzie antysemitą.

Ostatnio zmieniony przez Unicorn o sob., 20/03/2010 - 20:32.

:::Najdłuższa droga zaczyna się od pierwszego kroku::: 'ANGELE Dei, qui custos es mei, Me tibi commissum pietate superna'

avatar użytkownika Maryla

12. Unicorn Ty sobie nie żartuj z zasług Walesy

http://blogmedia24.pl/node/5303 Ty lepiej zobacz, kto jest najbardziej ceniony w państwie Izrael (zjechać na sam dół) http://blogmedia24.pl/node/26248

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

 

avatar użytkownika Unicorn

13. No może jestem stary ale

No może jestem stary ale pamiętam jak elektryka wyzywali od antysemitów, na pewnym etapie rozwoju :) http://unicorn.ricoroco.com/nucleo/index.php?itemid=503 Co mógł wiedzieć a czego nie? Sądzę, że wiedział wszystko. Świadczy o tym wypowiedź Jacka Merkla w książce J. Kurskiego, Wódz, Warszawa 1991, s. 29: "(...)Marzec '81 - prowokacja bydgoska. Strajk generalny. Wtedy eksperci byli bardziej miękcy, natomiast działacze parli w przepaść. On (Wałęsa- Unicorn) podjął decyzję, że w przepaść nie idziemy. Sam ją zrealizował, wbrew wszystkim, całej KKP, która słusznie zarzuciła mu wtedy przekroczenie kompetencji. Zamanipulował nawet jednym z najbardziej znanych działaczy, co sam skomentował: "Zrobiłem Andrzeja Gwiazdę w konia." 13 grudnia 1981 roku władza zaproponowała Wałęsie wspólną przebudowę socjalizmu, w której Wałęsa miał odgrywać rolę przywódcy "zdrowego, robotniczego nurtu", a do pudła mieli powędrować tylko "ekstremistyczni doradcy z KOR i KPN" (oczywiście oba nurty były dogłębnie infiltrowane, nie po raz pierwszy władza wyhodowała sobie "opozycję" aby ją zwalczać czy straszyć społeczeństwo. Metody rodem z Ochrany- Unicorn). Michnik mi powiedział, iż był przekonany, że Wałęsa zdradzi. Oni tak go oceniali. Zresztą walczyli z nim przez całe szesnaście miesięcy, oskarżając go o to, że jest ubekiem, o różne rzeczy. Adam Michnik dopiero po jakimś czasie- tak mi w każdym razie opowiadał- powiedział: "Trzeba Wałęsie postawić pół litra za to, że zachował się jak człowiek. Za to, że stanął na poziomie. W momencie tak trudnym zachował się jak powinien się zachować i nie zostawiał nas (doradców- J. Kurski). Wałęsa, wspominając te czasy, powiedział mi: "Wyprowadziłem ich z ziemi egipskiej, z domu niewoli." Można przyjąć roboczo, że gdyby Wałęsa przyjął propozycję władzy, nie byłoby Okrągłego Stołu, nie byłoby Michnika i spółki. Prawdopodobnie po kilku latach Wałęsa już zbratany z ludźmi "honoru" i pobłażający "ekstremie z KOR" z lewackimi powiązaniami właściwie wszędzie na świecie zostałby obalony w "rewolucji zdrowego robotniczego nurtu." Niezły paradoks...

:::Najdłuższa droga zaczyna się od pierwszego kroku::: 'ANGELE Dei, qui custos es mei, Me tibi commissum pietate superna'

avatar użytkownika benenota

14. A co to jest?

Pozdrawiam.
Tak mi tu dobrze...ze dobrze mi tak.
avatar użytkownika Maryla

15. pkt 9 - czy cytowanie tego komunikatu robi ze mnie

antysemitkę? Wygląda, ze na 100% Izrael-zagraniczni pracownicy-manifestacja http://www.polskieradio.pl/wiadomosci/iar/?id=148697 Setki Izraelczyków manifestowały w Tel Awiwie w obronie zagranicznych pracowników. Rząd ma podjąć wkrótce decyzje w sprawie deportacji ich dzieci. Izraelczycy domagali się od rządu przyznania obywatelstwa dzieciom zagranicznych nielegalnych pracowników, które urodziły się w ich kraju. Trzymali transparenty z napisem "Izraelskie dzieci-izraelskie obywatelstwo". Deportacją zagrożonych jest 1200 dzieci z Afryki, Filipin, Nepalu czy Indii. Mówią one po hebrajsku i wychowują się w żydowskiej kulturze. Dlatego - zdaniem wielu Izraelczyków - powinny dostać izraelskie obywatelstwo. Organizacje pozarządowe broniące praw najmłodszych kilka miesięcy temu zorganizowały wystawę zatytułowaną "Dzieciństwo w cieniu deportacji". Ministerstwo spraw wewnętrznych nie chce przyznać dzieciom ani pozwoleń na pobyt, ani obywatelstwa. Pozwoliło im zostać na terenie kraju do końca roku szkolnego. Minister Eli Yishai uważa, że dzieci cudzoziemców narażają kraj na zniszczenie jego żydowskiej tożsamości. Rząd zdecyduje o ich losie w najbliższym czasie.

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

 

avatar użytkownika janekk

16. Nie uznaję terminu

Nie uznaję terminu "antysemityzm" który został wymyślony przez syjonistów na swój własny szowinistyczny użytek. Uznaje tylko określenie rasizm, a rasistą nie jestem. Nie mam nic przeciw całemu narodowi żydowskiemu, a nienawidzę tylko żydowskich bandytów, oszczerców i innych szkodzących Polsce nawet jeżeli niektórzy z nich twierdzą, że są Polakami. Takie amerykańskie prawo jest niepodważalnym dowodem na to że Ameryką rządzą Żydzi więc mamy do czynienia z sytuacją analogiczną do tej gdyby to oskarżony był sędzią we własnej sprawie. Jest to oczywisty absurd ale absurd celowy - prawo władzy totalitarnej. Quo Vadis Ameryko! Pozdrawiam Pozdrawiam

janekk

avatar użytkownika Tymczasowy

17. Wedlug p.3

Caly parlament izraelski jest antysemicki. Opozycja, jak wiadomo, krytykuje przywodcow. Ale przeciez i przywodcy kiedys tez bywali w opozycji i krytykowali wtedy tamtych przywodcow.
avatar użytkownika basket

18. Oblanie testu

przez jednostkę nie ma większego znaczenia. Rządy wielu państw starają się zrobić wszystko czego zażąda Izrael, aby tylko nie być oskarżonym o antysemityzm.. "Środowiska żydowskie, zdając sobie sprawę z usychającego źródła odszkodowań wypłacanych przez Niemcy, rozpoczęły próby ściągania pieniędzy z innych kierunków". Niemcy - Skuteczny nacisk Izraela http://www.bibula.com/?p=19578 USA - http://www.bibula.com/?p=7902

basket

avatar użytkownika benenota

19. Rzady robia wszystko

Witam! http://www.jpost.com/JewishWorld/JewishNews/Article.aspx?id=170736 Kolejne odszkodowania.Biezace-z dn.11/03/2010. A co z odszkodowaniami dla Polakow?. Gdzie polski rzad? Pozdrawiam.
Tak mi tu dobrze...ze dobrze mi tak.
avatar użytkownika basket

20. benenota

Witam! Co robi polski rząd? Kto? Tych kilku chłoptasi zajętych sobą i najbliższym otoczeniem? I przypominam: premier i minister SZ podczas wizyty w USA podjęli zobowiązania. Nie ma odwrotu. Są tylko sposoby/metody zadośćuczynienia. Z latami napływających informacji jasno wynika, że nie ma końca roszczeń. Twój link jest tysięcznym tego potwierdzeniem. Wszystkie możliwe źródła mamony muszą pracować. Nikomu nie przyjdzie do głowy, że tylko kwota ukradziona przez B.Madoffa - oceniana na minimum 50 miliardów USD, pozwoliłaby na zapewnienie luksusowego życia wszystkim ofiarom II WS - nie tylko holocaustu - i ich dzieciom... http://gegenjay.wordpress.com/2009/03/17/bernard-izrael-madoff/ Pozdrawiam

basket

avatar użytkownika jerry

21. Jestem wstrząśnięty.

Na wszystkie pytania odpowiedziałem pozytywnie. Co ze mnie za człowiek...?

jerry

avatar użytkownika basket

22. jerry

Staraj się o tym nie myśleć...

basket

avatar użytkownika jerry

23. basket,

nie da się. Jestem załamany. Co ja teraz zrobię? Już po mnie...

jerry

avatar użytkownika basket

24. jerry

Wiesz, że załamanie, to coś najgorszego co może nas spotkać - i dodatkowo z jakiego powodu! Bądź twardy - jak Hanka Sawicka... A może jakiś kontakt z młodzieżówką PO? Młodzi, wykształceni - duża szansa, że Cię wyprowadzą na prostą... Pozdr.

basket

avatar użytkownika jerry

25. Dobra,

a jak mnie chłopcy z Instytutu Koordynacji namierzą? Co wtedy? Młodzi i wykształceni mogą nie pomóc...

jerry

avatar użytkownika Krzysztofjaw

26. UPS!

Witam Tekst świetny. Proszę tylko zauważyć, że większość punktów zakazujących pewnych rzeczy tak naprawdę jest cenzurą prewencyjna PRAWDY. Innymi słowy prawda boli i trzeba ją zakazywać i ją ścigać, bo gdyby ta perfidia i nacjonalizm poznali oraz przyjęli powszechnie wszyscy to... okazałoby się to tragiczne w skutkach. Lekcewazenie i pogarda dla innych z reguły wzbudza reakcję relatywnie większą niż akcja... stąd Żydzi tak mocno sami wzbudzają ów antysemityzm... (napisałem więcej, ale komentarz mi znikł poprzez jakiś błąd techniczny na BM24) Pozdrawiam P.S. JULIAN TUWIM ŻYDZI Czarni, chytrzy, brodaci, Z obłąkanymi oczyma, W których jest wieczny lęk, W których jest wieków spuścizna, Ludzie, Którzy nie wiedzą, co znaczy ojczyzna, Bo żyją wszędy, Tragiczni, nerwowi ludzie, Przybłędy. Szwargocą, wiecznie szwargocą Wymachując długimi rękoma, Opowiadają sobie jakieś trwożne rzeczy I uśmiechają się chytrze, Tajnie posiedli najskrytsze Z miliarda czarnych, pokracznych literek Ci chorzy obłąkańcy, Wybrany Ród człowieczy! Pomazańcy! Pogładzą mokre brody I znowu radzą, radzą... - Tego na bok odprowadzą, Tego wołają na stronę, Trzęsą się... oczy strwożone Rzucą szybko przed siebie, Czy ktoś nie słyszy... Wieki wyryły im na twarzach Bolesny grymas cierpienia, Bo noszą w duszy wspomnienia O murach Jerozolimy, O jakimś czarnym pogrzebie, O rykach na cmentarzach... ...Jakaś szatańska Msza, Jakieś ukryte zbrodnie (...pod oknami... w piątki... przechodnie... Goje... zajrzą do okien... Sza! Sza-a-a!) http://www.zwoje-scrolls.com/zwoje10/text19p.htm

Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)

avatar użytkownika SpiritoLibero

27. Żeby tego Tuwim nie napisał

to by się działo... My w Europie już też coś takiego jak w notce. Niech pan porówna Zalecenia nr 9 Rady Europy. Sa z 2005 i niewiele się różnia. ADL nie śpi...

http://polacy.eu.org/

avatar użytkownika Maryla

28. pijany antysemita

....Już cztery lata minęły od czasu, kiedy Mel Gibson dał się poznać wszystkim jako pijany antysemita. Teraz wreszcie odważył się pojawić publicznie.... a tak go określa niemiecki żurnalista http://film.onet.pl/0,0,1603918,1,596,artykul.html

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

 

avatar użytkownika Krzysztofjaw

29. @SL

Oj... gdyby to nie Tuwim a np. ja... to pewnie Chłopcy by zrobili wszystko, żeby po IP dotrzeć d mnie i mnie oskarżyć o brudny antysemityzm.... a tak naprawdę ja sam nieraz po wypowiedziach (na niwie alkolowo-salonowej, gdzie kiedyś mi było "dane" bywać) niektórych przedstawicieli tejże nacji winienem skarżyć za "antypolonizm" a nawet "anty - "homosapiensizm". No cóż... "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie"... (goju?)

Unia Europejska to od początku bezpaństwowy projekt dla bezpaństwowców... Pzdr

Ostatnio zmieniony przez Krzysztofjaw o pon., 22/03/2010 - 16:22.

Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)

avatar użytkownika Krzysztofjaw

30. @Marylu

Jest jeszcze jeden aktor bardzo znany (teraz nie pamiętam nazwiska), który otwarcie mówi o NWO i przez media jest "oszołomsko niszczony"... Pzdr

Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)

avatar użytkownika SpiritoLibero

31. A czytał Pan

Ostatni wpis Administracji na Salonie? "W ostatnim czasie były 2 przypadki, które stały się głośne - Spirit Libero (za przyprawianie salonowi antysemickiej gęby)". Zastanawiam sie co z tym zrobić...

http://polacy.eu.org/

avatar użytkownika Maryla

32. Materiał z Niemieckiej ARD (Styczeń 2009)

Jeśli ktoś nam podskoczy - po prostu wyłączymy mu chipa 

 

BIOCHIP POD SKÓRĘ W 2016 ROKU - Wiadomości TVP1

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

 

avatar użytkownika Jacyl

33. Maryla

Twoje filmy zbyt mocno przypominają zapisy w "Apokalipsie" św. Jana o "znamieniu szatana". Zaczynam się bać, i mówię to poważnie.

"Jeżeli państwo jest zbudowane na występku i rządzone przez ludzi, depczących sprawiedliwość, niema dlań ocalenia" Platon "Państwo"

avatar użytkownika Maryla

34. Jacyl

wszyscy powinniśmy zacząć się bać. A przede wszystkim - myśleć i przeciwdziałać temu, co szykuje się ludziom. Zanim nie będzie za późno. Zaczipowani będziemy sterowani jak zabawki elektroniczne. Jak czip zostanie wyłączony - już Cie nie ma. Po prostu - wypadasz jak zepsuta zabawka. Zero dostępu do pracy, pieniędzy, słuzby zdrowia. Jesteś poza systemem jako wróg systemu. To juz nie jest film , to stuka do naszych drzwi. Pozdrawiam

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

 

avatar użytkownika Tymczasowy

35. A wczoraj

sekretarz generalny ONZ sie zalapal. tez antysemita - zgodnie z powyzsza definicja amerykanska.
avatar użytkownika benenota

36. Galeria zdjec

http://pakalert.wordpress.com/2009/01/06/gaza -horror-large-photo-gallery-of-gaza-massacre-by- israel
Tak mi tu dobrze...ze dobrze mi tak.
avatar użytkownika benenota

37. Galeria zdjec II

http://bicyclist.smugmug.com/photos/swfpopup.mg?Album ID=11471122&AlbumKey=GCqsq
Tak mi tu dobrze...ze dobrze mi tak.
avatar użytkownika emde

38. Nie dajmy się zwariować

Ja bardzo przepraszam, ja tu pierwszy raz, ale wygooglałem dokument Global Anti-Semitism Review Act i nie znalazłem tam takich sformułowań, jakie podał Autor (jest kilka zbliżonych) - można łatwo sprawdzić. Ja rozumiem, że wiele rzeczy może irytować, ale nie dajmy się zwariować.

Pozdrawiam MD

Ostatnio zmieniony przez emde o wt., 23/03/2010 - 00:58.
avatar użytkownika Maryla

39. Witam MD

nikt z nas nie zamierza wariować, wręcz przeciwnie. Aby zrozumieć, jaka jest definicja i za co są ścigani ludzie z tytułu "antysemityzmu" , warto nawet przesadzić, niż później sie dziwić. Stwierdzenie "jest kilka zbliżonych" niewiele zmienia w opracowaniu Autora. Tym bardziej, że z roku na rok tworzy sie nowe definicje i ogranicza wolność z tytułu rzekomej obrony różnych grup. Pozdrawiam

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

 

avatar użytkownika benenota

40. Uzupelnienie

http://www.state.gov/g/drl/rls/40258.htm
Tak mi tu dobrze...ze dobrze mi tak.
avatar użytkownika razputin

41. Absolwent MGIMO A. Kwaśniewski

przewodniczy Europejskiej Radzie Tolerancji, organizacji majacej za zadanie walczyć z europejskim antysemityzmem.....ciekawe czy to czy to nie jego " wykształcenie" decydowało o tak " zaszczytnej" posadzie?
avatar użytkownika basket

42. razputin

Prestiżowe stanowisko Szefa Europejskiej Rady d/s Tolerancji i Pojednania powołanej przez Europejski Kongres Żydów uzyskał dzięki takim rekomendacjom: "Ma imponujące osiągnięcia na polu promowania tolerancji i praw człowieka - powiedział Arie Zuckerman, sekretarz generalny Europejskiego Funduszu Żydowskiego, który zaangażował się w projekt. W podobnym tonie wypowiadał się jeden z inicjatorów projektu, sekretarz generalny Europejskiego Kongresu Żydów Serge Cwajgenbaum. - Kwaśniewski to świetny kandydat na szefa rady. Doskonale pamiętamy jego zaangażowanie w dialog polsko-żydowski. - podkreślił Cwajgenbaum".

basket

avatar użytkownika SpiritoLibero

43. Jasne...

Bicie się w nieswoje piersi w Jedwabnem zostało nagrodzone.

http://polacy.eu.org/

avatar użytkownika benenota

44. Krzysztofjaw

Witam. Podejrzewam ze chodzi Ci o Charlie Sheen`a. Lub ojca-tez niezly Martina Sheen`a.Sa na youtube. Pozdrawiam.
Tak mi tu dobrze...ze dobrze mi tak.
avatar użytkownika basket

45. Krzysztofjaw

Jak już jesteśmy przy poezji to Wielki Tuwim odszedł,ale kontynuacją w nowszej rzeczywistości jest Ballada o Łupaszce Janusza Szpotańskiego - niżej fragment: W marcowe wieczory pod wieszcza pomnikiem spotyka się Dajan z niejakim Michnikiem. Gdy Dajan szwargoce, to Michnik wciąż gęga i straszny się spisek pod wieszczem wylęga. Aż wieszcz na cokole zadumał się: „Po co te Żydy na dole tak głośno szwargocą?” --------------------------------- Całość: http://monika.univ.gda.pl/~literat/szpot/ballup.htm

basket

avatar użytkownika benenota

46. Basket

Witam! http://www.bollyn.com/middle-east-crisis#article_10558 http://www.globalreserch.ca/articles/STE203A.html http://www.newswithviews.com/iserbyt/iserbyt3.htm http://www.viewzone.com/dualcitizen.html Polecam.Ostra jazda. Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez benenota o wt., 23/03/2010 - 10:06.
Tak mi tu dobrze...ze dobrze mi tak.
avatar użytkownika basket

47. benenota

Witam! Muszę odejść od PC. Po powrocie...- dzięki za link. Czy na zdjęciu seniorowi Bush`owi nagrodę wręcza Tzipi - aktualnie poszukiwana listem gończym? Pozdrawiam.

basket

avatar użytkownika benenota

48. Basket

Popraw prosze blad w slowie:globalresearch,w drugim linku. Za zadne skarby nie moge tego skorygowac.Caly czas dzieja sie dziwne rzeczy. Pzdr. P.S.Zwroc uwage na szczere wyznania przywodcy narodu wy.......
Tak mi tu dobrze...ze dobrze mi tak.
avatar użytkownika emde

49. Pani Marylo

Proszę porównać sformułowanie zawarte w p. 1: Antysemityzmem jest: "Każde oświadczenie, że społeczność żydowska kontroluje rządy, media, handel zagraniczny i świat finansów" ze sformułowanie w Global Anti-Semitism Review Act, które - jak rozumiem - jest pierwowzorem sformułowania autora (cytuję za automatycznym tłumaczem w Googlach, stąd nieporadności językowe): [Kongres stwierdza, ... że (ostatnio) doszło do wielu antysemickich aktów przemocy ... w tym:] (A) w Putrajaya, Malezja, 16 października 2003 r., były premier Mohammad powiedział Mohatir 57 krajowych liderów montowane do Organizacji Konferencji Islamskiej, że Żydzi rządzą światem "przez proxy" i wezwał do "ostatecznego zwycięstwa" przez świecie 1,3 miliarda muzułmanów, który powiedział "nie może zostać pokonany przez kilka milionów Żydów". Moim skromnym zdaniem, jest nikłe podobieństwo pomiędzy oboma sformułowaniami. Ponadto dla tez zawartych w punktach (3), (4), (5), (6), (7), (8), (10), (11) i (13) nie znajduję żadnych odniesiesień w omawianej ustawie. To chyba nie jest rzetelne omówienie tego aktu. Chyba, że prezentowany jest jakiś inny dokument. Pozdrawiam MD
avatar użytkownika razputin

50. Religia Holocaustu

to doskonałała tarcza chroniąca środowiska żydowskie przed następną Komisją d/s Działalności Antyamerykańskiej..... w latach czterdziestych i pięćdziesiątych ,pracującym dla sovietów Żydom ,bardzo tego "wynalazku "brakowało....i jak tu nie mówić ,że potrzeba jest matką wynalazku
avatar użytkownika basket

51. benenota

Witam! Faktycznie ostra. Great Game trwa. I nie tylko chodzi o źródła surowców ale: "Controlling the transport route is controlling the product." Pozycja uzyskana w Turkmenistanie - aż trudno uwieżyć. Linki dotyczące Baraka,Olmerta,World Respond to Israeli Crimes,Obama Silent.... - nieczynne... A wszystko razem: http://www.sott.net/articles/show/205326-Madoff-in-Jerusalem PS Bono to prawdziwy artysta - niekoniecznie jako muzyk.. Pozdrawiam

basket

avatar użytkownika benenota

52. Pro publico Bono

Witam! Kiedys bylem na jego koncercie.W pewnym momencie krzyknal do publicznosci:moze ktos ma ochote z nami zagrac? Zglosil sie chlopak.Mial moze 18 lat.Zagral 2 kawalki.Publika oszalala-wspolczuje gitarzyscie Bono. W wywiadzie dla radia Bono powiedzial:juz nigdy wiecej tego nie zrobimy. Arabowie maja rope...my mamy zapalki-a.szron. Pozdrawiam. P.S."When You know the truth...the truth makes you a soldier"-Gandhi. Turkmanistan-fascynujacy dowod wyjatkowych umiejetnosci.
Tak mi tu dobrze...ze dobrze mi tak.
avatar użytkownika basket

53. benenota

Arabowie mają ropę /i gaz/ - my zapałki - jak to się skończy? http://skocz.pl/dbtyc Pozdrawiam

basket

avatar użytkownika Tymczasowy

54. Jest gorzej niz myslalem

Pan Hagai Ben Artzi, szwagier premiera Netanyahu, w zeszlym tygodniu powiedzial, ze prezydent Obama jest "anysemickim prezydentem". Jak tak dalej pojdzie, to kto sie ostanie? A inni politycy izraelscy twierdza, ze Obama jest najmniej proizraelskim prezydentem USA w ostatnich kilkudziesieciu latach.
avatar użytkownika benenota

55. Tymczasowy

Witam! Jedno jest jednak pewne-jest bialy. Pozdrawiam.
Tak mi tu dobrze...ze dobrze mi tak.
avatar użytkownika basket

56. Tymczasowy

benenota napisał chyba wczoraj: kamuflaż, kamuflaż - Emanuel przypilnuje...

basket