Apel do Polaków - Ratujmy Polskę

avatar użytkownika pionek

...

Mówi się, że polityka nigdy nie chodzi w parze z logiką. Mówi się także, że kłamstwa  powtarzane z uporem maniaka, i wciskane na siłę Narodowi, wyborcom, stają się z czasem prawdą!. Taką taktykę prania mózgów i ogłupiania prowadzi Platforma. Upływający czas już pokazał, jak i zweryfikował obietnice dane Narodowi przez PO w 2007 roku,to gorzka lekcja naiwności. Normą w ,,uprawianiu polityki” stało się publiczne ośmieszanie, ubliżanie Głowie Państwa, nieważne czy jest On moim sympatykiem, czy nie, - jakby ,,zapomniano”, że prezydenta wybiera  NARÓD.

Zbrodnia, kłamstwo, fałsz, obłuda, plugawy język, -- stały się dziś podstawą i fundamentem uprawiania ,,polityki”, oraz wzorem dla Tych, co przyjdą po nas. Zdrajcy, niedoszli zbrodniarze, bandyci, oszuści, oszczercy i  kłamcy, są w tym zwariowanym świecie traktowani  z honorami, niemal, - jak narodowi bohaterzy. Niedoszły zabójca Jana Pawła II Agca, czy też Stepan Bandera który został niedawno uznany przez prezydenta Ukrainy Juszczenkę za bohatera narodowego. Walka o głosy wyborców, chęć utrzymania się przy ,,korycie” za wszelką cenę, to także zgoda na małżeństwa homoseksualne, co jak wiadomo nie jest normą w budowie związku,-- przykładów można mnożyć w nieskończoność.
 
Polska nie jest wolna od tych wypaczeń!!  Walka pomiędzy PiS i PO, to walka  pomiędzy prawdą i kłamstwem. W tej walce nie liczy się dobro Polski, Polaków, -- liczy się zdobycie władzy ponad wszystko i wszystkich. Skupienie jej w jednej ręce, było tuskowym marzeniem od lat, a ,,polityka miłości” oraz ,,by żyło się lepiej” jaką prowadzi PO, to walka która już obróciła się przeciwko im samym,bo z czym wojujesz, od tego giniesz. Dla przypomnienia, źródło portal: pardon.pl http://www.pardon.pl/komentarz/4/2310793/2310793

Dlaczego więc Tusk zrezygnował z walki o stanowisko Prezydenta RP??

Wygranie wyborów i zostanie prezydentem RP, równałoby się oddaniem ,,władzy” i brakiem wpływu na poczynania w ,,jego” partii,- a więc, osobista tragedia dyktatora.  To nie tylko pałac i żyrandole,  czy brak władzy   LECZ   OGROMNY PROBLEM,  który Tusk nie potrafiłby przełknąć! Mianowicie,  musiałby wtedy zostać  PREZYDENTEM   WSZYSTKICH   POLAKÓW, co stoi  w rażącej sprzeczności z zachowaniem PO, samego Tuska, względem Prezydenta, oraz partii PiS. 

Dlaczego z taką zaciekłością, zwalcza się PiS, i atakuje Prezydenta RP?, a ostatnio ukrywa brutalną prawdę tz aferę hazardową? Na te pytania musicie sobie sami Państwo odpowiedzieć.

PAMIĘTAJCIE  KTO  RAZ  ZDRADZIŁ,  ZAWSZE  ZDRADZI !!

 
Jak można wierzyć komuś kto, zdradził partyjnych kolegów i przeszedł pod ,,ochronę” innej partii., lub rozbija środowiska Polaków poza Polską, tworząc listy dobrych i złych.
 
Sikorski, Mężydło, Marek Jurek, czy Dorn, Komorowski, Cimoszewicz i wielu innych, to ludzie, którym  NALEŻY  I  TRZEBA   UFAĆ?
 
Komorowski do dziś nie obronił się przed zarzutami kiedy był ministrem obrony w rządzie J. Buzka.
 
Cimoszewicz, --- oto co pisał o nim E. Moskal prezes KPA w roku 2002- pamiętajmy o tym jako Polacy, bo KPA pod wodzą F.Spuli , już dawno wypadł z gry.
 
,,chce Pan się ,,opiekować Polonią, ponieważ twierdzi Pan, że Senat który od przedwojnia pełni solidnie te role nie posiada do tego odpowiedniego aparatu, a Pan ma. Proszę Pana coś się Panu pomyliło, lub zostało z dawnych lat. Jakiego aparatu potrzeba Senatowi dla Polonii?  Nam potrzeba przyjaznej polityki i dobrego słowa, a nie jakiegoś aparatu. Prosimy aby Pan lepiej zajął się swoimi obowiązkami, i poprawnym ich wykonywaniem, a nie rozbijaniem ruchu polonijnego”. Wystarczy?
 
Sikorski, tworząc listę wrogów Polski, Polaków mieszkających poza jej granicami i zakazując pracownikom placówek dyplomatycznych kontaktów, sam zasłużył sobie na miano  WROGA  POLAKÓW  ŻYJĄCYCH  POZA  POLSKĄ!


Apeluję do Polaków, ratujmy Polskę!!!

Dziś jak wody i powietrza,  potrzeba wszystkim szczególnej mądrości w nadchodzących wyborach prezydenckich. Potrzeba odwagi i zdecydowanych działań aby raz na zawsze w sposób stanowczy, skończyć z ludźmi dawnego PZPR, SLD,  powiązanymi układami i wzajemnej zależności. Skończmy raz na zawsze ze skompromitowanymi nazwiskami ludzi, którzy już dawno powinni zniknąć z życia publicznego i polityki! Skończmy z oszukiwaniem Polski, skończmy z tymi, którzy obiecując cuda, zadrwili sobie z Polaków, niezależnie od ich miejsca zamieszkania. Czy w Polsce nie ma już ludzi światłych, mądrych, którym dobro Ojczyzny jest ważniejsze od podsycania ciągłych wojen i plugawego języka?

Bądź czujny!!!

Grzegorz Michalski
New Jersey  02-07-2010


Platforma Cię Kocha
Platforma Cię Kocha

Etykietowanie:

1 komentarz

avatar użytkownika andruch2001

1. Panie Przemku

Czytał pan już nasz list do PiS-u to jakby nasz odzew na tą kontrabandę , która rozkrada Polskę .. To apel do władz najwyższych i każdego posła z osobna o pochylenie się nad całym elektoratem , który oddał na nich głos .To apel o jeszcze bardziej wytężoną pracę na rzecz odczarowania przede wszystkim tych licznych zastępów zahipnotyzowanych młodych ludzi wyborców obecnej ekipy rządzącej , którzy pomimo tego że na gołej dłoni widoczne błedy i wypaczenia dalej składa na barki przypadku ...i nie pacząc na wszystko brnie jak ślepy na tory pod rozpędzoną lokomotywę .. Coraz częściej wręcz proszę pana Boga o łaskę by nie odbierał mi cierpliwości bo coraz częściej ją tracę .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
A .K "Andruch"
http://andruch.blogspot.com