Imigranci w Polsce. Chcieliście to macie!

avatar użytkownika Krzysztofjaw
Wielu przestrzegało przed napływem nielegalnych imigrantów do Polski. Nie wiem ilu ich dziś jest w Polsce. Niestety Polska zgodziła się na przymusową ich relokację do naszego kraju. Mówi się o 3,5 tysiącach z Niemiec ale są to jedynie dane potwierdzone przez niemiecką Straż Graniczną. A tych, którym się udało pokonać polsko-białoruską granicę? Też nie wiadomo do końca.
 
"Na terytorium Unii Europejskiej w 2023 roku przebywało nielegalnie 1,27 mln osób niebędących obywatelami wspólnoty (...) Liczba obywateli spoza UE, którym wydano nakaz opuszczenia jednego z krajów UE, wyniosła 484,1 tys. - 4 proc. więcej niż w 2022 r. W następstwie wydania takiego nakazu 111,1 tys. osób zostało odesłanych do innego kraju (w tym do innych krajów UE). 91,4 tys. trafiło poza terytorium Unii. Na szczycie listy państw, które przeprowadziły największą liczbę readmisji, znalazły się Niemcy (15,4 tys.), Francja (12,1 tys.) i Szwecja (10,3 tys.) [1].
 
A ilu nielegalnych imigrantów może przyjąć Polska? Okazuje się, że może to być nawet 500 tysięcy osób (380 tysięcy - to podobno na dziś). 
 
No i wtedy się zacznie, bo na razie jest ich za mało żeby atakować nielegalnymi bandami,  ale nawet 1 osoba wystarczy aby zdemolować dwa samochody. "Takie sceny do niedawna można było zobaczyć tylko w krajach Europy Zachodniej. Wczoraj 26-letni obywatel jednego z krajów Afryki Wschodniej zdemolował samochody w warszawskiej dzielnicy Gocław, skacząc po nich. Został zatrzymany przez policję i usłyszał zarzuty. „Patrol interwencyjny policji zareagował natychmiast. Mężczyzna został w chwilę po tym zdarzeniu zatrzymany” - mówi portalowi wPolityce.pl nadkom. Joanna Węgrzyniak" [2]. Wspomnieć też należy, że zaatakował też naszego rodaka i wtedy dopiero uciekł, ale na szczęście i tak szybko go złapano. Czy taka szybka reakcja policji byłaby możliwa gdy zaatakuje horda tych imigrantów np. w liczbie 20-stu?
 
I co teraz mają powiedzieć zwolennicy imigracji do Polski osób z krajów Azji i Afryki? To pozostanie zapewne ich tajemnicą, bo trudno żeby głośno przyznali się, iż byli w błędzie a ubogacenie Polski ich przybyciem to propagandowe kłamstwo. A my, którzy ich nigdy nie chcieliśmy w Polsce możemy poczuć owoc satysfakcji, tylko że ta owocowa satysfakcja ma bardzo gorzki smak i wygląd.
 
 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
ttp://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com 
 
Ten króciutki jak na mnie tekst jest jednocześnie publikowany na forach: https://www.salon24.pl/u/krzystofjaw/; https://naszeblogi.pl/users/krzysztofjaw; https://niepoprawni.pl/ludzie/krzysztofjaw i na blogmedia24.pl

napisz pierwszy komentarz