Hmmm.. Proszę o merytoryczną obronę D. Tuska i całej opozycji!

avatar użytkownika Krzysztofjaw
Kochani Wyborcy totalnej opozycji, moi polscy rodacy! 
 
Ja niemal zawsze i od wielu, wielu lat krytykuję D. Tuska, R. Trzaskowskiego i ogólnie wszystkich polityków, którzy kiedyś i dziś reprezentowali lub reprezentują totalną opozycję. 
 
Każdy, kto mnie czytał lub czyta wie, że merytorycznych argumentów przeciw nim mam bez liku i uważam, że nie reprezentują polskiej racji stanu, nie reprezentują dobra Polski i Polaków i są przeciwni naszemu narodowi oraz polskiej państwowości. 
 
No i co z tego, że o tym piszę skoro w krytycznych komentarzach do moich tekstów nie znajduję niemal żadnych argumentów, że np. dziś opozycja z D. Tuskiem na czele jest patriotycznie propolska, chcąca dbać o naszą Polskę i nas wszystkich - Polaków! Nie padają żadne merytoryczne argumenty, iż to właśnie ona - polska opozycja - zapewni naszemu państwu i narodowi lepszą przyszłość, niż ta którą obiecuje i realizuje dziś PiS z jego akolitami. Prawie, że nie ma żadnych merytorycznych argumentów w obronie krytykowanych przeze mnie za antypolskość: Donalda Tuska, Rafała Trzaskowskiego, Włodzimierza Czarzastego, Waldemara Pawlaka czy Władysława Kosiniaka-Kamysza lub Szymona Hołowni i ich towarzyszy. 
 
I naprawdę jestem zawiedziony, że moi krytycy używają jednego argumentu, czyli anty-PiS... Bo "PiS jest dziki, PiS jest zły, PiS ma bardzo ostre kły, kto spotyka w lesie PiS ten na drzewo wnet umyka". I to jest odpowiedź moich adwersarzy. Jeszcze zdarzają się jakieś wpisy typu "***** ***", ale traktuję je jedynie jako nie warty żadnego zainteresowania wytwór kompletnie prymitywnych, wulgarnych  i chorych psychicznie umysłów. 
 
Ja oczekuję czegoś innego - merytorycznych argumentów, które przekonają mnie, że dzisiejsza opozycja,  jak przejmie władzę, będzie patriotycznie lepsza dla mojej Ojczyzny, dla naszej Polski i moich rodaków niż dzisiejsze rządy. Oczekuję merytorycznych i propolskich argumentów, które bronią krytykowanego przeze mnie D. Tuska, całej jego partii i całej totalnej opozycji. Chciałbym usłyszeć argumenty na to, że totalna opozycja przyczyni się do zwiększenia politycznej, militarnej i gospodarczej międzynarodowej pozycji Polski, że nasze państwo będzie ważnym podmiotem a nie przedmiotem na ogólnoświatowej arenie geopolitycznej. 
 
Dlatego zwracam się do Was, wyborców totalnej opozycji! Dajcie mi takie merytoryczne argumenty, żebym zmienił swoje zdanie o Was i Waszych politykach. Tylko proszę - bez odnoszenia się li tylko  do PiS a raczej tylko do własnego politycznego środowiska!
 
Potraficie?
 
 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 

 
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com 
 
Jeżeli moje teksty nie są dla Państwa obojętne i szanują Państwo moją pracę, to mogą mnie Państwo wesprzeć drobną kwotą. 
Z góry wszystkim darczyńcom dziękuję! 
Nr konta - ALIOR BANK: 58 2490 0005 0000 4000 7146 4814 
Paypal: paypal.me/kjahog! -

napisz pierwszy komentarz