Cuchnąca woń rozkładu Europy. Piekło upomina się o Polskę!

avatar użytkownika Krzysztofjaw
Na szczęście są jeszcze księża, którzy potrafią mówić brutalną prawdę o zgniliźnie moralnej współczesnego świata. I to w sposób bardzo trafny wynikający z troski o każdego człowieka i o rodzinę a także bezpośrednio nawołujący o obecność Boga w naszym życiu, Boga bez którego zwykły człowiek staje się nikim, niczym suchy i samotny jesienny liść porywany przez wiatr w nieokreślonym kierunku. 
 
I taką osobą jest ksiądz Piotr Glas, który wsławił się pięknymi, ale dla niektórych kontrowersyjnymi kazaniami oraz słowami wypowiadanymi na różnych konferencjach czy odczytach. Przez 10 lat był katolickim egzorcystą o czym zresztą w sposób szczery i poruszający często opowiada. 
 
Poniżej przedstawiam - ku refleksji - jego słowa wypowiedziane w dniu 30 września 2022 roku podczas jednej z takich konferencji w Warszawie.  
 
Naprawdę szczerze polecam wysłuchanie tego godzinnego wystąpienia, bo naprawdę warto i sądzę, że może stać się dla wielu inspiracją do powrotu do wiary katolickiej lub też jeszcze bardziej ją w nas  ugruntowującą.  
 

 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
​kjahog@gmail.com
 

 

napisz pierwszy komentarz