Audycja 360 na antenie - posłuchaj on-line, lub pobierz!

avatar użytkownika Niepoprawne Radio PL

Ostatnie audycje do pobrania ze strony http://audycje.4shared.com Audycję włączyć mozna klikając w jedną z poniższych ikonek


19:02 Tadeusz Sikora - Gips Grande Valse Z płyty Tadeusz Sikory objętej naszym patronatem. Zapraszamy do kupowania e-mail: attsrecords@gmail.com (płyta kosztuje 30 zł + koszt wysyłki)


Powinniśmy odrzucić z Marszu (do niepodległości) tych, którzy noszą piętno niewolników. To nie jest walka z wiekiem emerytalnym, polityką rodzinną czy z podnoszeniem wydatków. Trafne porównania rzeczywistość III RP ze słowami Tyrmanda o komunizmie. Warto posłuchać i przemyśleć.

19:06 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD) - Nie zatrzymujcie tego marszu!


Rewolucje nie biorą się znikąd, a związki zawodowe są Polakom potrzebne.

19:20 Blog:Katarzyna - Rozmyślania przy zmywaku mamy Katarzyny - Związki zawodowe ale jakie? (odc. 2) Hymn Solidarności "Solidarni, nasz jest ten dzień", słowa Jerzy Narbutt,śpiewa Chór Internowanych z Kwidzyna


Chciałoby się powiedzieć: wreszcie! Wreszcie mamy do czynienia w wykonaniu Prawa i Sprawiedliwości z dywersyfikacją przekazu, zdolną obsłużyć różne segmenty elektoratu.

19:42 Blog:Gadający Grzyb - Wielowektorowy przekaz PiS-u


Od świtu do nocy karmieni jesteśmy przez tefałeny i wyborczą bajeczką, że jesteśmy „demokratycznym państwem prawa”. Przedstawicielom władzy to słowo, służy jednak tylko do walenia nas po głowie.

19:56 Blog:kokos26 (czyta:JaWa) - "Józef Bąk", ciężar czy alibi?


Na Napoleona czeka opustoszała i płonąca Moskwa. Zima dziesiątkuje armię. Zdrada Prus i Austrii. Honor wojska polskiego ratuje ks. Poniatowski śpiesząc Napoleonowi z pomocą do Saksonii. Bitwa pod Lipskiem ostatecznie przypieczętowuje klęskę wojsk francuskich. Ginie w nurtach Elstery ks.Józef Poniatowski. Co zyskaliśmy na sojuszu z Napoleonem? Odc. 160

20:06 Historia:czyta Katarzyna - T.III dok. § 9 Rok 1812 "Dzieje Polski" Michała Bobrzyńskiego


W poniedziałek 1 października o godz. 14. odbyła się kolejna rozprawa Solidarni 2010 przeciwko Donald Tusk, którego Solidarni podejrzewają o zdradę dyplomatyczną i niedopełnienie obowiązków służbowych. Rozprawa odbyła się w Sądzie przy ul. Marszałkowskiej 82 w sali 258. Sąd oddalił zażalenie Solidarnych 2010 na odmowę wszczęcia śledztwa ws. działania rządu na szkodę państwa polskiego.

20:22 Rozprawa:Ewa Stankiewicz (Solidarni 2010), sędzia Małgorzata Drewin (Nagranie Janusz Gajewski) - Oddalenie zażalenia Solidarnych 2010 na odmowę wszczęcia śledztwa ws. działania rządu na szkodę państwa polskiego


Ewa Stankiewicz zapowiada: - Publikacje wizerunków skompromitowanych sędziów. - Żądanie przekazania programu 2 TVP największej sile opozycyjnej. - Osądzenie premiera Tuska.

20:52 Wywiad:Ewa Stankiewicz - Rozmowa Niezależna – mocne słowa Ewy Stankiewicz!


O marszu „Obudź się Polsko”, reakcjach władz i komentarzach mediów i „publicystów”. O „gwiazdowaniu” medialnym eurodeputowanego Protasiewicza i pewnym rozprzężeniu w przekazach prorządowych mediów. Czyżby Ostachowicz „zapił”? Gdzie jest Igor? Kto porwał Ostachowicza?

21:14 Spotkanie:Rafał Ziemkiewicz, Stanisław Janecki, Łukasz Warzecha - Przegląd tygodnia w klubie Ronina - 1.10.2012


"Czy Halloween to tylko niewinna zabawa? Dlaczego wizyta u wróżki może skończyć się nieszczęściem? Odpowiedź na te i wiele innych pytań znajdziemy w drugim numerze Miesięcznika Egzorcysta, który właśnie trafił do sprzedaży. Debiut pisma spotkał się z ogromnym zainteresowaniem czytelników. Już po dwóch tygodniach trudno było znaleźć je na półkach salonów prasowych".

22:08 Prezentacja:czyta Gadający Grzyb - Miesięcznik "Egzorcysta"


Co ma zrobić prowadzący prokurator wojskowy badający największą tragedię w skali państwa od czasów II Wojny Światowej w sytuacji braku państwa?

22:17 Blog:Rolex(czyta:JaWa) - Co nam mówi mędrzec Sun Tzu


Słowa kardynała Stefana Wyszyńskiego nawet dziś budzą zdziwienie, tym bardziej, że wśród ostrzeżeń nie ma mowy o komunizmie! Wszystko "w prawdzie".

22:29 Czytanka:czyta MarkD - Uchronić Ojczyznę przed - koszmarem ducha kapitalizmu !...-"Watykan w cieniu Czerwonej Gwiazdy" - Józef Mackiewicz


„Już wiemy, że następne zwłoki, które leżą w nie swoim grobie, że rodziny kładą kwiaty na grobie kogoś innego, to Prezydent Kaczorowski. I to, co jest wyjątkowo niewiarygodne, niesłychane, wiemy o tym od lata 2010. To znaczy, my nie. Oni wiedzą, prokuratura, bo Rosjanie im powiedzieli”.

22:41 Blog:Seawolf (czyta Gadający Grzyb) - A więc prezydent Kaczorowski jest następny?


Po kilku newsach, Jabollissimus wraz ze słuchaczami rozpoczyna socjologiczne rozważania nad konserwatywnością Polski. Jakie to ma dla nas konsekwencje? Po diagnozie i prognozie, trzeba planu...

22:47 Konserwa:Jabollissimus&Kreator - Czy Polska jest konserwatywna?


Dla Platformy wrogiem państwa są już zwykli obywatele, bo przecież : ,,Państwo zdało egzamin . To wina rodzin ! ".

24:01 Felieton: Dawid Wildstein - Łzy Tuska (czyta JaWa


Zbrodnicza naiwność polityki appeasementu Chamberlaina i jego postawy w sprawie anschlussu Austrii oraz kwestii sudeckiej, przyczyną aneksji Czechosłowacji przez Hitlera. Monachium jako wstęp do II wojny światowej.

24:12 Historia:Godziemba (czyta Gadający Grzyb) - "Brytyjskie" Monachium


Prokuratura ma ekspertyzę potwierdzającą wybuch - mocny news w „Rozmowie Niezależnej”. Anita Gargas rozmawia z Antonim Macierewiczem.

24:30 Wywiad:Antoni Macierewicz, Anita Gargas - Prokuratura ma ekspertyzę potwierdzającą wybuch


Trzeci wykład cyklu edukacji historycznej p.t. "Sylwetki niezwykłe" zorganizowanego przez Stowarzyszenie Polska Jest Najważniejsza. Prof. Jan Żaryn z UKSW zajął się postaciami Ireny i Jerzego Iłłakowiczów - bohaterami pokolenia Polski Odrodzonej.

24:56 Wykład z cyklu "Sylwetki niezwykłe":prof. Jan Żaryn (nagranie Janusz Gajewski) - Irena i Jerzy Iłłakowiczowie. Bohaterowie pokolenia Polski Odrodzonej


Nasz reporter, Janusz, rozmawia z prof. Janem Żarynem po wykładzie z cyklu „Sylwetki niezwykłe”

02:39 Wywiad:prof. Jan Żaryn (Nagranie Janusz Gajewski) - O biografiach

napisz pierwszy komentarz