Czy już straciliście ..

avatar użytkownika Józuś
NADZIEJĘ?


W tle premier znów z niejasnych przyczyn, zajmusie się niczym, mierzy przestrzeń widelcem". A uwaga, skoncetrowana jest na ... orzełku w kształcie Kręciny. Nawet skrzydełko ma skręcone. Czy już wyzbyliście się wszelkiej nadziei?

Gdzieś tam w onetach, los skierował mnie na tajne-plotkarskie strony, gdzie są długi osobiste rządu. Wcale się nie dziwię, że grają na kryzys i dewaluację. MF, który "posiada" milion, 1 000 000 zł długu, jest golcem i bankrutem. Co będzie robił, by sytuację zmienić. Będzie dewaluował swój dług. Podobnie liczne, oszczędności "posiadają" pozostali członkowie (obok tej z PSL - taka partia wiecznego trwania mać).

Dzieżba pisze, że bankomat może wypluć zupełnie coś inego niż banktoty i ja się z Dzieżbą zgadzam. Może się tak stać. Kiedy zdrenowane spółki SP, inwestycje, czas spacyfikować osobiste oszczędności Polaków. Zostanie to zrealizowane z całą konsekwencją. 67 lat aby przejść na emeryturę. Średnia wieku mężczyzn (przeżywalność) 68 lat (Rymasz).


Jeszcze o Ziobrystach: jestem za tym, by się rozwijali. To jedyna szansa koalicyjna dla Prezesa. Może niektórzy nie zauważyli, że Prezes został śmiertelnie nastraszony. Bezkarne usunięcie elity w jednym politycznym nomen omen, skrzydle państwa to żadne fiu, fiu. Prezes juz to zrozumiał.

Myślę, że te i prezydenckie wybory były DOREGULOWANE. System informatyczny wdrażany był podczas wyborów do samorządów (tych poprzednich). Dziś ten wygrywa wybory, kto ma walizeczkę. Walizeczkę z właściwym laptopem. Do tej pory były jakieś niespodzianki, wyskoki. A tera wszyściuteńko się zgadzało jak w szwajcarskim zegarku. Nawet Śp Premier Lepper, posunął się, by zrobić miejsce świńskim ryjom i całej tej menażerii. To ty jesteś fenomenem, eksponatem i dziwowiskiem do pokazywania dla gawiedzi. Patrzysz i widzisz dokładnie to, co masz widzieć.

A nadzieja? Nie pokazywany Marsz, nie daje wątpliwości, ze nadzieja jeszcze nie umarła. Pozdrawiam

Etykietowanie:

7 komentarzy

avatar użytkownika gość z drogi

1. "Nie pokazywany Marsz,nie daje wątpliwości,że nadzieja jeszcze

nie umarła"
Marsz 11 11 11
był listą obecności Polek,Polaków i ICH Dzieci

gość z drogi

avatar użytkownika Maryla

2. @Józuś

Nadzieja umiera ostatnia. Co zaś do kasy - juz mi raz zabrali moje oszczędności , teraz straciłam juz połowę swoich oszczędności emerytalnych w funduszu inwestycyjnym.
Połowa jeszcze jest, ale co będzie za rok? Połowa z tej połowy, czy 10% oszczędności mojego życia.
Co zaś do emerytur - jestem w takim przedziale wiekowym, gdzie rządy mi dołożyły nie 7 , ale 12 lat więcej .
Moje o trzy lata starsze koleżanki przeszły na wczesniejsza emeryture w wieku 55 lat, a mnie nie tylko, że zabrano wybór i te 5 lat, to dołożono jeszcze 7.
Pocieszają mnie, że to nie będzie 7, tylko 4 w moim przypadku.
Ale to mówią dzisiaj, a za rok mogą powiedziec, że nie 4 ale 8, bo się pomylili.

Czyli przez o 12 lat przesunięto mi mozliwość skorzystania z opłacanych przez 35 lat pracy składek. Jak dobrze pójdzie, to zejdziemy z tego swiata w czynie społecznym przed terminem.

Pozdrawiam

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

 

avatar użytkownika gość z drogi

3. Szanowna pani Marylu

my w czynie społecznym,PO to by im żyło się lepiej
ze smutnym pozdrowieniem,liczę jednak,ze kiedyś odejdą
wszak Nadzieja umiera ostatnia
pozdr

gość z drogi

avatar użytkownika Maryla

4. @gość z drogi

"do ostatniej kropli krwi bronic będziemy ducha" - my nigdy sie nie poddajemy, tak więc nasze szanse sa duże :)

Pozdrawiam serdecznie

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

 

avatar użytkownika gość z drogi

5. "Do ostatniej kropli krwi" i potu :)

szanowna pani Marylu,wiem,że sie i Pani i Blogmedia 24 PL
nigdy nie poddaje,dlatego tak do WAS przylgnęłam
serdecznie pozdrawiam
i mocno wierzę,ze nasze SZANSE są DUŻE
nie dali nam rady wtedy ,nie dadzą i dzisiaj :)

gość z drogi

avatar użytkownika Maryla

6. Tuskowe recepty Pomysł

Tuskowe recepty

Pomysł premiera z wydłużeniem wieku pracy budzi kontrowersje. Donald Tusk argumentuje, że tak jest w zachodniej Europie, którą usilnie próbuje naśladować. Spieszymy więc przypomnieć premierowi o realiach, jakie różnią Polskę i zachodnią część starego kontynentu. Przede wszystkim w Europie ludzie żyją dłużej, inny jest także standard ich życia. Żeby dorównać w tym obszarze, trzeba poprawić dostępność do świadczeń medycznych, co zagwarantuje dłuższą egzystencję Polaków. W innym wypadku wydłużenie czasu pracy jako recepta na łatanie budżetu oznaczać może, że będziemy pobierać krócej świadczenia emerytalne, o ile w ogóle ich doczekamy... Parafrazując hasło z czasów słusznie minionych, można powiedzieć: Polacy, popierajcie rząd PO - PSL czynem, umierajcie przed terminem. Ot, i recepta na reformę emerytalną gotowa!

Mariusz Kamieniecki

Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl

 

avatar użytkownika ciociababcia

7. Bez pardonu.

MF Global – jawny rabunek 1,2 miliarda z kont klientów

Niedobór w funduszach 38,000 klientów MF Global wynosi około 1,2 miliarda dolarów – wygląda na to, że do 31 października przetransferowano setki milionów dolarów z kont transakcji terminowych (futures) na inne. Prowadzone dochodzenie syndyka, James Giddensa ma na celu ustalenie m.in. czy pieniądze klientów nie były wyciągane w postaci gotówki po to by ratować firmę. Równocześnie FBI bada czy nie była prowadzona działalność kryminalna. Jak na razie nie postawiono nikomu żadnych oskarżeń. MF Global na razie tłumaczy się źle prowadzoną księgowością.

http://monitorpolski.wordpress.com/2011/11/24/mf-global-jawny-rabunek-12...

JESZCZE CHWILA I Z "POLSKICH" BANKÓW TAK SAMO POZNIKAJĄ PIENIĄDZE.

ciociababcia