Andrzej Lepper nie żyje - Klewki, Smoleńsk?

avatar użytkownika Brus_Zły_Lis

Andrzej Lepper nie żyje Klewki, Smoleńsk?   Teorie Spiskowe 2 możliwości Jeśli już z pewną uporczywością zaczniem...

 

Teorie Spiskowe - 2 możliwości

Jeśli już z pewną uporczywością zaczniemy snuć spiskowe teorie, możemy jedynie odnieść się w minionym dziesięcioleciu do dwóch haseł związanych z Andrzejem Lepperem - KLEWKI oraz SMOLEŃSK.

 

 

 

Zacznijmy od tego drugiego.
Jeśli Lepper byłby niewygodny dla rosjan - gdyby wiedział coś co zagrażałoby jego życiu - byłby nieufny oraz szorstki wobec Rosjan.
Zobaczmy co możemy przeczytać na jego blogu 6 dni po katastrofie smoleńskiej:

16 kwietnia 2010
Dziękuję!
Tragedia jaka dotknęła naród polski pokazała wśród jakich narodów mamy znajomych, a w jakich prawdziwych przyjaciół. Wiele państw wyraziło gesty solidarności z nami, w tym na szczególne podziękowania zasługuje naród rosyjski.
Stosunek do tego, co się stało, działania jakie zostały podjęte, sposób w jaki oddali oni cześć naszym zmarłym rodakom, a przede wszystkim wielki szacunek w obliczu narodowej tragedii pokazują, że mamy wśród Rosjan prawdziwych przyjaciół. Zarówno prezydent Miedwiediew, jak i premier Putin niezwykle szybko podjęli działania, w wyniku których w godny i sprawny sposób przebiega współpraca polskich i rosyjskich władz i służb zaangażowanych w wyjaśnienie tej tragedii.
Jako Polak dziękuje Rosjanom za to, w jaki sposób zachowali się w obliczu tej tragedii. Oby zawsze relacje między naszymi państwami były takie, jak w ciągu tych ostatnich smutnych dni.
Dziękując Narodowi Royjskiemu, Prezydentowi i Premierowi.,wyrażam nadzieję, że wspólnie zrobimy wszystko, aby stosunki między naszymi narodami były zawsze przyjazne.
Andrzej Lepper (12:53)
Źródło:
http://alepper.blog.onet.pl/

A więc dla Pana Andrzeja, wszystkie okoliczności, relacje i działania po 10 kwietnia należały do wzorowych.
Czyli Smoleńsk odpada.
Wróćmy do pierwszej kwestii - KLEWKI.
Fragment wywiadu z Andrzejem Lepperem (8.09.2010) w gazecie Fakt.

Ironia losu. Wyśmiewany przez wszystkich Andrzej Lepper mógł mówić prawdę, kiedy grzmiał z trybuny sejmowej na temat talibów lądujących w Klewkach.

Ja tych informacji nie miałem od chłopca z ulicy ani nawet od Bogdana Gasińskiego, z którego potem zrobiono w mediach chorego psychicznie. To było wiarygodne źródło. Ale nie chce o tym teraz mówić. Z ludźmi związanymi z tą sprawą nie miałem ostatnio żadnego kontaktu - mówi Andrzej Lepper w rozmowie z FAKT.PL.

Szef Samoobrony unika odpowiedzi na pytania dotyczące wydarzeń w Klewkach, małej wsi położonej 8 kilometrów od Olsztyna i 48 km od lotniska w Szymanach, gdzie miały lądować samoloty CIA. Mówi niewiele: Tam w Klewkach nie ma lotniska. Także tam nie lądowały żadne samoloty. Tam ich (talibów) dowożono. Helikopter lądował i przywoził ich z lotniska w Szymanach. Lądował na placu. Na betonowych płytach - mówi Lepper i dodaje, że w Klewkach lądowali "różni talibowie". I ci, którzy współpracowali z amerykańskimi żołnierzami i ci którzy byli więźniami. Po tych słowach Lepper milknie. Odmawia własnej oceny wystąpienia z 2001 roku i komentarzy na temat tajnych więzień.

- Nie chcę o tym mówić. Rudolf Skowroński zaginął. Teraz go szukają, ale tak żeby nie znaleźć... - urywa Lepper i kluczy, gdy pytamy go jego wiedzę na temat tajnych operacji CIA w Polsce. Skowroński był jednym z najbogatszych Polaków. Zaginął lub sam ukrywa się od 2005 roku. Jest poszukiwany międzynarodowym listem gończym w sprawie nieprawidłowości w Ministerstwie Finansów. Tajemnicą poliszynela były jego związki z wywiadem PRL i specsłużbami o czym pisała m.in. "Rzeczpospolita" i "Życie Warszawy".

- Boi się pan o tym mówić? - pytamy.

- Trochę tak. To są takie sprawy, że lepiej o nich nie mówić - kończy Lepper.

Źródło:
http://www.fakt.pl/Tylko-u-nas-Lepper-boi-sie-mowic-o-talibach,artykuly,81786,1.html

czerwonykiel.wordpress.com/

1 komentarz

avatar użytkownika Maryla

1. Brus-Zly-Lis

jak na spiskowa teorie to bardzo cieniutko :) O Smoleńsku nikt nie mówi, to nie ta półka. Kontakty Leppera z Rosją były rózne, warto sobie przypomnieć, Co do 'KLEWEK" TO BARDZO SZEROKI WACHLARZ SPRAW.

Tu na szybko zebrane z sieci.


Andrzej Lepper nie żyje. Popełnił samobójstwo ?


Maryla

------------------------------------------------------

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl