Strona główna
  • Start
    • Strona główna
  • Forum
    • Forum ogólne
    • Przegląd publikacji
    • Kalendarium
    • Sprawy techniczne
  • informacje zarządu
  • Interwencje
  • Portal
    • Regulamin
    • Banery
    • Kontakt
    • Lista użytkowników
  • Polecamy
    • Ciekawe strony
    • Nasze blogi
Strona główna » Fora » Debaty, dyskusje, ogłoszenia » Forum ogólne

Do biurokratów ! znalezione w sieci - stare ale jare!

avatar użytkownika Maryla
Maryla, wt., 18/11/2008 - 02:39
 wiersz1.jpg Fotki Zdjęcia Obrazki
‹ Małe cwaniaczki Jeśli Bóg o nas zapomniał ›
  • Zaloguj się, by odpowiadać
Etykietowanie:
  • Forum ogólne

napisz pierwszy komentarz

Logowanie

  • Prześlij nowe hasło

Ostatnio w blogach

  • To, czego nie bylo w filmie o UPA
  • Pod refleksję i reakcje po tzw. obaleniu komunizmu. Obalanie przez utrwalanie
  • Ukrainski film o UPA
  • Akademickie Pola Flegrejskie
  • Mysli jak liscie spadajace z drzewa - XXXVIII
  • 4 czerwca 1992 roku zatrzymano Polskę w drodze do pełnej suwerenności. Policzyli głosy .
  • Czas na Majomanię!
  • Wojska amerykanskie w Polsce i w Niemczech - II
  • Akademicy walczą! Idzie nowe?
  • Wojska amerykanskie w Polsce i w Niemczech -I
więcej

Uczestnicy portalu (liczba wpisów zawiera notki i komentarze)

Nazwa Wpisy
Maryla 172,151
gość z drogi 23,313
Michał St. de Z... 18,301
Tymczasowy 14,278
michael 14,063
elig 8,383
guantanamera 7,754
natenczas 6,616
Pelargonia 6,399
Józef Wieczorek 6,265
  •  
  • 1 z 143
  • ››
więcej
  • Start
  • Forum
  • O portalu
  • Stowarzyszenie
  • Polecamy
© 2010 Stowarzyszenie Blogmedia24.pl