Barca powstrzymana w biegiu o mistrzostwo

avatar użytkownika Michał St. de Zieleśkiewicz
Wczoraj w derbach Katalonii w ramach 33 kolejki  Primera Division, Real Club Deportivo Espanyol de Barcelona, powstrzymał słynną Blaugrane , remisując na własnym stadionie Estadio Cornellá-El Prat

0:0
Barcelona grała w ' dziesiątkę po czerwonej kartce  dla Brazylijczyka Daniela Alves da Silva w 67 minucie. Fakt ten w niczym nie umniejsza sukcesu Espaniolu, który po sześciu kolejnych zwycięstwach Barcelony powstrzymał ja w biegu po mistrzostwo

Daniel Alves da Silva

W pierwszej połowie to Espanyol atakował. Przed utrata bramki dwukrotnie Blaugrane ratował bramkarz Víctor Valdés Arribas

W drugiej odsłonie mecz i rezultat się nie zmienił. Kontuzjowany Zlatan  Ibrahimović  grał w ostatnich ośmiu minutach.