'Isia' Radwańska w ćwiercifinale w Miami.

avatar użytkownika Michał St. de Zieleśkiewicz

W czwartej rundzie turnieju tenisowego na twardych kortach w Key Biscayne, Floryda z pulą nagród 4.5 miliona dolarów, Krakowianka pokonała reprezentantkę Kazachstanu mieszkająca w Moskwie Jarosławę Szwedową:

6:1, 6:4

Pierwszy set Pana Radwańska wygrała na luzie. W drugim przysnęła i zaczęły się schody. Szwedowa z rankingiem WTA 48 prowadziła 3:1.
Pojedynek trwał zaledwie godzinę.

W ćwierćfinale Polka spotka się z Wenus Wiliams, która z kłopotami pokonała Słowaczkę 1:6, 7:5, 6:4.
Wenus w Miami jest rozstawiona z numerem 3.

Wenus w meczu z Hantuchową, pierwszy set przegrała do "1" Po pierwszych piłkach II seta sądziłem, że Hantuchowa wygra. Technicznie Hantuchowa była lepsza, Wenus przewyższała Słowaczkę siłą i kondycją.

W 1/8 gry deblowej, Agnieszka Radwańska i Maria Kirilenko pokonały Kim Clijsters i Kirsten Flipkens.