'Isia' Radwańska w III Rundzie Miami

avatar użytkownika Michał St. de Zieleśkiewicz

Pana Agnieszka 'Isia' Radwańska wygrywając z Rosjanką Jekatierina Markową już jest w III rundzie WTA Tur na twardych kortach w Miami z pula nagród 4.5 miliona dolarów.

Wynik meczu                                                                         7:5; 6:0
W pierwszej rundzie rozstawiona z numerem  "6"'Isia' miała wolny los

W pierwszym secie mecz był bardzo trudny dla Panny Radwańskiej. Do stanu 5:5 obie zawodniczki przełamywały swój serwis dwukrotnie. Przy stanie 6:5 Panna Radwańska, wykorzystała piłkę setową i  wygrała pierwszego seta.
Drugi set przebiegał pod dyktando A. Radwańskiej.
W IV rundzie, Krakowianka zmierzy się  z  rozstawianą z numerem 25, Serbka Aną  Ivanović, która w dwóch setach (6-4, 6-3) pokonała Pauline Parmentier. . Mecz z Ivanović  może się okazać bardzo trudny dla Polki.

Łukasz Kubot przegrał w pierwszej rundzie turnieju Masters w Miami z Argentyńczykiem Davidem Nalbandianem 3:6, 2:6

Przed turniejem w Miami Panny Radwańskie i ich przyjaciółka Karolina Woźniacki bawiły się do białego rana na Player's Party w ekskluzywnym klubie LIV w Key Biscayne