Pogrom Polski w meczu z Izraelem

avatar użytkownika Tymczasowy

W ten pamietny, jak sie okazalo, historyczny poniedzialek, odbyl sie mecz pilkarski pomiedzy reprezentacjami Izraela i Polski.. Mecz mial znaczenie symboliczne dla Izraelczykow. Najpierw sfotografowali sie przed Pomikiem Powstania Warszawskiego, ktore jak wiadomo przeprowadzili za Polakow mieszkancy miejscowego getta.Wczesniejsze tez przegrali. Kapitan reprezentacji Izraela przypomnial o Holokauscie, ktory objal swoimi lapami takze jego rodzine. Zapowiedzial srogi rewanz na Polakach. I tak sie tez stalo. Swiadkiem pogromu byl niemiecki sedzia. To jeden z tych, ktorzy uratowali sie dzieki wyzwoleniu Niemiec od nazistow przybylych jak wiadomo z planety Nazilandia.

Oto przebieg meczu, ktory nasza agencja z Erewania nalezaca do konglomeratu z  Gowniana i TVN z perwersyjna przyjemnoscia przekazuje. Zaczelo sie bardzo dobrze dla naszych i tak juz mialo byc do konca tego niezwyklego meczu. W 35 minucie Dor Perez strzelil z prawej strony tuz pod poprzeczke. Polska obrona z bramkarzem byla bezradna. A to byl dopiero poczatek. W 56 minucie obronca polskich nazistow Kamil Glik zrobil glupi wslizg i nawet troche moglo wygladac na to, ze  pilka  dotknela jego reki. Niemiecki sedzia, ocaleniec od nazizmu bez wahania wskazal na jedenastke. Bezblednie wykonal ja kapitan naszej jedenastki, Bibras Natcho.

Dalej poszlo jeszcze lepiej, w 59 minucie nasz Kayal walnal nie do obrony i juz bylo 3:0. Polska znalazla sie na krawedzi katastrofy. I tak tez sie stalo, w 84 minucie bramkarza Polakow Fabianski fatalnie wyrzucil pilke i ta dostala sie pod nogi naszego mistrza  Manora Salomona. Snajper trafil bezblednie i bylo 4:0. I tak zaczal sie placz i zgrzytanie zebow.

W ten to prosty sposob druzyna Izraelitow wygrala grupe G eliminacji do Mistrzostw Europy i zgodnie z ustalonymi w Tel Avivie po meczu zasadami,w drodze losowania zdobyla tytul mistrzowski.

Material filmowy wlasnie przygotowujemy z towarzyszami z Gownianej i TVN. Poki co, prosimy o ogladniecie naszej sprawnej roboty. Na video#1 mozna zobaczyc reprezentacje Korei Polnocnej spiewajacej hymn. Na video#2 widac jak na dloni, jak Koreanczycy gromia rywali na mistrzostwach swiata w 2014 r. Japonie rozgromili 7:0, USA 4:0, zas Chiny Ludowe 2:0. Pozostal final, w ktorym Koreanczycy pokonali Brazylie 1:0. To zgola nieprawdopodobne wydrzenie mozna zobaczyc w pelnym pieknie na video#3. Przyjemnego ogladania.