| Wpis w blogu | Via Carpatia | eska | 18 | 1 tydzień 4 dni temu |
| Wpis w blogu | "Żółty kartonik" dla mojego Prezydenta Karola Nawrockiego! | Krzysztofjaw | 1 | 1 tydzień 4 dni temu |
| Wpis w blogu | Od "Świtu Odysei" z 19 marca 2011 przez "Zmierzch Odysei" ,"Ochronny Brzeg", „Tarcza Wiosny” po „Operację Epicka Furia”. | Maryla | 234 | 1 tydzień 4 dni temu |
| Wpis w blogu | Najazd na prywatne mieszkanie Prezydenta RP - konieczne szybkie dymisje! | Krzysztofjaw | 0 | 1 tydzień 6 dni temu |
| Wpis w blogu | Kogo, co należy tępić | Józef Wieczorek | 0 | 1 tydzień 6 dni temu |
| Wpis w blogu | Piec tysiecy zolnierzy US Army do Polski | Tymczasowy | 0 | 1 tydzień 6 dni temu |
| Temat na forum | “MSZ polski czy antypolski” Krzysztof Baliński | Maryla | 1 | 2 tygodnie 5 godzin temu |
| Wpis w blogu | Tym typom nie powinno podawać się ręki czyli lista kanalii... | Waits | 11 | 2 tygodnie 5 godzin temu |
| Wpis w blogu | Czy dzięki Prezydentowi K. Nawrockiemu uniknęliśmy "kolejnej inwazji" wojsk niemieckich na Polskę? | Krzysztofjaw | 0 | 2 tygodnie 6 godzin temu |
| Temat na forum | Deficyt państwa sięgnął już niemal 90 mld zł po kwietniu. Polski rząd ukrywał, że negocjuje umowę obronną z Niemcami. | Maryla | 33 | 2 tygodnie 19 godzin temu |
| Wpis w blogu | Szukam materiałów do szkicu 101 portretu człowieka, który „nigdy nie pozostał obojętny”. | Józef Wieczorek | 1 | 2 tygodnie 19 godzin temu |
| Wpis w blogu | Poranne brednie marszałka Borusewicza | chinaski | 7 | 2 tygodnie 1 dzień temu |
| Wpis w blogu | Polscy piloci w bitwie nad Gandawa - II | Tymczasowy | 0 | 2 tygodnie 2 dni temu |
| Wpis w blogu | Polscy piloci w bitwie nad Gandawa - I | Tymczasowy | 0 | 2 tygodnie 2 dni temu |
| Wpis w blogu | Anulowanie przestróg Staszica i Cieplińskiego | Józef Wieczorek | 0 | 2 tygodnie 2 dni temu |
| Wpis w blogu | Dzisiejszy stan wojny na Ukrainie | Tymczasowy | 1 | 2 tygodnie 3 dni temu |
| Wpis w blogu | Konformizm wygrywa z nonkonformizmem | Józef Wieczorek | 0 | 2 tygodnie 4 dni temu |
| Wpis w blogu | Niemiecka "Bestia z OMAHA" - II | Tymczasowy | 0 | 2 tygodnie 6 dni temu |
| Wpis w blogu | Niemiecka "Bestia z OMAHA" - IV | Tymczasowy | 2 | 2 tygodnie 6 dni temu |
| Wpis w blogu | Niemiecka "Bestia z OMAHA" - III | Tymczasowy | 0 | 2 tygodnie 6 dni temu |
| Wpis w blogu | Obraz spoleczenstwa | Tymczasowy | 0 | 3 tygodnie 5 godzin temu |
| Temat na forum | "Wieloletnie założenia makroekonomiczne na lata 2026-2030" czyli bieda z nędzą pod rządami Tuska. | Maryla | 32 | 3 tygodnie 22 godziny temu |
| Wpis w blogu | Kolejny szczyt polsko-niemiecki. Rok polityki zagranicznej rządu Tuska. | Maryla | 18 | 3 tygodnie 1 dzień temu |
| Wpis w blogu | Nauka wreszcie na topie? | Józef Wieczorek | 0 | 3 tygodnie 4 dni temu |
| Wpis w blogu | Mysli jak liscie spadajace z drzewa - XXXVI | Tymczasowy | 0 | 3 tygodnie 5 dni temu |