Strona główna
  • Start
    • Strona główna
  • Forum
    • Forum ogólne
    • Przegląd publikacji
    • Kalendarium
    • Sprawy techniczne
  • informacje zarządu
  • Interwencje
  • Portal
    • Regulamin
    • Banery
    • Kontakt
    • Lista użytkowników
  • Polecamy
    • Ciekawe strony
    • Nasze blogi
Strona główna

nienormalność

avatar użytkownika WiKat

Genderyzm czy Idiotomunizm ?

WiKat, sob., 04/01/2014 - 17:23
Teraz jest moda na  zamieszanie Jak tu zamieniać panów na panie. Jak chłopcom wmowić, że są dziewczynkami Dziewczyny uczy...
Więcej »
  • WiKat - blog
  • 1 odpowiedź
Etykietowanie:
  • Andersena Baśnie
  • nienormalność
  • płeć
  • socjotechnika
Subskrybuje zawartość

Logowanie

  • Prześlij nowe hasło

Ostatnio w blogach

  • Ukrainska wdziecznosc
  • To, czego nie bylo w filmie o UPA
  • Pod refleksję i reakcje po tzw. obaleniu komunizmu. Obalanie przez utrwalanie
  • Ukrainski film o UPA
  • Akademickie Pola Flegrejskie
  • Mysli jak liscie spadajace z drzewa - XXXVIII
  • 4 czerwca 1992 roku zatrzymano Polskę w drodze do pełnej suwerenności. Policzyli głosy .
  • Czas na Majomanię!
  • Wojska amerykanskie w Polsce i w Niemczech - II
  • Akademicy walczą! Idzie nowe?
więcej

Uczestnicy portalu (liczba wpisów zawiera notki i komentarze)

Nazwa Wpisy
benenota 5,761
Unicorn 5,148
TW Petrus13 4,287
Krzysztofjaw 4,144
Redakcja BM24 3,922
kazef 3,900
Morsik 3,469
Tamka 3,130
joanna 3,109
triarius 2,904
  • ‹‹
  • 2 z 143
  • ››
więcej
  • Start
  • Forum
  • O portalu
  • Stowarzyszenie
  • Polecamy
© 2010 Stowarzyszenie Blogmedia24.pl