Gabriel Maciejewski

avatar użytkownika elig

Dysydenci w "Niespodziance" i Coryllus we "Flora Caffe"

Wczoraj /6.06.2014/ wzięłam udział w dwóch imprezach. Pierwsza to wieczór dysydentów w kawiarni "Niespodzianka" przy ... Więcej »

avatar użytkownika elig

Grzegorz Braun i Coryllus debatowali o historii

Czynili to w dniu 13 czerwca w Domu Literatury przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie w pięknej sali na pierwszym pietrze. Debat Więcej »

avatar użytkownika elig

Pikieta Solidarnych 2010, burza i Coryllus w Zachcianku

Tej niedzieli, 9.06.2013, działo się, oj działo. Najpierw postanowiłam zobaczyć, co z pikietą Solidarnych 2010, potem złapała... Więcej »

avatar użytkownika elig

Helikopterem przez historię, czyli trzeci tom "Baśni..."

Parę tygodni temu ukazał się trzeci tom "Baśni jak niedźwiedź polskie historie" Gabriela Maciejewskiego, czyli blogera Coryll... Więcej »

avatar użytkownika elig

Krucjata przeciw "naszym". Blogerzy kontra dziennikarze

Do czego służy Twitter? Jest on wspaniałym miejscem, w którym osoby publiczne mogą się skutecznie skompromitować. Spróbowal... Więcej »

avatar użytkownika elig

Kto mieczem wojuje... - Coryllus i Ebenezer Rojt

  Dziś /17.10/ w Naszychblogach.pl pani Izabela Brodacka Falzmann opublikowała bardzo miłą notkę "Coryllus i inni" ... Więcej »

avatar użytkownika elig

Spotkanie z Coryllusem

  Dziś /13.01/ w Domu Polonii na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie odbyło się spotkanie autorskie Coryllusa, czyli Gabriela ... Więcej »

avatar użytkownika elig

Utalentowany bloger - Coryllus

  Coryllus /corylus/ to po łacinie leszczyna.  Czytałam też gdzieś, że istniał wódz Gotów Coryllus.  Nie o nich ... Więcej »

Subskrybuje zawartość